Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość ma LENKA
Bo nie ma nikogo takiego to nie odpowiada. Jak ja bym to miała to bym powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewag
Mucha- powtorzysz pytanie? Lecę na północ- coraleyo- ale wynajdujeu auto zeby pozwiedzac I zahaczyc o Lanzatote tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnioslam wrazenie ze to pytanie do dziewczyn z tą jednostką, "Czy są dziewczyny z zespołem antyfosfolipidowym?" Ja akurat nie ale moze ktos inny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki! miłego,słonecznego dnia życzę bo u mnie w Piekarach śl piękna pogoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewag,ja tez bylam w tym miejscu:) my rowniez bylismy na lanzarote.trzeba bylo promem przeplynac.w lokalnym biurze podrozy mozna wykupic taka wycieczke.samochod tez mozna wypozyczyc i sokojnie przejechac cala wyspe,ktora jest bardzo malutka.dla dziecki jest tam takie jakby zoo.a w niej papugi,które jzdza na deskorolkach itp. klimat fajny,upalów nie czuc,bo jest wiatr z oceanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Hej słonka. Jak ranne samopoczucie. kabelek zaliczony? Normalnie te mdlosci mogą człowieka dobić. I te dziwne sny. Szok. Też takie macie? Mi się dziś śniło że mnie prąd kopnął. . Tak realistycznie że nawet czułam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
u mnie mdłosci na szczescie brak, ogólnie czuje sie dobrze i niech tak zostanie a co do snow tez mam takie dziwne sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki , ja z samego rana wstalam i teraz lece do mamusi posiedziec troche przynajmniej nie bedzie mi sie nudzic a pogoda super , glowa przestala bolec , mdlosci brak , apetyt super takze milego dnia wam zycze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a t lenka,jestes hipokrytka.sama robilas amino po zlym wyniku z krwi,a teraz innym odradzasz?skoro wiedzialas,ze urodzisz mimo tego ze ryzyko zd wyszlo 1;3 i twierdzisz,ze urodzilays je mimo wszystko to po co robilas amino,skoro jest ryzyko poronienia? czyzbys liczyla,ze w rzie czego znajdziesz sie w tej grupie "szczesliwcow"i poronic? tracisz hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
witam :) u mnie dzień jak codzień czyli z rana suchary i herbatka i leżenie aż się wszystko ułoży bo jak to u mnie mdłości przez cały dzień eh .Jeszcze chwilke poleżę a potem wybieram się po książki dla córki bo koniec wakacji tuż tuż ,a po zakupach do pracy.Muszę parę rzeczy doprowadzić do końca zanim oddam pałeczkę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mam termin na 1 kwiecień. Mam już 2 synków to moja trzecia ciąża. Znoszę ją tak jak poprzednie czyli mdłości od rana do wieczora tylko tym razem dochodzi jeszcze popołudniowy ból żołądka. Wczoraj byłam na usg i dzidziuś wygląda już fajnie widać główkę małe ronsie a raczej kropki w ich miejscach i długaśne nóżki no i serduszko na co najbardziej czekałam. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swego grona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanie troszkę prywatne, czy jak byłyscie na pierwszej po testowaniu wizycie u ginekologa stwierdził u was infekcje pochwy bo u mnie tak ale pamiętam że z pierwszym synem też miałam czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj nie wiem kochana bo ja nic takiego nie miałam , a to moja pierwsza ciąża ale moze znajdzie sie taki temat na internecie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już czytałam w necie tylko zastanawiam się bo chodziłam regularnie co miesiąc do kliniki i żadnych infekcji a teraz ciążą i odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Witamy Miśka82 :) dopisz się do tabelki i oczywiście witamy :) Gabryjelka nie martw to podobno częsta przypadłość w ciąży na różnym jej etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziała że to nic strasznego przepisała tabletki dopochwowe i tyle ale czytam na chyba 4 stronie naszego topicu że Usia potraktowała to jako objaw ciąży więc dlatego pytam. Rzeczywiście pamiętam 11 lat temu miałam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatik1234
Witam dziewczyny! Dziękuję za miłe słowa. Podczytuje was trochę bo jakoś nie mogę się oprzeć. Pozdrawiam i życzę szczęśliwych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? miejscowość Miśka82________32_______01.04_______x______3_______ nana94___________20______02.04____xxx___1______katowice 79_______________35______02.04____xxx ___ ______ Pola88 ___________26______ 04.04____xxx___1______ lena15____________30______05.04____xxx___2______kraków Usia1993__________21______06.04____xxx___1______Gorzów WLkp frugo28___________28______ 07.04___xxx____1______ ewag_____________38_______07.04___xxx____2______ misiabelka________23_______ 09.04___xxx____1______ gałgolinka_________30______10.04____xxx____2______ retro86____________28_____ 11.04____xxx____2______ Ladyfox ___________34._____18.04.____xxx.___1______ LyLy88_____________26______x_______xxx___2_______ kati34_____________34______20.04 ____xxx___2_______ Gabryjelka_________31______20.04____xxx___2 _______Szczecin ma LENKA________23_______28.04_____xxx___3_______ jastrzebie Boleczka__________20______23.04_____xxx___1________ titilinkaa___________29______26.04_____xx___ 3________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam amnio żeby mieć 100% pewności jakie dziecko urodzę. Nawet jakby było chore to nie zabilabym go. Amniopunkcja niesie 2% niecałe ryzyka. Chciałam wiedzieć na 100% i przygotować się ona wychowywanie chorego dziecka. Sam jesteś hipokryta. Ja też od rana jakości... Ale zaraz idę na orbi to się lepiej poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? Miśka82__________32______01.04____xxx___3 nana94___________20______02.04____xxx___1. katowice 79_______________35______02.04____xxx ___ Pola88 ___________26______ 04.04____xxx___1 lena15____________30______05.04____xxx___2___kraków Usia1993__________21______06.04____xxx___1__Gorzów WLkp frugo28___________28______ 07.04___xxx____1 ewag_____________38_______07.04___xxx____2 misiabelka________23_______ 09.04___xxx____1 gałgolinka_________30______10.04____xxx____2 retro86____________28_____ 11.04____xxx____2 Ladyfox ___________34._____18.04.____xxx.___1 LyLy88_____________26______x_______xxx___2 kati34_____________34______20.04 ____xxx___2 Gabryjelka_________31______20.04____xxx___2 Szczecin ma LENKA________23_______28.04_____xxx___3 jastrzebie Boleczka__________20______23.04_____xxx___1 titilinkaa___________29______26.04_____xx___ 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×