Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość titilinkaa
u mnie mdłosci chyba mocniejsze niz były, mało jest pokarmow ktore zjem i po nich nie wymiotuje, ostatnio nie pijam nawet herbaty, od kawy odrzuciło mnie zupełnie a lubiłam wypic ze 2 lub 3 słabe kawy rozpuszczalne, pije tylko wode i coca cole:O za dwa dni mam pierwsza wizyte zobaczymy co tam "na dole" sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak przed ciaza jadlam ciemny chleb a teraz nie rusze;/ jablka zjem i owszem, ale jest ochota na ciacha, zamiast tego chrupki kukurydziane wpierdzielam. zaszalalam, zas kupilam ciuszki mega pake markowych rozowych, sprawdzalam no to ciuszki dla dziecka juz mam teraz trzeba kosmetyki kupowac'LD A jak u was przygotowania do roli mateczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usia różowe ciuszki kupiłaś a to znasz już płeć?a co jak będzie chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia647
Mnie dziś znowu cały dzień kuje podbrzusze po lewej stronie, w czwartek idę do lekarza dowiem się czy to normalne. Ja się czuje cały czas tak samo, czyli źle. Żołądek mnie muli cały dzień ale nie wymiotuje, co do jedzenia to praktycznie jem wszystko oprócz słodyczy. Dziś wyczytałam że od 9 tygodnia progesteron wzrasta w ciele kobiety jeszcze bardziej i mdłości się pogłębiają. Ja w czwartek wchodzę w 9 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
No widzę że Usia przygotowana :) ja narazie nie mam sił na chodzenie po sklepach :( ani zresztą nigdzie .Muszę pilnować żeby być blisko toalet , a poza tym przez te wymioty i mdłości jestem zmeczona i jak na razie to spedzam więcej czasu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia serio kupiłaś różowe? To faktycznie zaszalałaś bo jeszcze dziewczynka w niebieskim to jako tako ale faceta w różowe to ciężko ubrać. Pewnie będę się jeszcze za to kajać ale jak już mówiłam będzie syn:) żartuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nic nie kupuję ale tylko dlatego że jak będzie chłopiec to mam już wszystko najwyżej parę śpiochów do szpitala ale jak dziewczynka to pewnie będę szaleć zakupowo ale jeszcze troszkę zanim się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nic jeszcze nie kupuje,rozgladam sie i na tym poprzestaje. I tak wiekszosc rzeczy pewnie dostane bo juz kolezanki wspomnialy ze mam nie szalec bo maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki potrzebuje wiersz o Bogu hehe,moj syn do szkoly potrzebuje i sobie ni8e radzimy z tym zadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Gabryjelka moze spisz z youtube slowa jakiejs piosenki religijnej,bo wiersza o Bogu osobiscie nie znam:) Usia tak jak pisze miska chlopaka w rózowe to nie bardzo,chyba ze jakies body pod bluzeczke i pod spodnie,zalezy jeszcze co kupilas Ja kupiłam dzisiaj smoczek;) moj pierwszy zakup Poczekam az poznam płec to zobacze co dokupic, po córce mam duzo rzeczy,nie mam tylko łozeczka ale zastanawiam sie nad kolyska ale na to jeszcze bedzie czas Lena ja tak jak i ty jestem caly czas zmeczona,pewnie przez to ze co zjem to zwracam,teraz tez juz w lozku lezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę dziewczyny ze olewacie to co pisze i marudzicie ze się zle czujecie ZAPARZCIE IMBIR ALBO HERBATE IMBIROWA I BEDZIE WAM LEPIEJ MI POMIGLO!! Co do kupowania usia przeglas bo jak będzie chłopak to faul trochę. Ja muszę kupić fotelik pościel nowa bo po corci już trochę zuzyta jest. Ciuszki jak będzie chłopak bo na babiszona mam wszystko. No i kosmetyki. Wózek mam(spacerowke bo i tak na koniec kwietnia juz Chyc a na jesień juz się w gondoli nie zmieści) wanienki nie kupuje tylko taka gabeczke duza żeby dzidzie w bridziku położyć. Z Hanka wanienkę trzy razy użyłam i poleciałam kupić to cacko. najważniejsze to zrobić szafę na wymiar w sypialni, będziemy ja sami robic:) A jutro na 15 wizyta i zobaczę moja mala myszke:) ciekawa jestem:D jutro ósmy tydzień zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
titilinkaa ja tez dzisiaj od 18.00 w łóżku , te mdłości i wymioty tak mnie wykańczają że popołudniami nie mam już na nic sił :( Jak patrzę na te aktorki w ciąży i księżna angli to aż zazdroszczę bo nie wiem jak one to robią że tak dobrze się czują i mają sily jeszcze na podróże.No ale cóż pocieszam się że przecież taki stan nie może trwać wiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżna Kate cierpi na potworne jakości ostatnio. Czemu imbiru nie zaparzysz? Warto spróbować. To chyba ze lubisz się meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
ma Lenka nie nie lubie się męczyć i gdyby mi pomógł to bym się nie męczyła ;( tak samo słyszałam i czytałam ze banan na czczo pomaga ale niestety też nie mi ;( poprostu jestem takim przypadkiem któremu nic nie pomaga i musi przejść widocznie samo. A przechodzę też męki przez sąsiadów bo od rana budzi mnie dym z papierosów i tak przez cały dzień ! Okno otwieram bo jest ciepło a w domu wiecznie czuć papierosami a ja w tej chwili mam mdłości i wymioty wywołane również przez smrody i zapachy a te okropne papierosy mnie wykańczają.Już zwracałam im uwagę zeby palili w swoich mieszkaniach a nie na balkonach bo wszystko leci do mnie ;( ale maja to gdzieś.A ci pode mną to palą non stop jak nie ona to on no masakra ! Dawniej tez może tego nie czułam bo nie leżałam tyle w domu ,wychodziłam zawsze gdzieś no i do pracy przede wszystkim.Ostatnio to juz knuje czy nie wylać jej wiadra na głowe jak się wychyli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena mi tez niestety nic nie pomaga :O nawet w nocy jak sie obudze to mi niedobrze, makabra, a na aktorki i księzna Kate nie ma co patrzec to nie nasze progi;) one maja wokól siebie sztab ludzi, a poza tym ciaza ciazy nie rowna- ja w 1 czułam sie doskonale a teraz zonk, ale mysle ze niedługo to minie :) ma Lenka od razu dziecko bedziesz wozic w spacerowce?ale chyba z jakas wkładka dla noworodka tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bez żadnej wkładki fajnie tam kocyk poukladam i będzie ok:) to nie jest taka spacerówka typu parasolka że wszędzie są prześwity i z każdej strony dziecko zawiewa. A proboealyscie ten imbir? Na mnie podziałał i słyszałam ze na te uparte mdlosci też pomaga. A z sąsiadami lepiej nie zadzierać ja kiedyś poszłam bo mi mala nie mogła spać bo ich wnuki zapierdziulaly chyba po suficie bo mi się cala chata trzęsła. Przez chyba cztery miesiące potem dzień w dzień w porze spania małej napueprzal młotkiem w fytryne idiota. Ludzie nie lubią smrodzic sobie w domu wola innym smrodzic pod nosem. U mnie też co chwile bombi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sam zapach imbiru wymiotuję i to nie tylko w ciąży taka niechęć imbirowa :) także to nie dla mnie ale może innym pomaga mój gin mówił że dziewczyny przychodzą do niego na kroplówki i po nich są jak nowo narodzone ale ja bardziej mdłości niż wymioty mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia647
Ja tez mam tylko mdłości i to masakryczne, z domu wyjść nie moge bo tak mi nie dobrze, i nie stety też mi kompletnie nic nie pomaga,cola,imbir,banany,suchary,migdały, NIC. Ja do gina ide jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka. Wiecie co mi pomaga? Mirinda. Normalnie sama jestem pod wrażeniem. Imbiru nie próbowałam. Ni posiadam i muszę chyba się do tesco wybrać by kupić. Zresztą ja lubię imbir. Byłam u kumpeli na plotach i na kapuśniaku :). Kuźwa , 2 talerze wciągnęłam. Mógłby koś mi gotować bo ja w kuchni nie jestem w stanie wystać. Nawet zaprowadzenie dziecka do przedszkola jest dla mnie nie lada wysiłkiem. Normalnie jak bym jakieś biegi uprawiała. No a że lekka to ja nie jestem to naprawdę męczę się okropnie. Papierosy mi pachną natomiast :). Odrzut miałam przez półtorej roku a teraz znów mi pachną i wcale nie jestem z tego zadowolona :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po porannych wymiotach jest lepiej nawet sniadanie wciagnełam :D ja na szczescie z sasiadami mam spokoj bomieszkam w domku:) monisia ja tez mam jutro wizyte, troche sie zaczynam denerwowac syrfi a paliłas przed ciaza? bo ja niestety tak, teraz mnie odrzuciło przez te mdłosci ale boje sie ze jak mdłosci przejda to moze sie okazac ze chce mi sie palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Podczytywałam marcówki i z tego co wyczytałam to niektóre z nich nadał wymiotują mimo że są juz np. w 15 tyg ;( mam nadzieje że jednak będę należeć do tych którym przeszło w 12 tyg ;) Ja mam wizytę 17 ale to raczej tylko po to żeby dostać kolejne zwolnienie :) bo to mam do 17 :) miałam tez robione badania na tarczycę więc od razu z wynikiem pójdę .Na szczęsie wszystko w granicach normy :) jeszcze tylko mam denstystę 15 do zaliczenia a tak juz wszystkie badania mam wykonane i są wszystkie dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja palenie rzuciłam niecałe 2 lata temu. Potem była ciąża z poronieniem gdzie takiego odrzutu od zapachu fajek nabrałam, że mnie trzymało aż do tej pory. A teraz mnie ciągnie do papierosów i to strasznie. Pachną mi . Zresztą w pierwszej ciąży ( teraz syn ma 6 lat) też miałam taki pociąg do fajek. Dosłownie je jadłam. Na szczęście kryłam się przed rodzinką więc miałam naturalny ogranicznik. Tylko w pracy mogłam popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993
Przesadziłam i może, ale po tym zamierzamy się starać z następnym, poza tym umówiłam się z koleżanką i kuzynką że jak będę mieć synka a któraś z nich córkę to się zamienimy ubrankami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miałam wizytę kontrolną, u mnie 10t3d w badaniu wszystko dobrze, cytologia ok. Mam zrobić bad na HIV ale to rutynowe no i mogę zacząć cwiczyc wkoncu ! Czytałam o tym ze cytrynka zbawienna na mdlosci??? albo pol szklanki cieplego mleka, na mnie dziala. Najgorzej z rana, bo ssie na żoładku fasolinka sie domaga jedzenia no i co mdli przez to, moj sie smieje zebym w nocy jadla posilek, a ja mowie ze noc jest od spania nie od jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znowu mnie kuje podbrzusze, mam wrażenie że mocniej, wzięłam przed chwilą nospe, mam nadzieję że pomoże, zaczynam się martwić tymi kłuciami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma Lenka ja cie nie olewam kochana, zresztą nikogo tu nie olewam, tylko co by tu napisać na odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia w razie wu idz do lekarza, ale ja pamietam doskonale ze tez klucia mialam, ponoc to rozciagajaca sie macica, czy wiezadla :) Mam nadzieje ze wszystko bedzie oki, moze odwiedz SOR czo>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie na HIV nie jest rutynowe w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×