Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość LyLy88
I jak dziewczyny po usg ja na swoje jeszcze poczekam pierwsze zrobiłam za szybko i widziałam tylko pęcherzyk :( witam nowe mamusie :) mam nadzieje ze będzie nas coraz więcej , im więcej tym weselej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Witam :) piszę dopiero teraz bo niestety po usg nie zdążyłam napisać bo leciałam do pracy eh .Na usg wszystko jak najbardziej w porządeczku :) serduszko bije :) według usg to początek 6 tygodnia. Widzę że nas przybywa :) Usia ja też miałam ostatnio okropne sny ale podobno to normalne bo teraz hormony w nas szaleją i każdy się martwi żeby wszystko było dobrze. Dostałam dzisiaj masę skierowań na badnia i Dufaston 2 x 1 no i do tego oczywiście kwas foliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... moge dołączyć? dzis popołudniu zrobiłam elektroniczny test ciążowy i pokazał 4-5 tydz ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez robilam dzis i jest druga kreska nie tak mocna ale widoczna.chyba bede kwietniowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Dzieki:) data mojej ostatniej @ to 8.07. Według kalendarza internetowego wychodzi mi 5 tydz ciazy i termin na 15 kwietnia. Mam synka,ktory 12 pazdz.skonczy 3 latka. Mieszkam u UK. Postaram sie zaraz wpisac do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? misiabelka_________23__________09.04___________xxx_______ _1 retro86____________28________11.04________xxx________2 LyLy88_____________26__________x___________xxx_______2 ewag______________x__________x___________xxx________x lena15_____________30_________5.04________XXX________2 pannazpazdziernika__17__________x____________x________1 Usia1993____________21_________5.04__________Piotruś/ Zosia_________1 Maya07_____________31__________15.04______xxxx________2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? misiabelka_________23__________09.04___________xxx_______ _1 retro86____________28________11.04________xxx________2 LyLy88_____________26__________x___________xxx_______2 ewag______________38__________07.04________xxx_______2 lena15_____________30_________5.04________XXX________2 pannazpazdziernika__17__________x____________x________1 Usia1993____________21_________5.04__________Piotruś/ Zosia_________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na usg tydzien temu ale było jeszcze za wcześnie i dziecka nie było Jutro mam kolejne bo 1 wyszło nie za fajnie - miałam krwiaki na macicy, i była podwójna owulacja wiec jest opcja ze bedą bliźniaki Ogólnie ciekawie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche wam zazdroszcze ze mozecie wczesniej podejrzec swoje dzieciaczki, W Uk scan bede miala dopiero po 12 tyg. Ale... 3 wrzesnia lece na 3 tyg do Polski i napewno przejde sie do swojego gina na usg. Wtedy bedzie jakis 9 tydz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag wiem ze sie dobrze pisze,ale badz dobrej mysli . I daj znac po usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya- ale ja tez w uk mieszkam- przejdź sie do early pregnancy unit, naopowiadaj ze cie boli brzuch, masz plamienia itd to powinni ci usg zrobic - ja w 1 ciazy miałam tak 3- teraz już 2 bedzie właśnie tam Btw- skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie kilka dni to mnie brzuch pobolewa wiec sie staram trochę leżeć- No ale przy gromadkę dzieci i obowiązkach domowych to nie zawsze sie da- a maz ma trudne dni i jest wojna :/ No i spanie mnie dopada - dzis 2 godz spałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag dzieki za rade,ale poczekam juz te 3 tyg i w polsce zrobie usg, Brzuch mnie boli,jak na @ i krzyz,ale nie jest to mocny ból. Usia, dzieki,zaraz sprawdze stronke,ale tydzien ciazy zgadzałby sie bo ja cykle mam regularne i mniej wiecej wiem kiedy zaszłam,a i do tego test elektroniczny,ktory robilam pokazał mi tydz ciazy odpowiadajacy moim wyliczeniom :) Zreszta, po usg bede wiedziala na 100%. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyfox
Bardzo chetnie do Was dolacze. Tez dowiedzialam ze jestem w ciazy, wg testu elektrycznego jest 3-4 tygodniu, poprzednie 2ciaze poronilam bo mam przeciwciala antykardiolipinowe, teraz biore leki na potrzymanie,. Obecnie tez mieszkam w uk i jutro wybieram sie do lekarza rodzinnego potwierdzic ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
Witam dwie nowe mamusie można wiedzieć z jakich okolic jesteście w Uk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyfox
Ja mieszkam w waltham cross.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja tez wiem kiedy dokladnie zaszlam, a mimo wszystko oni sobie dodają, zresztą ja mialam okres 29 czerwca ostatni raz teraz jestem w 6 tygodniu, a oni mi liczą ze w 7:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
Ja jestem z wembley :) fajnie ze nas przybywa z dnia na dzień .mecza was mdłości lub inne objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyfox
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? misiabelka_________23__________09.04___________xxx_______ _1 retro86____________28________11.04________xxx________2 LyLy88_____________26__________x___________xxx_______2 ewag______________38__________07.04________xxx_______2 lena15_____________30_________5.04________XXX________2 pannazpazdziernika__17__________x____________x________1 Usia1993____________21_________5.04__________Piotruś/ Zosia_________1 Ladyfox. 34. 18.04. Xxxx. 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily ja dzisiaj miałam pierwszy raz mdłości, generalnie bolą mnie piersi, temperatura podwyższona, i chodzę co chwile siku, a tak poza tym to codziennie od owulacji boli mnie brzuch, nie wiem czym to spowodowane jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyfox
Chyba cos zepsulam z tabelka;( ja na razie to przede wszystkim bol plecow, mega pragnienie i nie moge spac w nocy, robie nocne wedrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? misiabelka_________23__________09.04___________xxx_______ _1 retro86____________28________11.04________xxx________2 LyLy88_____________26__________x___________xxx_______2 ewag______________38__________07.04________xxx_______2 lena15_____________30_________5.04________XXX________2 pannazpazdziernika__17__________x____________x________1 Usia1993____________21_________5.04__________xxxx_____1 Ladyfox ________34.___________ 18.04.__________ Xxxx.____ 1 Maya07_____________31__________15.04______xxxx_______2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×