Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0987667890

Koleżanka do mż i więcej się ruszać

Polecane posty

Gość 123 madzik
moj nik jest zajety tak mi pisze :( musze zmienic na inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłonikzielony
0987667890 <- gratuluje brzuszków ;). świetnie! jak taki drineczek z octem jabłkowym smakuje? witam gania123 i poranna kawa ;). ja na śniadanie zjadałam dwie małe paróweczki cielęce i pomidorka, na obiad będzie tak jak wczoraj zupa pyszna zupa rybna ;). po wczorajszych brzuszkach czuje mięśnie które nie miałam pojęcia że istnieją :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna_kawa123
u mnie na śniadanie był serek wiejski z pomidorem i ziołami obiad właśnie zjedzony - kotlet z szynki (niestety ) i fasolka zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu kotlet z szynki ,- niestety? jak nie tusty to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna_kawa123
bo niestety smażony :) poza tym wieprzowina jest tłusta sama w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha , rozumiem , ;) tez staram sie nie jesc smazonego, raczej bede dusic lub w foi piec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
foli *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
madzik 123 wymysl sobie jakis nowy login i zarejestruj sie na kafe :) wtedy bedziesz. niebieska i nikt Twojego loginu nie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vifiiii
jecie o stałych porach dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłonikzielony
mniej więcej o stałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Wifi pytasz czy jemy o stalych porach ? Zaczynamy i uczymy sie tego :-) Sloniczku kolorowy drink z octu jablowego nie jest czyms super dobrym , ale jak ktos lubi kwasne to da sie strawic i ujdzie. Jak szykowalam na obiad to obiadlam sie kausta mloda i nie chce mi jesc. Poczekam z obiadem do potem jak zglodnieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vifiiii
dziekuje , ja pracuje na zmiany i trudno mi jesc o stalych porach, nie wiem jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
vifii mysle ze powinnas starac sie jesc co 3 godziny 5 posilkow male porcje i to byloby ok . Nie ma wiekszego znaczenia czy obiad zjesz o 12 czy 15 i czy go zjesz np jako pierwszy posilek. :-) Ja juz po obiadku i bede pic kawke :-) Jestem tak pojedzona ze szklaneczka maslanki wystarczy wieczorkiem. Jak Wam idzie dziewczyny ? U mnie popoludnia i wieczory to czysta walka jesc albo nie jesc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościoweczka
czesc! dolaczam sie od jutra! :P bo teraz jem ostatnie lody :P nie no za trzy tygodnie jade na wakacje, powinnam wiec zrzucic jakies 3 kg. No zobaczymy, w kazdym badz razie mam plan jesc mniej ok1300 kcal i dodac ******Moze sie skusze na orbitrek. A mam pytanie, jak wy dajecie sobie rade z upalem i cwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0987667890 - wydaje mi sie, zeby jednak cos jesc, ale cos w miare lekkiego..najgorsze to nie jesc w ogole..bo po jakims czasie organizm sie do tego przyzwyczai i bedzie pracowal na zwolnionych obrotach-czyli bedzie odkladal wszystko co dostanie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościoweczka
ups, to u gory to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłonikzielony
ja niestety zgrzeszyłam i zjadłam loda, ale chyba sobie będę robić jakiś grzech w tygodniu ;). właśnie zrobiłam 60 przysiadów. mieszkam na parterze więc u mnie nie jest tak źle z tymi upałami, więc mocno mnie temperatura nie domęcza przy ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
ehh moj organizm juz domaga sie slodyczy:( dzisiaj walczylam z czekoladkami w pracy ale wytrwalam :) jade wlasnie juz do domu. Musze wysprzatac mieszkanie a kolo 21 wyjde na rower pojezdzic z pol godzinki. O 18.30 jem ostatni posilek ciekawe czy wytrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Gania dasz rade ! Wytrzymasz :-) Ja wczoraj mialam ciezko wieczorem. Bolal mnie zoladek ale wytrzymalam :-) Damy rade dziewczyny ! Sloniku kolorowy od rana to twoj organizm zapomnial ze pochlanial lody . Mnie sie wydaje, ze z rana mozna sobie pozwolic na cos niedozwolonego w mniejszej ilosci. Ostatnio ogladalam program w tv o porownywaniu roznych diet i efecie jojo. I wlasnie jakos sie przekonalam do tego co mowili, ze ci co jedzo rano ciasto , chleb itd w rozsadnych ilosciach chudli tak samo jak ci co unikali. A najciekawsze jest to ze ci ktorzy jedli z rana ciasta w wiekszym procencie co nie jedli uchronili sie od efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Gania a nie za wczesnie ten ostatni posilek ? O 21 idziesz dopiero na rower a zanim sie polozysz to Cie skreci. Wszedzie bebnia ze ostatni posilek 3 h przed snem. Chyba ze samo bialko to dozwolone 1h przed snem :-) Nie mozemy glodowac dziewczyny, chudniemy rozsadnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
No i skusilam sie na talerz kapuchy z pomidorami zamiast maslanki. :-) Powalcze jeszcze z brzuszkami wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłonikzielony
ja właśnie powalczyłam z brzuszkami- zrobiłam 80 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka99
Melduję się. Zjadłam o 15 pierś smażoną w papierze,do tego sałatkę z pomidorów, cebuli i jogurtu naturalnego,o 18 jajecznicę. I to by było na tyle dziś. Mimo małych porcji jak na moje mozliwoscir jedzeniowe czuje się wręcz pełna. Tylko na ćwiczenia nie mam weny,eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka99
Wcięło mi posta, eh. Ja o 15 zjadlam pierś z kurczaka i sałatkę z pomidorów, cebuli i jogurtu naturalnego,o 18 jajecznicę. I to by było na tyle. Wbrew pozorom jestem najedzona. Ale na cwiczenia brakuje chęci, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Kolorowy sloniku super , tym bardziej ze juz jestes polamana po wczorajszym. :-) Ja sobie policzylam tak mniej wiecej kcal dzisiejsze i wychodzi mi gdzies 1000 -1100 kcal :-$troche malo . Jutro musze troche wiecej zjesc. A dzis zrobie sobie jeszcze miksture z octu jablkowego, bo mimo ze nie jestem glodna to jakies dziwne smaki mnie dopadaja :-( Przypuszczam ze to napady przed @ ktore miewamy i ciezko sie wtedy opanowac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka99
Jednak dodało, coś mi szwankuje.. napiszcie czy zamierzacie ćwiczyć bardziej konkretnie też czy sama dieta. Wydaje mi się że samą diet ą nie będę mialae jedrnego ciała. Może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Malutka menu masz godne uwagi :-) O cwiczenia sie nie martw , zawsze mozna nadrobic cwiczenia z mezusiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Ja mysle o aerobiku.... No ale musialabym bardziej sie zorganizowac i nie mam pojecia czy dam rade. Na razie dietkuje i staram sie ruszac a jak bedzie wieksza mobilizacja to sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłonikzielony
no jestem z siebie bardzo dumna, bo tak mnie po wczoraj wszystko boli, ze myślałam, że nie dam rady. 0987667890 bo jadłaś tak na oko bez liczenia kalorii, jutro może więcej Ci wyjdzie ;). ja co do ćwiczeń na razie zostaje przy codziennie przysiadach i brzuszkach ;). malutka Twój obiad brzmi smacznie. ja będę zaraz jadła na kolację fasolkę szparagową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Sloniku kolorowy uwielbiam fasolke :-) Chcialam dzis kupic ale byla tylko zolta ktora mi specjalnie nie podchodzi wole zielona. Jutro jak bedzie to sie zaopatrze. Na jutro zostala mi jeszcze moja kapucha i mysle ze z tego zalicze 2 posilki, serek wiejski na pierwsze sniadanko a wieczorem fasolka i kefirek moze jeszcze jakas wasa do tego aby nie jesc za malo , ale krece.... ta wasa to do serka . Musze to wszystko policzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×