Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0987667890

Koleżanka do mż i więcej się ruszać

Polecane posty

Gość poranna_kawa123
Wygwiazdkowało mi fragment :D Zmieniając szyk wyrazów: wszyscy domownicy bardzo je lubią :) czas na kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
dziękuje poranna kawa ;) wypróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
marchewke kroje w plasterki dusze na patelni nastepnie daje seler naciowy cukinie i cebulke i wszystko dusze do miekkosci na koniec doprawiam pieprzem i sola i posypuje slonecznikiem mozna dodac tez pomidora i inne warzywa wg uznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Dziekuje dziewczyny :-) Zaraz spisze aby nie umknelo ! Rowerek zaliczony :-) Dostalam @ i siedze w toalecie co pietnascie minut. Mam wrazenie ze z piec litrow ze mnie zeszo :-) Zjadlam kawalek swojskiej kielobaski takiej pikantnej i nie mam pojecia jak to sprawdzic ile ma kcal bo to wlasnej roboty. Tak ze 100 g moze troche mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka99
Dopiero mam chwilę, ja dziś na śniadanko 2 kanapki,po 3 godzinach ser biały z jogurtem i pomidor, na obiad pomidorówka, potem jęki i surówka, wieczorem 2 kanapki. I to tyle. Drugi dzień i w miare ogarniam. Na czczow piję szklankę przegotowanej wody z połówką cytryny. Po tygodniu włączę jakieś ćwiczenia, jak się zmotywuje:-P i jestem za wazeniem w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
A ja podsumuje dzisiejszy dzien : s: 2 wasy z wedlina s: serek wiejski z kromka chleba ( mala ) o: bulka i kapusta z pomidorami p: jogurt owocowy maly k: szklanka maslanki Troche sie tego uzbieralo :-) Tyle by bylo na dzis z jedzonkiem . Bede pisala codziennie wieczorem co zjadlam, zawsze mozna zobaczyc jakie bledy sie popelnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłonikzielony
ja zjadłam dziś musli z jogurtem, kefir, zupę rybną i 3 kanapeczki z wędlinką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
I znlazlam jeszcze chwilke zajrzec i powiedziec dobrej nocy dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłonzielony
dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
Dziewczyny padlam wczoraj :( nie bylo cwiczen nic o 20 juz spalam :) jedzeniowo bylo ok, chociaz Wy to dopiero malo jedzonka macie:( dzis po pracy jade do lekarza, ciekawe na ktora wroce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Dzien dobry dziewczyny :-) Gania ja tez myslalam ze padne wczoraj wczesnie a tu o polnocy dopiero mnie zmoglo. A bylam taka zmeczona :-( A co do diety to wczoraj napewno nie czulam sie glodna . Wciaglo mi sie troche wiecej pieczywa. Obiecalam sobie ze nie przesadze z dieta bo mam zamiar miec sily i czuc sie zdrowo. Nie mam pomyslu na sniadanko, ale chyba na poczatek serek sobie zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna_kawa123
Dzień dobry :) ja poszalałam wczoraj z ćwiczeniami i teraz ledwie się ruszam. Wszędzie zakwasy, czuję każdy mięsień :) obiecuję sobie, że dziś będzie tylko maszerowanie 0987667890, dobry pomysł z pisaniem podsumowania na koniec dnia. Też tak będę robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Poranna kawo z tym maszerowaniem nie przesadz, bo jutro reka i noga nie ruszysz :-( Dzis w domku mam mala iprezke , przypuszczam ze ciezko bedzie nie zrobic malego grzeszku , mam nadzieje ze dam rade ;-) I tak robiac zakupy nie moglam dostac zielonej fasolki a tu niespodzianka mezus cos slyszal jak narzekalam wczoraj i nie mam pojecia skad przyniosl kg. Bedzie obiad z cyckiem gotowanym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Dla mnie oczywiscie ! Moja rodzinka preferuje karkoweczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka99
Witam się i ja. Dziś mam wolne i jedzenie o stałych porach mi nie wychodzi niestety. Mimo to jem mało, a jak was tak czytam to nabieram coraz większych chęci na ćwiczenia. Może nawet biegi,tylko butów nie mam odpowiednich. Wiem,wiem,wymówka znowu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
na śniadanko były zmiksowane owoce ;). ja dziś parę km zrobię piechotą bo do zoo idę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
Malutka skad ja znam te wymowki:) o ile pogoda sie utrzyma to bede miala mocno aktywny weekend :) planuje wycieczke rowerowa z warszawy do czerska okolo 40 km w jedna strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
patrząc w lustro mam wrażenie, że jest lepiej, ale nie wiem czy nie poddaje się złudzeniu ;). straszną mam ochotę na lody, które są w zamrażalce i kuszą. zjadłam sobie kanapeczkę z wędlinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Kolorowy sloniku to topik mniej zrec a nie wszystkiego sobie odmawiac !!! Jesli zapanujesz nad iloscia zjedz troche :-) Moim zdaniem to lepiej zjesc troche niz po tygodniu wpasc w obrzarstwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
no to zjadłam loda! a niech mam ;). idę zaraz do zoo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis zjadlam 5 lodow twister , wiec 1 moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Malutka pierwszy krok wykonany : nabierasz checi i ochoty a za chwile bedziesz " cos robic " Nie martw sie tym ze Ci nie wychodza pory posilkow . Wszystkie sie tego uczymy aby przestawic ten nasz organizm . Jest ciezko bo ja jak nie jestem glodna o danej godzinie to nie jem a to blad powinno sie jesc aby organizm sie nauczyl ze dostanie swoje paliwo kcal o danym czasie i nie bedzie magazynowal. Kolorowy sloniczku tylko bez wyrzutow mi :-) Tym bardziej ze zaliczysz kilka km w zoo. U mnie burzowo i deszczowo i oprocz jedzenia nic nie kusi. Moje dzisiejsze menu tragedia. s: serek wiejski i 2 wasy z pomidorkiem o: 2 nalesniki z serem p: maly kawaleczek ciasta zaraz wypije szklanke maslanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
cyferka ile dziennie chcialabys jesc kcal? wydaje mi sie ze malo zjadlas:) ja dzis 2 buleczki ciemne z zoltym serem i papryka a na obiad salatka cezar. Wracam teraz od lekarza i jestem glodna jak wilk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Jak to czytam to tez mi sie wydaje nie wiele , ale jak jadlam te slodkie nalesniki to mialam wrazenie ze maja z 1000 kcal , wiem ze to chore ale.... :-( i jeszcze ten kawalek ciasta z jagodami ..... Chcialabym zjesc tak 1300 kcal na dobe. Wydaje sie ze jak na diete nie jest zle. Ale ja mam inny problem sniadania wmuszam w siebie i jem na sile troszeczke a od obiadu musze sie pilnowac aby nie poplynac i nie przesadzic poprostu wole nie jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
I ŚNIADANIE Jogurt naturalny 150g + musli 3 łyżki II ŚNIADANIE Chleb razowy 2 kromki 50g + sałata + ser żółty 20g Papryka 1 szt. OBIAD Filety z piersi kurczaka/indyka 150g Ryż 30g suchej masy Kalafior 200g + oliwa 1 łyżka PODWIECZOREK Borówki 200g/kiwi 180g/banan 100g/jabłko 200g do wyboru KOLACJA kabanos drobiowy 50g Chleb razowy 2 kromki 50g Pomidor 1 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
zgadnij cyferka ile to jedzenie łącznie ma kcal?:-) Kiedyś dostałam dietkę rozpisaną od jednej dziewczyny z innego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Gdzies na oko 1200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
ja jako ostatni posiłek jadłam niedietetycznie kotlety mielone. w zoo było świetnie! połaziłam sobie, zwierzątka pooglądałam :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Dzien dobry dziewczyny :-) U mnie pada i pada.... Gania napisz ile to ma kcal ? Wydaje sie duzooo... Ja dzis dzien zaczynam owsianka. A co tam u Was slychac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
Hej Dziewczyny :) to jedzenie ma dokladnie 1200 kcal wiec Twoj posilek wczorajszy mial podobna kalorycznosc :) u mnie tez pada i jest nie ladnie :( na sniadanie zjadlam jogurt i bulke jogurtowa. Jak dojade do pracy napije sie kawki bo inaczej zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×