Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0987667890

Koleżanka do mż i więcej się ruszać

Polecane posty

Gość Justyna0810
@lilka, dozgonna wdzięczność za ten wykaz :) To podawać mejle dziewczyny, powysyłam. Ta dieta wychodziła dość drogo bo przeważnie każdego dnia jadło się co innego, a że reszta domowników raczej nie była skora do odchudzania to też sporo rzeczy się marnowało, ale jest sporo fajnych przepisów, które wychodzą smacznie. A ktoś tam pytał: ja kawy nie słodzę, cukier będę czerpać z owoców, eliminuje wszelkie dosładzanie, choć przyprawiać potrawy będę tak żeby nie były jałowe. Ciekawa jestem swoich efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na moja poczte wejsc nie moge , zapomnialam hasła dawno nie bylam na niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0810
Wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justynka dziekuje , tylko ja nie moge otworzyc tych plikow nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Dzieki dziewczyny ! Jest w czym wybierac :-) Kawka postawila mnie na nogi, lece do sklepu na male zakupy. To do na zas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0810
Dodam jeszcze że codziennie będę piła szkalnkę wody z sokiem z połowy cytryny i łyżeczką miodu. Miód ma dobre właściwości wspomagające odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
Justyna to co przykuło moją uwagę w Twojej diecie to grejpfrut...uwielbiam. co do kawy, kawę pije bardzo rzadko , jeśli już to z mlekiem i cukrem, natomiast sporo pije gorzkiej herbaty ;). na śniadanie dziś zjadłam musli z jogurtem naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0810
Grejpfrut obniża cholesterol, i jest naturalnym "spalaczem tłuszczu" dlatego uważam że grejpfruta nigdy za wiele. Ja akurat piję kawę bo mi dobrze robi na trawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
no i grejpfrut jest bardzo smaczny ;). jako przekąskę zjadłam nektarynkę na obiad będzie barszcz czerwony...mój ulubiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka podaje maila gania17k@gmail.com z góry dziękuje za przesłanie :) ja niestety nie przepadam za grejpfrutem :( a wiem, że ma właściwości odchudzające, zalecany jest też ananas a ten akurat uwielbiam :) co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Witam dziewczyny :-) Wróciłam z zakupów z wszystkim i niczym. Zachciało mi się wymiany telefonu i tabletu . JEstem zadowolona a w szczególności dzieciaki. Córa dostała mój telefon a ja w końcu porządny tablet , który dopiero testuje. Nazywa się mój ha...ha. Jestem głodna jak pies :-( :'( jak już ogarnę to popiszę więcej i zdam dzisiejszą relacje . Nic konkretnego dziś nie zjadłam a za chwilkę przywiozą zamówioną pizzę dla dzieciaków. Jak ja to zniosę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
zjadłam rogalik z wędliną ;). dziś byłam strasznie śpiąca, długo spałam i jeszcze po południu mi się zasnęło. Wieczorem chyba jakąś książkę poczytam albo film włączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
ja mam tablet ale jakoś dochodzę do wniosku że te wszystkie dotykowe rzeczy mi nie podchodzą ;). daj znać jak Ci się podoba Ci się nowy zakup numerku. ja bym się pewno przed pizzą nie obroniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098766780
No wiec kolorowy sloniku ja tez sie kochana nie obronilam przed kawalkiem pizzy i zaliczyłam . Do tableta kolejka ... Może pózniej sie załapie. Moje dzisiejsze menu ( nie ma sie co chwalic ) Ś: 3 wazy z serkiem bialym ze szczypiorkiem Ś. Nic O : nic P : winerka K: kawałek pizzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
A co do" dotykowych " to kwestia przyzwyczajenia. Ja już mam drugi telefon dotyk i jakoś jak bym miala teraz normalny to też by mi zeszlo zanim bym sie obsłużyła . Musze jeszcze ogarnac kuchnie bo wyglada jak by bomba p... No i przerobic ta pizze ! Odezwę się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
zjadłam jeszcze dwa jajka na miękko. dziś nie ćwiczyłam, jutro się poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
A ja skończyłam sprzątać :-) Aż mi lepiej :-) Nawet nie chcę patrzeć jak tragicznie wygląda mój jadłospis. Zapomniałam zjadłam jeszcze grejpfruta jak przyjechałam do domu. A tak szczerze to jestem zła na siebie. Powinnam świecić przykładem a nie objadać się pizzą. Tak sobie myślę , że nawet nie miałam wyrzutów jedząc, dopiero teraz jakoś tak mnie dopadły. Myślałam tylko o tym aby nie wpaść w bagietki które kupiłam, nawet nie poczułam smaku :-\ Jutro zaczynamy nowy dzień i mam nadzieję że będzie lepszy od dzisiejszego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
oj numerku spokojnie, pizza to tylko jeden grzech i nie ma co sobie robić wyrzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Witam , witam kobitki :-) Jak tam zaczął się dzień ? Zaliczyłam kawkę za chwilkę śniadanko. Będzie serek wiejski z pomidorkiem. Nie wiem czy dziś nie pojadę na basen z dzieciakami. Pogoda piękna a nie ma co siedzieć , nad wodą najlepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorowy słoniku dziękuję za miłe słowa ale nie ma się co szczypać co prawda to prawda ! Życzę miłego dnia i odzywajcie się !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
pomysł z pomoczeniem się trochę w taką pogodę udany ;) więc jak najbardziej skorzystaj z niego. ja na śniadanie zjadłam trochę budyniu, na obiad będzie czerwony barszcz i ryba w warzywach. pozbieram się trochę i chyba pójdę na zakupy, a jakoś kolo 17 poćwiczę chyba brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam 29 lat (jeszcze) ważę 74 kg przy wzroście 156 cm. Bardzo chciałabym schudnąć bo w moim przypadku to już pierwszy stopień otyłości. Liczę na wsparcie też wypróbowałam wszystkie diety świata łącznie z tymi drogimi i nic nie działa. Postanowiłam lepiej się odżywiać i więcej ruszać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
witaj kotku, śmiało dołączaj ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowysłońzielony witaj. :) Od jutra planuje się do tego zabrać. Kupiłam krokomierz i mam w planach robić 15 tys kroków dziennie, a od sierpnia idę na aerobik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×