Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z kartą kredytową i bankiem

Polecane posty

Gość fellada
mówisz teraz o sygma banku, bo nie wiem pogubiłam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard333
Tak mówię o sygma banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
no tsak teraz sygma bank ma naprawdę bardoz fajną oferte, nie wiem naet czy nie jedną z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard333
Jedną z lepszych na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
mi się u nich podoba to, ze mają naprawdę bardoz duży wybór usług no i do tego profesjonalną obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard333
Nawet kiedy bierzemy ubezpieczenie jest możliwość wybrania wariantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
to prawda mają bardzo dużo różnych ubezpieczeń, bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard333
A jakie usługi z sygmy posiadasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
kartę kredytową z programem lojalnościowym, do tego ubezpieczenie multigwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard333
Czyli moim zdaniem chyba najlepsze produkty. Ubezpieczenie przydaje się i to bardzo a nie znalazłem lepszej karty kredytowej nigdzie na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
jeśli chodzi o kartę kredytową to mają najlepszą na rynku, takich proftów jak u nich nie spotkałam jeszcze na żadnej innej karcie kredytowej, nikt nie daje więcej niż sygma bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard333
A ile posiadałaś już kart ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
miała karty kredytowe w 2 bankach, jeden z nich to najwiekszy polksi bank, nie miałam żadnych profitów, a do tego na koneic roku za korzystanie z karty musiałam zapąłcić coś ok 50 zł, wiec była to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard333
To faktycznie nie za ciekawie ,niestety ale teraz trzeba dobrze się zastanowić jaki bank wybrać ,zaczerpnąć jakiś porad ,też wcześniej nie byłem zadowolony ze swojego banku od kiedy się przeniosłem do sygmy jest dużo lepiej czuję się zadowolony i w końcu nie mam z niczym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
najważniejsze jest to, zeby miec poczucie że bank z którym współpracujemy nie próbuje zrobić nas w bambuko, jeśli tak jest trzeba uciekać jak najdalej od takiego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard333
Takie zawsze się omija ,najlepiej zaczerpnąć opini najpierw z jakiegoś forum ,dlatego zawsze jak wyprubuję jakąś usługę piszę zawsze na internecie żeby pomóc innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
no tak tylko nie wszyscy dzielą się opiniami na temat danego banku czy ich produktów, poza tym często jest tak, że dobrych opinii nie chcą zostawiać ale krytykować jak najbardziej, więc jak tutaj później wyważyć które opinie są prawdziwe a które nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard333
Odróżnić można tylko wtedy kiedy ktoś krytykuje nie dając żadnych argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
ja zawsze opinie typu "nie bo nie" nie biorę nigdy pod uwagę, bo skoro ktoś nie potrafi uargumentować swojej opinii to jak możemy racjonalnie podchodzić do takiego banku, jeśli ktoś naprawdę chce zostawić racjonalną opinię to napisze wszystkie za i przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard333
Na szczęście i tak jest mało takich opinii więc nie ma czym się przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
jest ich oczywiście mało, ale się pojawiają i psują opinie, pomimo tego, że nic nie wnoszą do dyskusji, ja jak mogę pochwalić to chwalę ale nie szukam na siłę argumentów na "nie" a niestety niektórzy ludzie tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard333
Niektórzy nawet nie podają argumentów ,ale co zrobić świata się nie zmieni trzeba dawać sobą przykład. Kto myśli normalnie nie będzie sugerował się opinią bez argumentów ,a wiadomo że na wiele opinii pozytywnych czasem pojawi się jakiś negatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
w przypadku sygma banku nie ma obaw że to nie jest dobry bank, mają sporo pozytywnych opinii a tego samam kozystam z usług i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard333
Od dłuższego czasu jestem w banku i wszystko co sie zmienia zmienia się na plus ,wszyscy z moich znajomych którzy są w sygmie też ją zachwalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z bankami zawsze sa problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morihaei
Nie zawsze są problemy z bankami ,czasem są problemy że ludzie nie czytają umów i podpisują coś i nie wiedzą co lub po prostu nie wiedzą co robią. Nie wszystkie instytucje to oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Raifaisen Bank - zwrot części wydatków z karty - można rozlożyć zakupy na 10 rat 0% - prestiżowa karta do konta - łatwy dostęp do pieniędzy Chcesz bonus za założenie karty? Napisz do mnie allinoneshop@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trellka
ja tam miałam już karty w różnych bankach i żadnym nie miałam problemu, czasami warto być też fair w kierunku banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×