Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego z własnego lenistwa śpicie z dziećmi razem

Polecane posty

Gość gość
09.46 ach otwierasz oczy łaaaaał zbawco narodów! a w ogóle co cię obchodzi jak kto żyje i czy sobie radzi w domu? niech żyje w gnoju, niech ma sajgon, niech śpi z dzieckiem do dwudziestki. Boże skąd się biorą takie wścibskie, interesujące się obcymi ludźmi babsztyle? Obejrzyj sobie 124897265193 odcinek "Klanu" i emocjonuj się z Lubiczami, tacy sami kretyni jak Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko trzeba kocha i dac ta milosc od samego poczatku ,ale na litosc boska dziecko ma swoje lozeczko, a lozko malzenskie to lozko rodzicow. A co powiedzie gdybyscie mieli blizniaki?? co tez bedziecie spac w jednym lozko na kupie! Pozatym lozeczko dla dziecka jest bardziej czystsze i srerylne. nawet jak kladlismy blizniaki na naszym lozu to zawsze na czyscuitkim kocyku. Nastepna sprawa dziecko z powodow bezpieczenstwa powinno spac w swoim lozeczku ,poniewaz gdy rodzice sa zmeczeni , to mozna dziecko przydusic! Nasze blizniaki skonczyly 22 miesiaca i od tygodnia juz spia same w swoim pokoiki ,teraz rano przychodza do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A CO WAS TO OBCHODZI ĘTELIGĘTKI POWIATOWE?! nie zaglądajcie komuś do łóżka i nie komentujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam, ja spałam z mamą do 17 roku życia :D I nie miałam problemu by spać sama w swoim mieskzaniu a teraz ze swoim mężem. Większy problem miał mój ojciec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę sobie komentować ile będę chciała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczycie dzieci od 1 dnia w domu , bo przecież jest malusie kochaniutkie i przynajmniej nie bedzie trzeba wstawać w nocy bo będzie blisko! Po kilku miesiącach dziecko zaczyna się przemieszczać , a łóżeczko jest waszym wrogiem dlatego usypiacie w dzień na rękach lu na waszym łóżku ale pilnujecie żeby nie spadlo .. i tak uwiązane przy dziecku , jak macie mieć zamiar tylko jedno to jeszcze jakoś to zorganizujecie ale jak są np starsze dzieci które potrzebują też waszej uwagi to jest problem jak wyjść z sypialni zostawić male i zająć sie starszym? Może dla odmiany wy spijcie z dziecmi w ich łóżkach ;) Ja syna mialam w kolyce zaraz obok łóżka , a następnie łóżeczko kolejny etap to juz jego sypialnia. A zawsze rano tupie do nas do sypialni i przytula się do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach otwierasz oczy łaaaaał zbawco narodów! a w ogóle co cię obchodzi jak kto żyje i czy sobie radzi w domu? niech żyje w gnoju, niech ma sajgon, niech śpi z dzieckiem do dwudziestki. Boże skąd się biorą takie wścibskie, interesujące się obcymi ludźmi babsztyle? Obejrzyj sobie 124897265193 odcinek "Klanu" i emocjonuj się z Lubiczami, tacy sami kretyni jak Ty jezyk.gif x podpisuję się pod tym, smutne kwoki nie mają swojego życia i patrzą komuś w gary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasrane egoistki śpią z dzieckiem, bo im wygodnie. Co z tego, że zaniedbujecie męża i skrzywiacie dziecko, ważne, że wam maciory jest wygodnie, że wy lubicie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jakoś nie przyzwyczajałam spania ze mną bo łóżka mam dla siebie i męża. mała od początku spała w kołysce. jeszcze bym się bała, że przez sen ją przygniotę, taka mała. tylko jak rano się budzi to biorę ją do nas na łóżko, żeby z nami trochę poleżała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maciory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.56 Jak zechcę to będę spała w łóżku z córką przez 20 lat, będę niewyspana, połamana, nie poradzę sobie z tym czy z tamtym no i co? co masz do tego? czy to jakis wpływa na twoje życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubiłam spać z moim synem :) Tak po prostu. Od tygodnia śpi już u siebie- pierwszej nocy przyszedł, drugiej tylko sie obudził, a trzecią przespal sam u siebie. A tak mnie wszyscy na kafe straszyli, ze będzie z nami spał do 18-stki, a tu proszę :) Po to mamy dzieci, zeby mieć z tego jakąś radość. U nas było tak, ze na początku mały spał z nami bo łatwiej było mi w nocy go karmić. Potem jego łóżeczko było w naszej sypialni i przyłaził w nocy:) Skończył 5lat, przenieśliśmy jego łóżeczko do jego pokoju i też jest fajnie. Nie rozumiem tego odkładania do łóżeczka od maleńkiego. Ale co kto lubi. Ja lubiłam w nocy przytulić się do mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tylko leniwe babki tak robią .Normalne babki nie śpią z dzieckiem tylko z mężem każdy w domu ma swoje miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cołko prowda
09:57 nie popłacz się z tej rozpaczy nad egoistkami i ich biednymi mężulkami, och biedni oni, biedni mężczyźni uciśnieni od wieków przez kobiety hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulić taką kruszynkę można ,ale swoje łóżeczko ma i tam jest jego miejsce . Taka malizna między rodzicami jest niebezpieczna . Śpijcie z dziecmi w ich łóżkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sa facci w waszych wypowiedziach? Bo tylko jest: leniwe kobiety, maciory itp. Ja sie pytam gdzie mezowie i partnerzy. Nie maja glosu lub jaj by sprzeciwic sie zonie? Widac im to tez nie wadzi albo yez sa leniwi bo tak samo jak i baba moga odnosic dziecko do jego lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drzewko pomarańczowe
zwolenniczka konkubinatu wyjdź z tego tematu nie widzisz, że tu się jatka wściekłych kobiet zaczyna i normalne zdanie się nie liczy i odzewu nie znajduje tylko wyzwiska? Kolejny temat awantura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddaaa
09:56-100% prawdy Ja spałam z dzieckiem ok 8tyg- męża i tak nie było. Mała budziła się co 2h, było mi wygodniej. Ale potem po prostu zaczęłam odkładać ją do kołyski, co przełożyło się na to, że w kołysce spała i w dzień i w nocy- wcześniej nie chciała. Dziś ma 11 miesięcy i zawsze śpi w swoim łóżeczku. Tam najlepiej się wysypia. Wcale jej nie chcemy u siebie w łóżku, bo żadne z nas na pewno nie byłoby wyspane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żal wam doopy ściska że tak przezywacie? bo dla was kwintesencją żony i kobiety jest zapierdalanie w domu i ciągłe sprzątanie? czy o co chodzi? że zdrzemnąć się z dzieckiem nie możecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci faceci są ojcami, może też lubią się w nocy przytulić do własnego dziecka? Po to chyba mamy dzieci, prawda? Ani mnie ani mojemu facetowi, młody nie przeszkadzał. Po co więc robić coś bo "tak trzeba"? bez sensu. Drzewko- większośc tematów na kafe tak sie zaczyna i kończy :0 Ale czasem zdarzy sie jakaś normalna wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cołko prowda
dokładnie sancja i na pierwszym miejscu myślenie jak tu dogodzić chłopu czego dowodzi ten temat i płakanie nad biednymi facetami, że ich kobiety pakują im do łóżka dziecko. Czy wy nawet w internecie musicie się trząść nad cudzymi chłopami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje drzewko pomarańczowe jest najleniwszą z leniwych szmat. Ma jedno dziecko i zatrudnia trzy razy w tygodniu kobietę do sprzątania i gotowania. Jak można sobie nie radzić z takimi drobnostkami trzeba byc ofiara losu i nie złą patologią haha taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny_kocur
a ja jestem nienormalna, bo moje dziecko śpi samo od około 2 miesięcy, a wczoraj skończył 5 lat, tralalala :) I mój mąż też głupek, bo nie miał z tym problemu :P A we wrześniu urodzę kolejne dziecko i też będziemy z nim spać, bo to same plusy :P A seks sobie uprawialiśmy w salonie, kuchni, łazience. I nic nikomu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro mój facet wierci się w nocy , jest duży i ja do małych też nie należe to znaczy że mam męza wysłać na kanapę a sama spać z dzieckiem ? Czy spać z mężem i z dzieckiem i tylko obczajać czy mąz dziecka nie zgniecie ? Nasza spędza noce trochę z nami i trochę u siebie ! Nie ucze jej "cichciania" Bo to że jest dziecko nie znaczy że nie mam innych obowiązków . Pracuje w domu i w ten czas ona sobie śpi u siebie . Nigdy nie chciałam zrobić tak jak robią moje znajome , dla mnie doba jest za krótka . Nie czuje się wyrodną matką ! Tu zdania są podzielone , i chyba nie ma sensu to wszystko bo jedne spia z dziećmi i noszą dzieci ze soba caly dzien nie robią nic a inne są OGARNIĘTE i potrafią sobie zaplanować dzien .I jeszcze jedno mój mąż jest dla mnie równie ważny jak dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego spanie z dzieckiem to lenistwo moze to zwykle okazywanie milosci ale widac autorko nie masz dzieci ja mam lozeczko obok naszego lozka dziecko zawsze nakarmione odkladalam do lozeczka i tam przesypia cala noc dzis a do naszego lozka zabieram go z samego rana jak maz wychodzi do pracy niektorzy nie wiedza jakie to mile uczucie zasypiac z takim maluszkiem o i o zgrozo spimy z malym ja i maz w naszym lozku zawsze w niedziele po obiedzie i co autorko ukarzesz mnie za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze dziecko spi w swoim lozeczku a nie z lozku z rodzicami to oznacza zimny chow? ale bełkot do obrzygu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to że teraz zamiast dziecku łóżeczko to Kanape dla tatusia albo dla mamusi ! Czy to że dziecko nie śpi z nami w łóżku tylko obok blisko to nie kochamy dziecka!? Czy najszczęśliwsze dziecko jest takie co spi przy tacie i mamie , wącha bąki , albo spoconych rodziców w duszna noc . To jest okazywanie miłości . (Zaraz mi powiecie że pewnie jesteśmy tłusci nie wychowanie i nie umyci bo wszystkie matki z kafe nie spoca sie w duszna noc , nikt nie pusci bąka, spia bez ruchu tak ze dziecku nic nie zagrozi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ,tak, jasne. Dziecko spiace w swoim łóżeczku to zimny chów BUUAHAHAHAHAHHAHAHA POsrajcie się z tymi trendy okresleniam łopatologicznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolenniczka konkubinatu twoj syn ma 5 lat i dopiero do tygodnia spi sam ...żałosne . Robicie z dzieci kaleki ...moje 3 letnie dziecko jest juz 3 tydzień u dziadków gdzie spi sama w pokoju a tutaj 5 latek nie prześpi sam nocy bez mamusi heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×