Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Super Dziewczyny!!! Dokladnie. Zdeterr- Jestesmy na drodze do boskosci:) wlasnie chcemy to zrobic z szacunku do siebie. Stac nas na super cialka. Nie chcemy caly czas czuc tych zbednych kilogramow na sobie.......juz dosc! Dziewczyny- potraktujmy to jak przygode :) nie musimy! To jest negatywne I odbiera energie. CHCEMY TO ZROBIC :) Czarnula- dokladnie :) podoba mi sie Twoja pozytywna natura!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZROBMY TO KREATYWNIE :) szukajmy pomyslow, tak jak Zdeterr- pomysL: spacer do domu zamiast samochodu.odchudzanie nie musi byc nudne! BADZMY ELASTYCZNE :) jak popelnimy czasem grzeszek I coz zjemy...to wiemy ze mozemy np: zrobic dodatkowe cwiczenia, zjesc salatke zamiastb kolacji. swiat sie nie zawali!- Jedziemy dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniadanie: Kiwi/morela 60g Melon/ananas swiezy 100g Winogrona/borowki 60g Platki owsiane 20g Migdaly 15g Jogurt naturalny 2% 150g Wszystko wymieszac 2sniadanie: Salatka brokulowa z sosem ziolowo-czosnkowym Brokuly 100g Jajko 1szt Pomidor 200g Papryka czerwona 130g Jogurt naturalny 75g Czosnek2g Ziola prowansalskie 1/2lyzeczki Bazylia 2g Sol4g Pieprz 2g 3posilek Chleb chrupki wasa lub wafel ryzowy 3szt Ser bialy chudy 100g Dzem z czarnych porzeczek/truskawek 100% lowicz 30g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad Piers z kuraka 100g Ryz 30g basmati Pomidory suszone 30g Szpinak mrozony 200g Oliwa z oliwek lyzeczka Czosnek 1/2zabka Przyprawy do smaku Kolacja Serek wiejski light 1opak Rzodkiewka 45g Pomidor 60g Ogorek 60g Salata np. Mix lodowa,rukola,roszponka 1lisc Ziola prowan. 1/2lyzeczki Chleb wasa/wafle ryzowe2 szt Morela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem dam menu na jutro :-) Najlepiej korzystac z wagi kuchennej elektronicznej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze Cie energia rozpiera a zreszto pamietam pierwsze twoje wpisy, ktore czytalam ;) Jest duza roznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta zmienna jest ;) Mam nadzieje, ze humorek Ci szybko wroci. Odwalasz kawal dobrej roboty, serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humorek prysl z innego powodu niz dieta :-/ Nawet odechcialo mi sie jesc Siedze i dlube w talerzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwo, bedzie lepiej, zobaczysz :) Pamietasz moje powiedzenie - po kazdej burzy swieci slonce a w nagrode dostajemy tecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak cwiczycie to kupcie sobie L- karnityne, przy wysilku fizycznym naprawde pomaga spalac tluszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze autor jest na wakacjach, zobaczymy. Ale pisze dosc rozsadnie, zgadza sie z wieloma rzeczami, ktore wczesniej czytalam, namawia do rozsadnego I zdrowego odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mogę się do was przyłączyć? Bardzo potrzebuje motywacji i wsparcia kogoś, kto rozumie sytuację, że niektórzy chcą wyglądać szczupło, ładni i zdrowo! :) Zacznę od tego, że na grubą nie wyglądam...może dlatego że moje mankamenty chowam... Nogi mam nawet elegansie...podobają mi się ;) ale brzuch i biust... mój największy kompleks. nie potrafię schudnąć z tych części... biust jeszcze potrafię wymodelować odpowiednim biustionoszem, ale to tzw. sadełko... brrrr... Moim marzeniem jest zrobienie sobie zdjęcia w bikini...albo założenie bluzeczki z odkrytym brzuszkiem (takie widziałam że chyba modne) Poczytam najpierw co pisałyście w tym wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek- pyszna ta twoja dietka!!! Ja dzis znalazlam taki przepis: KOKTAJL -banan, -nektarynka, -ok. 50g twarogu chudego, -pół szklanki jogurtu naturalnego, -2 łyżki płatków owsianych Brzmi bardzo smakowicie! :) Czarnula- super ze powiedzialas o L- Kareteninie czy to sie liczy? Pije takie herbatki- polecam bo sa naprawde pyszne. http://mmo.pl/2787-la-karnita-spalanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula75
Witaj Ania :) W grupie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka ja tez sie nacielam na ta herbatke, szybko robilam zakupy I nie sprawdzilam skladu. Mozesz ja pic, nie zaszkodzi, ale ona ma tylko 1% L-karnityny, to raczej tylko owocowa herbatka, niestety :( Jak ja kupilas to wypij grzecznie, ale chyba raczej szkoda kasy na nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka sprobuj jakis spalacz tluszczu moze :-) Jak ten twoj olej sie nazywal?? Ja mam oil oil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka, ta ktora pokazalas to juz wypilam ( z tego co pamietam ma wiecej skladnikow odchudzajacych ). Teraz pije z tej samej firmy -SLIM PLUS, tej nie polecam, bo wiecje w niej hibikusa i innych suszonych owocow. Za to bardzo lubie z tej firmy zielona i czerwona herbate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AmixTM Lipotropic Fat Burner zawiera 9 kluczowych składników, które pomogą Ci w utracie wagi w krókim czasie, bez efektów ubocznych. Zawiera L-carnitynę, cholinę, inozytol, metionię, taurynę, CLA, HCA i vitaminę B6. Amix Lipotropic zwiększa poziom energii nakręcając metabolizm, dzięki czemu nasilone jest redukowanie taknki tłuszczowej. Korzyści: Pomaga w zmaksymalizowaniu treningów Wpływa pozytywnie na poziom zdrowego cholesterolu Aktywnie wspiera proces redukcji tkanki tłuszczowej Wspiera układ sercowo-naczyniowy Sposób użycia: Stosuj 5 kapsułek dziennie na 30-60 minut przed treningiem. Produkt należy obficie popić wodą. L-Carnitine Tartrate 550 mg ** Choline Bitartrate 550 mg ** Inositol 550 mg ** Taurine 500 mg ** Betain HCL 250 mg ** CLA(Standardized for 80% Conjugated Linoleic Acid) 250 mg ** Garcinia Cambogia Extract (Standardized for 50% HCA -HydroxyCitric Acid) 250 mg ** Methionine 100 mg ** Vitamin B6(Pyridoxine HCL) 1,5 mg (75% DV*) Moj spalacz Zaraz podam menu na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmodyfikowane menu na jutro Sniadanie Jogurt naturalny 200g Musli30g Kiwi 60g Borowki amerykanskie 120g Miod10g 2sniadanie Jogurt owocowy 0% lub light Kanapka z salata szynka,ogorkiem/rzodkiewka (Proporcje podane w dniu drugim) 3posilek Bulka,ser turek figura lub philadelphia,salata,ogorek/rzodkiewka+jablko120g Obiad Szaszlyki z ryzem (Danie z 1dnia) Kolacja Salatka z tunczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...chyba cos kupie.... zalezy mi zeby byly efekty! Chcialanym cos co spala tluszcz I buduje miesnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam tak: mieszkam na wsi, dostęp do świeżych warzyw idealny! ale w moim domu musze jeśc to co wszyscy czyli talerz zimniorów z kotletem! Nikt nie chce słyszeć o odchudzaniu a jak widzą, że nie jem chleba to robią mi wyrzuty, jakbym była przynajmniej chora :P Jestem mistrzem podjadania :D Ale koniec koniec koniec :) nie licze kalorii...dla mnie to nie ma sensu...w moim przypadku sie nie sprawdziło... :) zaczynam trzymac sie zdrowego odrzywiania: owsianki, kasze, warzywa, miesko teztylko gotowane..etc... a bedee unikac napoi słodzonych, jogurtów owocowych, białego pieczywa...zimniory bede udawać że jem :D i oczywiscie ćwiczenia...troche biegania, troche rower, skakanka...ćwiczenia z hantlami... Macie doswiadczenie z jakimis przyspieszaczami spalania tłuszczu typu tabletki/herbatki/czy jakies saszetki do rozpuszczania w wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×