Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Izulek....smoothies so genialne! :) ja do swoich dodaje jeszcze 2 kostki lodu, wtedy jest takie fajne zimne. lubie kombinacje...spinak, garsc truskawek, pol banana. Co do moich dni SPA... tez tak mialam, kupowalam kosmetyki I zdobily polki . Nie moglam sie do tego zabrac. Chodzi o to zeby sie przelamac te 2-3 pierwsze razy...a potem juz sama bedziesz chciala to kontynuowac . To bardzo poprawia samopoczucie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mi sie stalo....ale dzis czuje sie strasznie slabo fizycznie... taka oslabiona jestem...mysle ze to dla tego ze jem duzo mniej, chudo, warzywa i intensywnie cwicze. Co robic? Mialyscie tak? Nie chce zemdlec.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka a wyspalas sie porzadnie? Ja mam tak jak sie nie wyspie Potem jak mam okazje to odespie i juz jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka musisz sie wysypiac Moze jednak przesadzilas z dieta lub z cwiczeniami. Wlacz do diety wiecej ryb, chudego miesa, warzyw I orzechy Koniecznie pij 2 l plynu. teraz cwiczysz wiec I wiecej wypacasz Niby wszstko proste ale jednak konieczne do prawdlowego funkcjonowania orgaznimu. Jak go bedziesz za mocno "katowac" to wtedy bedzie sie buntowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dziewczyny, troche mnie to przerazilo... Co do snu to raczej okay, choc dzis wstalam o 7....wiec moze jednak? jej....chyba nie pije wystarczajaco duzo wody! Nie pomyslalam o tym ze teraz musze wiecej bo cwicze...i rzeczywiscie wiecej ryb i chudego miesa.... Musze jakos zlapac te wszystkie sznurki........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie to jestem troche w chaosie....ucze sie dopiero rownowagi w tym wszystkim i chyba chcialam za szybko osiagnac cel :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Tak na marginesie.... wymyslcie sobie nagrode jak osiagniecie cel! Wiecie cos extra! Dla mnie jest to wizyta w SPA i u kosmetyczki. W SPA miodowy rytual na cialo i relaksujacy masaz kalifornijski. Taka wisienka na torcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretko, pomalu, drobnymi krokami, to tak jak w biegu, jak za ostro wystartujesz, stracisz sily I do niedobiegniesz do mety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolnij, ale nie poddawaj sie :). Daj sobie czas np do nowego roku. Musisz sluchac glosu swojego organizmu, sa dziewczyny, ktore sa na ostrych dietach I sobie swietnie radza, trzeba jednak pamietac, ze kazdy organizm jest inny. Nie ma idealnego kremu, idealnej diety, idealnego makijazu dla wszystkich. Kazda z nas jest inna ale taki nasz urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, jest wiele zabiegow, ktore pomagaja schudnac, ale one moga nam tylko pomoc ale same nie rozwiaza problemu nadwagi. Jeszcze jako nastolatka przez miesiac zbieralam maliny a potem wszystko wydalam na jakis zabieg odchudzajacy. (dodam,ze nie bylam jakas grubaska ) Nie pamietam jak sie nazywal, bylam owinieta folia i jakims mazidlem a potem mialam robiony masaz elektrodami. Ubylo mi niewiele, nie wiem czy nie wicej pracujac ciezko na polu. izulek, jezli stac Cie na taki zabieg , zrob go, na pewno Ci pomoze. Jezli jednak masz zbierac niego odmawiajac sobie wszystkiego, to chyba raczej odradzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek narazie nic nie planuje Najwczesniej i tak dopiero moge cos zrobic za 3-4tyg Wtedy bede pewna czy jestem badz nie w ciazy Nawet na solarium nie ide chocby sie przydalo bo biala jak kreda jestem :-/ Pytam z tego wzgledu ze u mnie na osiedlu roznosili ulotki i w internecie chwala ten zabieg Narazie zamiast zabiegu bedzie laptop bo sie zepsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wczoraj mialam paskudny dzien naprawde :-) Ale sie ciesze bo jutro siostra wraca i bede miec wiecej czasu dla siebie A przedewszystkim porzadnie sie wyspie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, nie martw sie:) wszystko sie ulozy, nie wiem jakie masz problemy ale z czasem zapomnisz o nich. Glowa do gory. Wiesz, ze 22 kg mozna z czasem zgubic, nasze kolezanki z innego forum pogubily po kilkanascie, bierz z nich przyklad, bedzie dobrze ::) izulek, Amaretka, po kazdej burzy swieci slonce a w nagrode mamy tecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kochana! :) I ta tecza super wymyslias. P.S kupilam buraczka surowego dzis, jutro smoothie, ciekawe jak wyjdzie, mam tez seler naciowy I jablko. Izulek- uszy do gory....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny?? Jakie plany na dzis? Ja na szczecie czuje sie juz dobrze :) takze dzis silownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) U mnie pranko sprzatanko gotowanko Dzien jak codzien :-) Gotuje obiadek wlasnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) Ja wczoraj dostalam okresu I po moim wczorajszym spa :( Dzis tez sie kiepsko czuje, kiepsko spalam, koszary w nocy, kicha :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×