Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Izulek, a co dobrego na obiadek? :) ja wcinam salatke...obiadek dopiero na moment bede przygodtowywac...kurczak w lekkim sosie grzybowym. Czarnula....wspolczuje....po co wogole jest okres? :P trzeba cale zycie sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos kontrowersyjnego... Podobno facetom bardziej podobaja sie kobiety kieco przy kosci, niz te o figurze chudej modelki. Zgadzacie sie z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Zeby przyspieszyc spalanie tluszczu sprobujecie pic sok ze swierzo wycisnietego grejpfruta ( najlepiej czerwowny, jest mniej gorzki do bialego I ma wiecej wartosci )ale z miazem. Lepiej jednak do tego nie uzywac malaksera ale taka zwykla wyciskarke do cytrusow ( metalowe ostrza powoduja ubytek vit C )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos w tym jest. Moj maz lubi moje kraglosci, zawsze mi powtarza, zebym nie chudla za duzo. Kobieta powinna miec to I owo ;). Ale z drugiej strony co ma mi powiedziec;) Wczoraj stwierdzil, ze nogi zrobily mi sie "bardziej suchsze". Tylko, ze mi zawsze chudnie talia, potem nogi a ja chce odchudzic biust .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie chudnie wszystko a brzuch prawie nic, masakra plakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co stosujecie sprawdzonego na brzuch , do smarowania, zeby skora abyla jedrna a nie obwi sla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwicz ( nie ma nic lepszego, niestety ), nivea antycelulite lub jakis inny ale nie ma sensu wydawac kasy na najdrozsze bo maja takie samo dzialanie ( probowalam naprawde drogich ), oraz maska algowa guam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiadek zupa kalafiorowa A dla mnie salatke grecka w wersji light Co do pyt. Moj tez nie lubi jak to okresla ,,wieszakow" :-) Ja stosuje od paru dni serum thermo wyszczuplajace z eveline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje, slyszalam o tej masce ale nie moge jej nigdzie znalaezc, chyba ze przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same guam Ci nie pomoze jak nie bedziesz cwiczyc, ale z cwiczeniami dziala :) W sklepie raczej go nie znajdziesz, poszukaj na alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam problem z brzuchem!!! musze sie tego tluszczu pozbyc................. ile razy w tygodniu robicie brzuszki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka pamietaj, ze to tylko zdjecie, "doparcowane" przez informatykow. Ale to nie zmienia faktu, ze musimy walczyc ze swoimi kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka jak bedziesz chudla to I brzuch bedzie chudl, trzeba cwiczyc cale cialo, same brzuszki nie pomoga. One jedynie wzmacniaja miesnie brzucha. czytalam, ze miesnei brzucha mozna cwizyc do drugi dzien, bo potrzebuja odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek- zumba ciekawy pomysl! Czarnula- dzieki za info....systematycznie do celu :) Dziewczyny wiecie co....jesli chodzi o wyglad to pasowalo by tez pare nowych ciuchow kupic......ciekawe skad ja na to kase wezme :( wszystko musze odgruzowac cialo, szafe... wszystko jest do poprawki :( chcialabym tak fajnie kobieco wygladac....na ulicy widze tyle super zadbanych kobiet.... szpiki...sukieneczki...super ulozone wlosy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka ja uwielbiam szpilki, to moj slaby punkt, niestety troche trudno w nich za dzieckiem biegac, wiec nosze je w niedziele do kosciolka, wtedy tatus jest glownym opiekunem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze te dziewczyny o ktorych mowa, maja wszystko opanowane....makijaz, wlosy, ciuchy, dodatki, perfumy. u mnie narazie jest maly chaos z tym wszystkim :( ale sa male postepy. Pracuje nad tym zeby to wszystko ulozylo sie w logiczna calosc.... na razie konca nie widac! To nie jest wszystko takie trudne... trzeba tylko sie przestawic na to. To jest najtrudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilki sa suuper! ja jestem wysoka :( wiec nie za bardzo moge nosic, albo tak mi sie tylko wydaje! :) wiem, bo jakbys dziecko miala gonic to byloby troche trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka, po malu dasz rade. Jak bedziesz wymieniac szafe, proponuje na razie kupuj rzeczy, ktore pasuja do kilku a nie do jednej. Wtedy bedziesz miala wiecej kombinacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kochana, a czy moglabys mi podpowiedziec co konkretnie kupic na seson jesienny? co Ty bys kupila? Jakie style? zeby wygladac kobieco i atrakcyjnie, w mojej szafie nic do niczego nie pasuje........wszystko z innej bajki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka ja uwilbiam klasyke ale z jakimis mniej powaznymi dodatkami. Kup sobie jakies klasyczne spodnia a do nich kilka kolorowych bluzek. Spodnie jeansowe tez pasuja do wszystkiego I oczywiscie jezeli lubisz to szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezli kupisz sobie jakies kolorowe spodniczki to czarna bluzeczka bedzie pasowac do kazdej. POpatrz w gazetach, czasami mozna cos podpatrzec. Nie podozaj tak na slepo za mada, patrz czy dobrze sie w czyms czujesz I czy pasuje do twojego typu urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej tez uwielbiam szpileczki :-) Amaretka te nowe ciuchy to na nowy rozmiar? Ja sie strasznie zanidbalam Przewaznie tylko w dresach Smigam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, dressy to najwygodniejszy stroj przy opiece nad dzieckiem :) Z czasem I szpileczki beda czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu to tak krotkie spodenki i stanik sportowy tak najwygodniej szczegolnie cwiczyc Ale wiesz czasem jak ide gdzies na miasto to tez przydaloby sie szpilki przyodziac Amaretka co do zumby to wydaje mi ssie ze jest lepsza bo w gre wchodza wszystkie partie miesni :-) Czarnula kleo ewka i anya otworzyly sobie nowy watek :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam sie,ze to ja ich wkurzam :(. Jedna z nich napisala,ze denerwuja ja niektore dziewczyny, dopoki mnie nie bylo wszsytko bylo ok :(. Nie chcialam nikomu przeszkadzac, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×