Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Dzulia- jestem w szoku?! Kiedy Cie osadzalam? Co dokladnie masz na mysli? Przykro mi ze sie tak poczulas, ale ja naprawde jestem odstatnia osoba ktora by kogos osadzala. A ten topic jest bardzo pozytywny I staramy sie wszystkie wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia doskobale cie rozumiem choc nie mam dzieci ale to wyjasnie pozniej Dziewczyny nie chcialy cie zranic ani osadzac poprostu przewaznie kazdy wykreca sie brakiem czasu ale w rzeczywistosci gdyby chcial to znalazl by te 10min dla siebie X X Rozumiem cie bo ja opiekuje sie siostry niemowlakiem kiedy ona jedzie do pracy w uk Czasami daje mu mleko i usypiam :-( za chwile sie budze jak zaplacze bo butelka mu spadnie Jestem z nim sama przez 24 ( niby mam faceta i co z tego jak on wogole w NICZYM MI NIE POMAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia jezeli mozesz to kup sobie maszynke do robienia smoothie, jest latwiejsza w uzyciu, wydajniejsza, wrzucasz tam co popadnie I nie ma tyle zmywania ;) I sprzatania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje drogie Zycze wam cieplej i radosnej nocki heheh ja mykam lulac bo o 6 pobudka na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula- wiem ha, widzialam zdjecia gwiazd z ich normalnego zycia.... Kurcze....dla mnie podstawa to odchudzenie sie a reszta...czyli malowanie paznokci, wlosy..to juz bedzie przyjemnosc:) Ale musialo Ci byc milo jak maz tak zareagowal :) czasem wlasnie taka naturalnosc I artystyczny nielad na glowie robi duze wrazenie na facetach, a my myslimy ze musimy zrobic idealny makijazi zalozyc szpilki I wtedy jestesmy sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Dzięki dziewczyny za zrozumienie, może jestem zbyt drażliwa na swoim punkcie, ale po tym co mi zafundował mąż jestem nieźle wyhuśtana emocjonalnie. Zostałam z dnia na dzień a raczej z godziny na godzinę sama. Jeszcze nie ochłonęłam. Myślę że ten mój mały spadek wagi jest spowodowany ogromnym stresem. Zobaczymy co życie przyniesie na razie koncentruje się na zrzuceniu ok 10 kg a później jak mi fundusze pozwolą zacznę się upiększać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterr
Dziewczyny dzisiaj pieszo trasa 12km! Nogi bolaly mnie juz na koniec, ale jestem z siebie dumna. Kilka godzin na lesnym szlaku. Jedzenie ok mniej wiecej. Jutro w planie wycieczka rowerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje zdeterr Ja planowalam dzis spacer 16 km ale niestety pogoda sie popsula :-( Trzeba zadowolic sie cwiczeniami w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia-napewno jest Ci teraz okropnie ciezko, I tak Cie podziwiam ze w tej sytuacji masz jeszcze sile walczyc o lepsza figure. Gratuluje determinacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaretka_1
Dziewczyny, mam pytanie....czy jak macie tzw kobiece dni to tez cwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaretka_1
Ja jestem wkurzona na maxa! Bo mialam dostac dopiero za tydzien I realizowac plan cwiczen na silowni, bo mam karnet tylko do 6 wrzesnia a tu wszystkie znaki wskazuja ze juz na 2-3 dni dostane. Massakra- jak Ty to mowisz Izulek :D Naprawde mnie to wkurzylo, caly plan runal, a tak chcialam ten karnet na silownie wykorzystac :( Juz dzis jestem cala obolala I mam ogromny apetyt,. pewnie stad tez byl ten apetyt na sernik wczoraj...wczoraj to moglam jesc caly dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maka bezglutenowa , ja daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dzulia :) Dobrze, ze przeszla ci zlosc na nas ;) Masz ciezko ale dasz rade. malymi krokami I do przodu. Sproboj cwiczyc choc po kilka min na poaczatku jak mala spi, bo wieczorem jak Twoje sloneczko idzie spac to nie dziwie sie, ze I TY padasz ;) Pamietaj, ze to nie wyscig, ktora jak szybko schudnie, bo jest tylka pierwsze miejsca sa nagradzane. Kazda z nas startuje z innego odcinka zyciowego z mniejszymi lub wiekszymi przeszkodami I najwazniejsze jest zeby dotrzec do mety :) Uda Ci sie :) tak jak I kazdej z nas :) Jzeli ktoras z nas pisze co zrobila dla siebie to nie po to zeby kogos dolowac ale zeby moblilizowac siebie I innych :) Tak przynajmniej jest u mnie. Zdeterr gratuluje gratuluje dlugiego spaceru :) Amaretka mozez cwizyc pod czas tych dni ale mniej intensywnie, no moze 1-szego sobie daruj. MOJe chlopaki chlopaki poszly na spacer wczoraj a mamusia dostala wolna godzinke na silownie. Moj synio nie spal w dzien nic ale za to padl wiczorem przed 7 ( normalnie lepiej nie mowic o ktorej chodzi spac ;) ) a ja zaszalalam w lazience, olejki do kapania ( polskie sa najlepsze, szkoda ze mi sie koncza mi zapasy a nastepne zakupy dopiero w listopadzie :( ), polozylam sobie algi (juz rok leza w szafce ;) ). Dzis znow pochmurno a ja chce slonca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czarnula u nas tez lipna pogoda :-( Ja zrobilam sobie body wrapping z moim serum ponoc mozna stracic 10cm w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek jak sie owiniesz w folie to kazdy kosmetyk lepiej dziala wiec warto sie "pobawic" w zawijanie. Musi sie tylko chciec nam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis sie zawinelam rano A takto uzywam normalnie bez folii Jej jak mnie glowa boli to szok :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula- ale Ty jestes inspirujaca :) caly czas cos robisz. Super! Regularne cwiczenia, pilnowanie dietki, SPA- a Tu jeszcze bobas sie plata :) kurcze....musze sie wziasc za siebie...haha bo SPA lezy... ale sie poprawie! Jak czytam Twoje posty to od razu we mnie nowa energia wstepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz sie ze mnie smije, ze ciagle zagladam do kompa, zeby sprawdzic co u was slychac. Powiedzialam mu, ze jestesmy jak AA, no moze AG ;) bez urazy oczywiscie dla WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest cos w powietrzu...to prawda.. jakas ciezka energia :( Ja wlasnie robie obiad, dzis caly dzien sprzatam mieszkanie tak komplexowo...boze ile tego jest! Jestem w procesie pozbywania sie tego co ma negatywna energie, czego nie lubie, roznych smieckow. Zauwazylyscie ze czasem zalozycie niby fajny ciuch a czujecie sie w nim fatalnie....??? Znacie Feng Shui? Musze wykombinowac kase na nowe ciuchy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×