Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

klub matek wyrodnych laczmy sie

Polecane posty

Gość gość
Jestem mama dwuch brzdacy i mam dosyc tak poprostu po ludzku dosc. Ale nie moich dzieci tylko zycia ktore poprzez chorobe mojej coreczki odechcialo mi sie zyc. W czerwcu objawila sie cukrzyca typu 1 kwasica zagrozenie zycia podejzenie obrzeku mozgu. Na szczescie udalo sie wyprostowac i jest ok ale teraz pompa na cale zycie inne zycie kontrol non stop. 3 tyg temu urodzilam chlopca kochany synus. Jestem tak zmeczona fizycznie i psychicznie ze plakac sie chce. Pizze tutaj bo poprostu gdzies musze. Maz pracuje za granica juz trY lata wiadomo pieniadze lepsze ale uwierzcie mi nie chce juz ich wole miec ich mniej ale zyc wolniej spokojniej wszyscy razem narazie sie nie zapowiada zygac sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 7 miesiącu i juz zostałam wyrodna matka :-) Bo palę w ciazy (3-5 papierosów dziennie) Nie chce karmic piersią ubieram się tak jak przed ciążą mam tunele, dużo kolczyków i kolorowe włosy a po ciąży tatuaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze do kościoła nie chodzę, nie modlę się, nie chce chrzcic dziecka i ślubu tez nie mamy (może cywilny za jakiś czas). No i jak ją mogłam "zrobić sobie dziecko z kryminalista" (mój facet siedział w przeszłości i teraz miesiąc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×