Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Gość gość
To nie łaź po obcych tylko odpowiadaj na pytania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę chciała i humor miała (przypomniało mi się powiedzonko z czasów liceum :D ). Nie wolno mnie tak przyciskać do ściany bo się przestraszę i zamknę w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko,nie martw się,mam otwieracz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kto tu teskni :P :D kto sie tak glosno sernika dopominal strone wczesniej????? :P :P :P poczekam, poczekam, pazurki urosna, jeszcze ci bedzie trzeba te poorane plecki opatrywac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze, że masz. Każdy ma jakiś. Ja na przykład otwierałam puszkę nożem ostatnio a wino kiedyś śrubokrętem :P x Pusz, nie pasuje Ci rycerska zbroja jakoś ;) i nie krzyczy, grzecznie jest, jak widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś krzyczy na Lubię?też mu chętnie w morde dam... LK nie lubisz być przyciskana do ściany?w żadnych okolicznościach przyrody?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki wieloczynnościowy,do wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo wiesz Smof... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba śnisz na jawie Puszku :D Tyle Ci zostało :P Nikt nie krzyczał. Co Wy z tymi krzykami? Jest grzecznie. A co do okoliczności przyrody... to do drzewa lubiękiedy jestem przyciskana czasem. W sumie ściana też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie,trochę za grzecznie i za cicho...,podobno jak kobieta jęczy i krzyczy wieczorem to w dzień jest spokojna...,to prawda?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka to daj tego kopca do wieczornej kawy...,właśnie zrobiłem,komu(_)b?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni mam awersję do tego powiedzenia za sprawą innego uczestnika tego forum bardzo ciekawskiego w temacie co też inni w nocy robili :D Myślę, że to prawda poniekąd. Ale nie wolno generalizować bo co z tego, że miałam cudowny orgazm w nocy jeśli rano mnie kierowca ochlapie kałużą? Uśmiech mi się ulotni zapewne na jakiś czas. Na szczęście odwrotnie to też działa i braki można rekompensować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prosze bardzo :) czestuj sie.... ps miales 'gosciowac' jak powiem : tak jeszcze :P misiu, ale wiesz... to tak swierzbi by poprawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz Lubię,też mam awersję do tego uczestnika Nie pijesz kawy? czy tylko wieczorem? Całe szczęście,że życie nie znosi próżni i potrafi kompensować niezbyt miłe momenty... i jeszcze w dodatku robi to za każdym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jednak Ty Kocico wpadniesz,bo jak Kocur g***no złapie i wróci wcześniej to mogę nie zdążyć uciec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci, sadystko emocjonalna Ty! :D x Widzisz Sąsiedzie jakie to życie hoooooooooojne ;) Kawę pijam okazjonalnie. Ostatnio częściej wirtualną hehe. Za to mam świra herbacianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając to,ze miało być REkompensować to cieszę się,że mam do czynienia z tak inteligentnymi interlokutorami:) Co ostatnio "świrujesz"? LK x Na którym piętrze mieszkasz Kocia?... jakby co... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio milk oolong z truskawką, imbirem, bławatkiem i maliną. Piękna rzecz :) x Na stojąco ma spać? Nie obawiasz się, ze się przypadkiem o dzwonek oprze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×