Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Gość gość
no to jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubiękiedy...się zapycha...mogę popchnąć nie wiedząc kto przede mną stoi:)...mam nadzieję,że żaden z panów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już nie jest śmieszne...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego popołudnia i wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałem,że nie powinienem pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to o nas bez nas? :P ładnie to tak?! Ja nie lubiękiedy się zapycha ale lubiękiedy ktoś przepycha ;) więc dziękuję, pisałeś bardzo potrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorek poszedł badac c**y to ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że ja o sobie czy o Tobie? :D Bo jeśli to drugie to zdecydowanie! Ale jakoś mi to nie przeszkadza. Jak pomyślę o tym fotelu ginekologicznym to nawet by to niegłupie było hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa nic nie zrozumiałaś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmeczona jestem, ale mysle, ze jesli poloze sie wczesniej to bede sie budzic w nocy, co tez jest bardzo meczace :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechodziłem własnie obok wiec pomyslałem wstapie i pozdrowie;) moze nie wszystkich z osobna ale w dobrym tonie byłoby choc ukłon złozyc pieknym Paniom i reka machnac reszcie łamczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Kotki, Myszki, Krasnale i Kredki :D Znowu spóźniona do pracy :O Ale znowu się udało :D Dobrze, że mamy piątek bo ciężko się wstaje gdy słońce już nie budzi :( Jest niby na to metoda- wstawać wcześniej :D ale kto to lubi?! Może niech mnie nauczy też lubić? Będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 😘 Jak mówi stare krasnoludzkie przysłowie: lepiej późno niż wcale :P Też zauważyłem, że coraz trudniej wygrzebać się rano spod kołdry :( Ale mamy piątek, więc dwa kolejne poranki będą nieco łaskawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam plan się wyspać jutro :classic_cool: Zasunę rolety i do południa będę się oszukiwała, że jeszcze jest głęboka noc :D Taki jest plan. Biada temu kto dzwonkiem telefonu sen mi zniszczy. Cos Ci się śniło Dok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie zapamiętałem dzisiejszego snu :( ale sądząc po pewnych... reakcjach mojego ciała, musiał być mega przyjemny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironiczna, dziękuję ale właśnie siorbię swoją herbatę, też mogę poczęstować. :) LK, żebyś wiedziała - w moim wieku z tym "zdrowiem" to już nie tak hop siup jak 15 lat temu :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu teraz będziesz "stary"? :O Nie przesadzaj z tym wiekiem :P A najlepiej będzie gdy zwyczajnie poczujesz się młody :D Zalecam kąpiel w morzu o poranku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×