Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Gość matuazlem0325
hahaha a mnie jakoś popychanie omija i nie wiem juz czy się chwalic czy żalić z tego powodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miło Czwóreczko :) x Koci nie fukaj na Mata ;) To kafegłos rozsądku :) Gapcio 2 normalnie :D nie wiem Panowie, może się zamienicie? Doktorze, Ty ostatnio mniej gapciowaty a bardziej Nieśmiałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
LK 😘 ... Kotka co jeszcze mogę zrobić żebyś sie niefohała ... moge podrapać za uszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
Magda ...miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magda :) No to matu teraz masz zadanie :D zabawić 4 kobiety sprawiedliwie obdzielając komplementami :D by żadna nie czuła się zlekceważona a nawet by każda czuła się wyróżniona ;) Nie chce mi się pracować. napiszecie mi usprawiedliwienie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...no to mi postawiłaś zadanie :) hahaha miej litość, jedna pania jest trudno ogarnąc aby była zadowolona a co dopiero 4 i to jeszcze tak aby kazda czuła się wyrózniona :) ...to całkiem jak zadanie dla dżina z lampy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy jeszcze kotki brutalnej nie widzieliscie i zapewniam, nie chcecie widziec :D a ze w pracy jestem to... czasem trzeba sie nia zajac bo jeszcze przyjdzie im do glowy zwolnic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...no kotuś, komu jak komu ale mnie na pewno nie zalezy na widoku brutalnej kotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredek! Ty pchasz jak nie trzeba :D Lepiej matowi pomóż bo widzisz, tylko koci i mnie troszkę ( :P ) ogarnia ;) x Zwolnią? Ciebie? Chyba żartujesz ;) prędzej miejsce w fotelu zwolnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
Czwóreczko ja dziękuję ... luzik dzisiaj w pracy szkoda pełnej dniówki , za zwolnienie płaca jedynie 80 % :) ...szefa nie ma ... zyć nie umierac :) LK, no co poradzę nie te lata, ale Koci za uszkiem proponowałem drapanie to mnie zlała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mat, ale pomyśl, 4 wypisze Ci zwolnienie i coś tam napomknie, ze był to wypadek przy pracy (tfu tfu) bo przecież w pracy jesteś i masz 100% i więcej czasu na głaskani kociego ogonka, uszka czy tam co sobie wymyślicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
hahaha LK, moze to i niezły pomysł, ale Kocia coś na smyrane nie reaguje a że kazałas się na jednej nie skupiac to moze Tobie poprzygryzam troszkę te karminowe usteczka , co sie masz sama fatygować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
łoooo i nawet plusa się udało zarobic i jak się tu nie cieszyć w takim dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pieszczoty jestem zawsze lasa, choc w tej chwili wieksza furore bys zrobil proponujac kawe... lk zwolnic, nie zwolnia ale jak sobie funduje i masaz 4godz, i komplet bielizny i sukienke i wizyte w perfumerii, bez uszczerbku na budzecie domowym to trzeba troche sie wysilic :P net mi szwankuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
czarna plujka z dowolna ilościa cukru raz! ...dla koci, futerka zatem nie ruszam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...hmmm, nie mam, ale wszystko jest do załatwienia, mam nadzieję ze nie zdąży wystygnąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×