Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

No tak, mogłam się spodziewać, ze odbijesz piłeczkę. Nie taki z Ciebie Gapcio, Doktorze :D Mat, a Ty za co chcesz? :P :D Nie sugeruj się działem forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehee no dooobra, sugeruj się bo ciekawa jestem :D x Możesz bez kąpielówek ;) ja się nie obrażę na taki widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie żaden grzech ... tylko uważać trzeba na co sie siada ....bo to nie prawda że w wodzie to tylko kaczorowi ... LK ...umknęlo mi juz i nawet sugerowanie się nie pomaga przypomniec za co też miałem potrzymać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym była Kociczką odpisałabym Ci... bez łaski to bez laski :D Ale nie jestem :P to i lepiej zamilknę ;) A już najlepiej jak zanurzę główką pod wodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm LK ale zapomniałem uprzedzić, że nie jestem w Twoim typie 😭 albowiem niczego poza twarzą (zresztą też nie całą) oraz pachami nie mam zamiaru golić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, gdybym miała na tej podstawie szeregować mężczyzn to daleko bym nie ujechała :D ta cecha fizyczności jest daleko daleko w tyle za innymi :P Ale jak nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poes, twarz wolę golić bo w zaroście dało mi za dużo kolorów, a w dodatku z wąsami wyglądam jak bardzo zasmucony wiking :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×