Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Jak tak razem pchamy to zaczynam wierzyć, że damy rade i czas cofnąć naciskając na wskazówkę zegara :) Spróbujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz dlaczego zapytałem o sen? Kilka lat temu kupiłem nową kanapę i pierwszy sen był tak irracjonalnie śmieszny,że obudziłem się i nie mogłem w niego uwierzyć...,po paru latach okazało się,że był proroczy... Wiara w ludzi rzecz kr*******,lepiej liczyć na siebie...,albo na mnie;) Cofnijmy czas do ogniska,gdy zostawiłaś mnie pod Biedronką... :( Kotka dzisiaj będzie pięknie i ciepło u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ciebie zostawiłam? Nie czekałeś :P Nawet zerknęłam w tamtą stronę! serio :) Hmmm no to Ci powiem, że to nie było ostatnie ognisko w sezonie (chyba, że nas deszcz zatopi :D ). W planie jest jeszcze jedno - za 2 tygodnie. Sobota 11 października. Jeśli chcesz to się zgłoś wtedy :) Mi się raczej sny nie spełniają ale udowodniają mi wielkość i siłę mojej wyobraźni :D Jest co porządkować w trakcie nocy. Może dlatego tak bardzo lubię spać ;) x Koci, można, w myślach często cofam się do miłych wspomnień z przeszłości. Nadal jednak wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i jeszcze... wierzę w ludzi :) Lepiej dostać 100 razy kopa i za 101 znaleźć prawdziwą przyjaźń niż nie ryzykować i nie mieć na kogo liczyć. Wiele dobrego mnie spotkało ze strony bliskich jak i zupełnie obcych mi ludzi. Doceniam to i staram się być podobna. Ale miło mieć chętnego do podania ramienia :) Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chętnie:) zabrać gitarę?;) Jesteś Prawdziwą Kobietą😘:) Teraz czas w plener! trzeba wykorzystać ostatnie podrygi lata:) Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gitar Ci u nas dostatek :D ale zabierz :) Dziękuję ;) A jak jak to prawdziwa kobieta wracam do swojego królestwa nr 3 - kuchni :P Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze siedzisz?:) mam nadzieję,że nie nie umarłaś z zachwytu;) Dzisiejszy dzień był bajeczny,morze przepiękne,a po drodze widziałem w lesie najprawdziwsze krokusy! :D Jak wam minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja:-) dzień był cudowny. Co prawda nie wiem jak dziś wyglądało morze, bo trochę mam do niego daleko:-P ale słońce naładowało mnie energią niesamowicie:-) Dobry wieczór:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No! ładnie wykręcił! :) Ironio dzisiaj nigdzie nie jest daleko:) A kawa (z atrakcją:) )wypita na tarasie z widokiem na morze-bezcenne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Gościu, takie blisko, że wyjeżdżając rankiem, spędzając cały dzień w samochodzie, dotarłabym dopiero wieczorem by zobaczyć tę już zakończoną piękną pogodę nad morzem...to ja dziękuję bardzo:-P daleko-niedaleko-chodzi o czas:-P Ja natomiast z tarasu mam widok na rzekę, a pod oknem szumiący las-cudo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( ja muszę 10km jechać żeby to zobaczyć,a Ty masz to na co dzień:) tylko pozazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie zdążyłabyś akurat na zachód słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę:-( to jednak zaczynam żałować że nie wyruszyłam o poranku na drugi koniec Polski:-P Wiesz jak to jest, kiedy ma się coś pod nosem...powszednieje. Lepiej nie pytaj, kiedy ostatni raz w tym lesie byłam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×