Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Gość KEEPsky Fdk
Witaj czwóreczko, witajcie łamacze dawni i ci zupełnie nowi. Brak czasu nie pozwala na zabawę w tak miłym jak wasze towarzystwie. Śledzę czasami dyskusję. Wiele się zmienia, ludzi a i tematy już nie takie podstawowe, aby coś łamać. A połamaliśmy wiele, czy wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Ferdek, ja jestem :) na pewno coś zostało...co chcesz połamać? x Ja dziś również spędziłam dzień nad wodą. Nie wiadomo czy to nie ostatnie promienie słoneczne. Szkoda, ze nie opalają pysia jak te majowe ale nie ma co narzekać :) x Doktorze! Śliczny krasnal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą kąpielą wciąż mam pewne kłopoty, natury, hmm, organizacyjnej :P Myślisz że Gapcio może odmłodnieć? ciekawe zagadnienie... co też może być eliksirem młodości dla krasnoludków? mam pewne podejrzenia, ale nie wiem, jak je zweryfikować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) dobranoc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe wiesz Gapciu, jeszcze tak daleko się w swoim jasnowidztwie nie posunęłam niestety i myśli odczytywać nie potrafię ale zawsze może możesz mi opowiedzieć co Ci po głowie chodzi :P A czas już dziś raz cofaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zmienialiśmy na letni ;) Wspólne pchanie działa cuda :classic_cool: Jak widać i Tobie się udzieliło :) Wracasz nowy, odmieniony. Oj chyba Ci się wczoraj noc udała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :) to w pewnym sensie wyjaśniałoby, dlaczego nie zerwałem się o brzasku, by rzucać swe ciało w sine fale Bałtyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
bumerang :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sine fale i rzucanie się na nie zastąpione stosunkowo udaną nocą? :classic_cool: a tak mi się ładnie pokazało przed oczyma jak się pluskasz :D No nic, dobrze, że chociaż fantazja mnie nie zawodzi :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu ...wy gasiliscie światło ja pozwolę sobie zapalić ... weekend bardzo intensywny więc nawet nie miałem okazji zajrzeć, właśnie odrabiam zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ptysie ;) Tylko się cieszyć z intensywności weekendu! Będzie co wspominać w długim tygodniu pracy. mi ktoś chyba sypnął piaskiem w oczy wczoraj bo przysięgłabym, że nadal czuję małe ziarenka pod powiekami. Kują jak broda 2-dniowego brodacza ułożona między delikatnymi kobiecymi udami! Takie są cholery erotyczne ;) może dziś się wyśpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×