Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proba porwania dziecka przez cyganow

Polecane posty

Gość gość
Bzdury piszes , nic takiego nie było w Niemczech , ochrona pozamykala drzwi , co to lotnisko ? Jak jest problem w 2 minuty jest policja . Co za ludzie coś takiego piszą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka przez przypadek wpuściła Roma do klatki w bloku, który później chciał wtargnąć do jej mieszkania. Mężczyzna miał bardzo podobny głos do jej kuzyna, którego się spodziewała. Po tej sytuacji zamontowała u siebie wideodomofon, a ja zaraz po niej, żeby zwiększyć bezpieczeństwo. Wybrałem wideodomofon firmy http://www.admsystem.pl i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry artykuł o tym, co zrobić gdy zaginie nam dziecko k2gps.pl/blog/76,zaginione-dziecko-na-imprezie-masowej--co-robic.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szwecji może nie porywają ale robią straszny syf -przyuczyli dzieci ponizej 14 rż (są w tutejszym systemie prawnym bezkarne) do kradzieży zwł pod bankomatami . Pełno tu żebraków pod sklepami ludzie juz mówią zę za 20 lat będziu tu jak w Rumunii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"2014.08.12 Ludzie to legenda miejskausmiech.gif co jakis czas pojawia sie gdzies taka plota, ktora nie ma nic wspolnego z prawda. Kilka lat temu plota po bydgoszczy chodzila. Wezcie wpiszcie w wyszukiwarke atrapy.net i tam macie caaaaaly zbior legend miejskich, jedna lepsza od drugiej " Popieram. Ja słyszałam bardzo podobną historię już chyba w 2012 roku od znajomej z pracy że podobno wydarzyła sie w moim małym miasteczku w Polsce w stosunkowo nowej galerii. Tylko że tam były szczegóły inne, że nie cyganie tylko złodzieje narządów i że dziecko w kiblu znaleźli ogolone na łyso, przebrane. Jestem w szoku że ludzie takie bzdury sobie przekazują na masową skale jak niegdyś z czarną wołgą. Oto mamy zjawisko głuchego telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a PiS ściąga to g****o do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha kiedyś była czarna wołga teraz x&a Hahahah a pelikany jak lykaly tak będą łykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pl juz kilka razy golili dzieci i porywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×