Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cukierkowa oponka

Nie od razu Rzym zbudowano, czyli małymi kroczkami do upragnionej wagi

Polecane posty

Gość gość
hej, pomozcie mi odpowiedziec na pytanie czy zjadlam duzo na sniadanie ? i zdrowo? 3 kromki chleba z 7 ziarnami, 120 gr sardynek z puszki i szklanka kakao z 2 lyzeczkami ksylitolu nie przesadzilam z chlebem? rano ok 30 minut- marszo bieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowa oponka
Rano można zjeść więcej - nawet węgli, bo organizm musi skąd wziąć energię na cały dzień, tym bardziej, że się ruszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie poćwiczyłam. Pot się leje, gorąco, że ho ho, mięśnie bolą już od wczoraj, litr wody wypiłam i się cieszę. Że znów się staram, że widać to na wadzę, że będzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wadzę 69,5 kg. Takie małe sukcesy mnie cieszą. Teraz muszę tylko zrobić wszystko, by tą wagę utrzymać. Dziś z ćwiczeniami luzuję, bo wczoraj przegięłam i plecy mnie bolały. Dlatego dziś tylko spacer... no i zdrowe żarełko, bo to podstawa. Śniadanie musli z jogurtem - uzależniłam się od takich śniadań, czasami tylko zmieniam na owsiankę lub jajówę. Obiad rybka z piekarnika z surówką mniamm... A co dalej to pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdasonia
No to gratulacje, u mnie sie waha miedzy 69,2 a 69,9. Idziemy leb w leb :) u siebie odpowiedzialam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy miesiące odchudzania za mną. Jestem lżejsza o okrągłe 9 kilo. Pewnie niektórym zrzucenie tego ciężaru zajęłoby miesiąc, ale ja cieszę się ze swojego sukcesu. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendy to trudny czas jeśli chodzi o odchudzanie, z obserwacji wynika, że nie tylko dla mnie. Ale ja wypracowałam sobie przez te trzy miesiące (a właściwie to niedawno dopiero) na to sposób. I nie jest to na pewno odmawianie sobie wszystkiego. Jeśli więc zjadłam coś niezdrowego, typu chipsy, cukierki, to odmawiam sobie kolejnego posiłku. Może i drastyczne, ale cierp ciało coś chciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę koniecznie do swojej diety wprowadzić więcej warzyw, zapominam ciągle o nich, a przecież to doskonałe źródło lepszych węglowodanów. Ale to może od listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casja
czesc , ja tez musz edodawac do diety wiecej warzyw, bo teraz to najwiecej mam wegli od jutra dieta mz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oponka, co tam u Ciebie, u ciebie, wybierz sobie :) Czemu sie nie odzywasz???? Ja pamietam.... Popatrz, jak mi ladnie w niebieskim ubranku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu taka cisza???????????/ wstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×