Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

tak mysle.... a moze to po Duphastonie.... ? i tylko test 2 kreski a fasoli nie ma:( eh... chybadopiero usg albo beta mnie uspokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...tak dumam.... a jesli te 2 kreski to tylko wynik duphastonu??? a "fasolki" nie ma:( chyba tylko usg albo beta mnie uspokoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosses gratuluje 2 kresek:) Ja biore dufaston i jeszcze nigdy i nie zafałszowal wyniku testu wiec nawet tak nie myśl nie ma takiej opcji zeby dufaston pokazal dwie kreski bo to progesteron ktory nie ma wpływy na test Hcg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie czytam ze nie powinien miec wpływu:) siedze i sie gapie na ten test:) jakie piekne sa te dwie purpurowe kreski :) OMG !! Grudzien to miesiac mojej dobrej passy:) ... jutro umawiam sie na usg a w czwartek lece na bete...nie ma co:) oj...moja dyr sie ucieszy ze zwolnienia po zlaaniu nogi dopiero 3 dni jak wrocilam a tu hehehe za chwile znowu pojde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta haha jak wczoraj czytalam jakiegos posta to zauwazylam tego Tomka;D Mamczita.- wez mi nie mow z ta plcia..... i z zakupami.... czuje ze bedziemy ostro po bandzie szły;D podrzucaj linki jak coś;)Jakbys zobaczyla ile ja juz mam zalacznikow do stron zapisanych to bys padla... ale spoko, dzis dzwonila do mnie kuzynka i mi powiedziala zebym wdrukowala liste co bysmy chcieli i skad, albo dawala linki od ciuszkow po reszte, bo wszyscy podjarani czekaja na pkec i kazdy chce cos kupic ale sami nie zaryzykua, bo wiedza ze jak takiej niewdzircznicy jak ja cos nie przypasi to nir bedzie uzywac. Kocham ta moja krejzi rodzine. Nasze dziecko bedzie mialo chyba 4 babcue i tylez samo dziadkow;D i pokazna ekipe cioc i wujaszkow:) i kazdy sie ekscytuje, to tskie mile, byc w centrum uwagi;D a co do zakupow. faza bo znalazlam jakies muslinowe pieluszki...takie sliczne w nasyconych kolorach...od razu mi sie oczy zaswiecily. ..... oczywiscie chce;D ale 130zl za 7 pieluszek...troche nie tego... moj T. Oczywiscie a po co te pieluszki? A ja noo jak sie uleje, albo na przewijak albo cos... a on mowi chcesz wydac 130zl na kolorowe pieluchy zeby dziecko moglo sie na nia zwymiotowac albo zrobic kupe? Buahaa troche mnie to zastaniwilo..ale niestety...tak,chce;D;D TakaJa- ja tez nie mialam krwawienia ani niczego jak mi sie zarodek zagniezdzal;) Wogole ej. Jestem szczesliwa. Mam oczyszczona twarz, stopy jak dupka niemowlaka, cudne hybrydy, a oprocz tego jako ze bylam ostatnia klientka wyblagalam jeszcze henne i regulacje brwi i depilacje nog.... moglabym tak codziennie.... uroilam sobie jeszcze rzesy (kocham). Ale to dopuero w lutym sobie strzele, na wesle przyjaciolki, bo jestem juz splukana no i miejsc nie ma:) stwierdzilam ze jak nie inwestuje w ubrania to zainwestuje w twarz hahahaha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosses wybacz, bbylam pewna ze pogrstulowalam na poczatku wczesniejszego wpisu- gratulacje:):):) widze faza niedowierzania jak u mnie była;D;D hie hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) rossses superaśnie!!!Kolejne 2 kreseczki :) Może ta zła passa zniknęła i tak kolejno będziecie wędrowały do 2 tabelki :) A ja dzisiaj była u dentysty bo coś mnie urażało na szczęście okazało sie ,ze plomba która mam już chyba 7 lat się rozszczelniła, dali nowa ale co się na śmiał po drodze do domu to chyba wszyscy myśleli ,że mam nie równo pod kopułką.No wiec dostałam znieczulenie (cholernie mocne 4 godz.mnie trzymało)i wychodząc chciałam błyszczykiem malnąć usta bo mi zaraz pękają i co pomalowałam do połowy ust bo 2 nie czułam i całą drogę szłam i sie ryłam z własnej głupoty i zastanawiałam się czy pół twarzy nie mam maźniętej bo jakoś tak nie czułam tej 2 połowy buzi i ręka mi jakoś uciekła po tej opuchliźnie a lusterko w domu:P gościana jak ja zaczęłam przeglądać co by mi sie przydało do młodego to jak to policzyłam to myślałam ,że na zawał zejdę tyle wyszło i co połowa nawet się nie przydała .A co do pieluch to kup lepiej zwykłe tetrówki do obrzygania a do położenia kolorowe wiem z doświadczenia ,że nie kiedy te obrzygane i inne wydzieliny były po praniu takie brzydkie ,ze od razu do kosza poleciały kupiłam następne parę zł kosztowały a tamtych będzie ci szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosses super! Widzisz klucz to chyba być przekonanym ze nie tym razem - prawda Judyta? Zarejestrowałam się na nowym forum ale nie przychodzi link aktywacyjny od ponad godziny. Mam dola trochę ze sa nowe kreseczki a mi owu przechodzi właśnie koło nosa bo towarzystwa nie spotka w tym cyklu:( i to czekanie mnie meczy a teraz to w sumie miesiąc czekania znowu na kolejna owu. ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, Anabella, Magda: ja niestety w pobolewanie brzucha i bolące piersi nie wierze. Bo sama je mam jak się nakręcam a potem @. A plamienia to nie wiem ale mam nadzieje ze cos dobrego znaczą !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siem krejzole ;-) Znów musze przepraszac, że mnie nie było ale mój plan dnia zupełnie się zmienił kiedy pani z przychodni zadzwoniła i powiedziała, że zwolniło się miejsce dzień wcześniej a ja nie mam badań i kurna jutro rano na łeb na pysk jak wariatka z ta glukoza i siuskami będę lecieć żeby wyniki były na 14ta przesłane do gabinetu! Bosko! Małe tańcuje powoli czuje jutro matka płeć potwierdzi ;-) gościana czujesz już coś? Liczę bardzo, że mi lekarz odstawi luteine...bo zgaga zaparcia i wzdęcia mnie wykończa! Patrzyłam na te pieluszki! Śliczne! Nie mogę się doczekać ale i tak pawiana przed wizytą świruje boje się trochę tej glukozy moja mama ma cukrzycę 2 stopnia która jej została po ciąży :-( ogólnie się boje jutra! Będę pisać rano! Nowe mamusie gratuluję!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
wez mamczita;p grubi czują pozniej;p nic nie czuje do cholery;p umieram z zazdrosci, ze dowiesz sie juz jutro.... ja jeszcze 13 dni zycia w niepewnosci....oby tylko 13... aglukoza tez mnie przeraza. w sumie cukier spoko mialma na morfo zawsze, ale kto wie co bedzie... i czy sie nie porzygam z miejsca, bo cos znowu mnie nęci i kreci;/ ale ale moje drogie panie....zapisalam sie do szkoly rodzenia... tzn o tyle o ile babeczka spisala moje dane, ale costam marudzila, ze troche pozno dzwonie bo na maj juz masa bab...chociaz z tego co zrozumialam to ja sie jeszcze zmieszcze... powiedzialam jej, ze jestem zainteresowana o ile zajecia beda ok 17, bo wczesniej to niech spadaja, juz sobie umyslilam, ze ja bede jzdzic na szkołe, a Tom na angielski, albo ze mna jak bedzie taka potrzeba, sama jezdzic nie bede, jestem szalonym kierowca, ktory zawsze ma pierszenstwo, wiec wole nie ryzykowac;p durna jestem. zapomnialm powiedziec ze dzwonie z polecenia mojego gina (szef szefów w koncu ;p) ehhh;p no nic wykorzystam tego asa przy kolejnym telefonie :D a wogole czujcie ten motyw. Własnie zamowilam sobie sama prezenty pod choinke od meza buahaha... moje dziewczyny mowia ze to patologia,ze on mi robi przelew, a ja sobie zamawiam :D ale ja uwazam ze to super jest, koniec koncow to nie ja jecze, ze "boze te kolczyki to chyba z matką wybierał" tylko pieje z zachwytu ;p pewnie to ostatnie takie swieta bardziej na bogato, wiec musiałam spełnić małe marzenia. pozniej zmienie priorytety:):):) nie moge sie doczekac:D:D Mała2 tez tak pomyslalam, tzn zwykłych tetruchow też kupie z 10szt;) i bawełnianych kilka:D tamte beda na wyjscie :D:D i moze na poczatek moga tez sluzyc jako cienke okrycie w wozku w koncu lato:) a co do wyprawki ubraniowej..hmm to wsumie ja nie chce szalec... mam zapisane body- no tu tego troche jest, bo bede chciala nawet na 68 juzmiec dla spokoju ducha (wyprzedaze moje panie) polspiochy, legginsy, pare rampersow jak to bedzie chloptas, kilka sztuk pajacow, moze ze dwie takie jakies zwykle bawelniane sukienki (ale to na 2-3mies i przy dziewczynce) same megaproste i wygodne ubrania bez udziwnien. po pirwsze- to lato, po drugie jakdla mnie ma byc wygodnie, a bodziaki i pajace tez potrafia byc piekne ;)) małe dzinsy rurki i cudne bluzy i swetry to raczej na jesien, jak juz ogarne to dziecko troche:D:D ale u mnie do tego dojda termometry, wanienki, jakies kosmetyki, jakies pierdy do szpitala- wszystko wszystko wszystko tam uwzglednilam, ale bez gadzetow typu sterylizator jakistam, czy niana elektroniczna itd. wszedzie pisza ze mozna sie bez tego obyc, wiec bede probowac :D a karuzelke do lozeczka zrobi mi kolezanka:D tzn hmmn takie cos chce http://meggierogg.files.wordpress.com/2010/03/img_4023.jpg?w=640 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga uwaga, testuje moj nowy seksi awatar. ogladalismy fotki z wakacji, bo chcemy troche wywołac... i postanowiliśmy...od stycznia wracamy na siłkę..nasze karty benefit sie kurzą...okej..moja sie kurzy, tomkowa nie. zazycze sobie lekki trening dla ciezarowki, wiem ze robia, bo sporo brzuchatek widywaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta85
Ja normalnie waze 46kg, jestem w polowie 6 tyg .Zauwazylam ze sporo jem, a zawsze trzymalam sie tej wagi... no ale teraz sobie trzeba dac na luz. 2kawy -jasne ze tak,przekonalam sie na sobie.W szpitalu jak to uslyszala Pani gin to poradzila inna poradnie ;) Moj pies mnie nieopuszcza,ciagle kolo mnie lezy,w nocy lezy zwinieta w kulke przy brzuchu.Opiekuncza jak nigdy...ciekawe jak zareaguje w przyszlym roku jak nowy czlonek rodziny sie pojawi. Ciężarne macie psiaki-widzicie u nich zmiany co do was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
czesc dziewczyny, ja po wizycie no i wielka doooopa :( 6 tydzień wg @ a nawet pecherzyka nie ma w macicy ,choć macica jest rozpulchniona tak jak powinna być w tym tygodniu ciązy wogóle nigdzie go nie ma tak jakby sie rozpłynął. lekarz mówil ze owulacja ewidentnie była z prawego jajnika i sie pyta czy mnie boli- ja na to ze tak jak zawsze nic nadzwyczajnego. podejrzewa ciaże pozamaciczną, dal mi skierowanie na bete i progesteron, własnie wróciłam z labo ale wyniki dopiero w poniedziałek , normalnie załamałam sie czy ja nie bede miała normalnej ciazy nigdy :( jeszcze mi kazał brać duphaston przez 3 tygodnie. jeszcze ma nadzieje ze owulacja sie przesuneła bo mam nieregularne cykle ale jak wyszedł test pozytywny to pęcherzyk powinien byc , a ja mu jeszcze na to ze jak sie przesuneła owulacja to wtedy co on mówi to nie moge byc w ciąży bo nie uprawialiśmy wtedy seksu chyba ze plemniki przetrwały ponad tydzień , no to mina mu zrzedła, teraz trzeba czekac na dalszy rozwój wydarzen , jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu - nie załamuj się. Jeszcze nic pewnego. Może się wszystko dobrze ułoży - bądź dobrej myśli. Beta dopiero w poniedziałek? Co to za labo? Leć może gdzieś sama zrób prywatnie - będziesz wiedziała jeszcze dziś. Trzymam kciuki baaardzo mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elilu weź leć prywatnie na progesteron i bete, wydasz może 100zł ale będziesz miała dziś wynik i się wyjaśni, a po badaniu ja na Twoim miejscu wzięłabym luteine(progesteron) na ewentualne podtrzymanie ciąży aż do wizyty chociaż(wyproś w aptece)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
wyniki w poniedzialek bo lekarz wypisal mi skierowanie z przychodni a wtedy wyniki ida od razu do poradni i nie podadza wczesniej dopiero na wizycie, ale znajoma tam pracuje tylko dzis jej nie bylo to moze ja poprosze zeby mi powiedziala co wyszlo. dostalam duphaston na podtrzymanie, ale tak szczerze to wyniki mi nic nie powiedza bo w pozamacicznej te parametry tez są podwyższone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie czasem was czytam i powiem tak Elilu u mnie kiedyś była troszeczke podobna sytuacja, było rozpulchnienie, beta, test itp. ale nie było NIC na usg, ryczałam, bałam sie pozamacicznej, po 3 dniach byłam u innego gina i bardzo dziwne ale po tak krótkim czasie była mała plamka zywiąca się ciałkiem żółtym, nawet nie pęcherzyk ale to już było coś, wiedziałam, że będzie dzidzia, i mam teraz dzieciaczka, tego Ci życzę i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
mam ndzieje gościu ze u mnie tez tak bedzie, ale ja jestem po jednej cesarce i to zwieksza szanse na pozamaciczna ciąże i jeszcze mam wade macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala99
gratuluje wszystkim 2 kreseczek :)a co do zakupów to mi się podobają kołyski:) ale drewniane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala99
Gratuluje wszystkim 2 kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po krzywej cukrowej idę spać! 3 razy kutam i kurna jednak 2 godziny siedziałam :-/ słodkie jak cholera! Fuj! Wizytę mam dzisiaj dam znać dzisiaj co tam za człowiek w środku siedzi. Małe zacukrzone to szaleje :-P czuje duży bulgot! Dobranoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elilu mam nadzieje, że jednak bedziesz miała to upragnione dziecko, nie trac wiary i nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×