Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość Fruziaaaaa
Na innym teście dwie piękne krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Fruzia no to super:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fruzia a jaki to był ten felerny test a jaki ten dobry? Chodzi mi o nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Tez sie chetnie dowiem co to za felerne testy, zeby je omijac szerokim lukiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fruziaaaaa super ☺gratuluję ☺☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Nie wyszły te z allegro, a wyszedł jakis z rosmana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Fruziaaaaa super ☺gratuluję ☺☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fruzia może facelle taki paskowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w rossmanku spotkałam się z trzema testaami, właśnie ten paskowy (najtańszy) i takie dwa w formie jakby pisaków (plastikowe): biało-różowy (pakowane po 2 testy) i biało-niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
To taki plytkowy, wrócę do domu to Wam napisze, bo niestety jestem wpracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia gratki :) Ale super wiadomosci od poniedzialku :) :) :) zapowiada sie super tydzien. Kto nastepny do testowanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Fruziaaaaa mówiłam ,ze test testowi nie równy ,że zrób innej firmy :) Super!!!!Gratuluję!!!! Ja jak zamawiał testy z allegro to mam i te z pipeta i te paskowe ale na razie używałam tylko tych z pipeta ale i tak nic z tego bo ciąży nie wykryły bo jej nie było ....a przy pierwszym testowaniu zawsze miałam bobo-test albo Qiuk ale wy pisałyście ,że te tanie są ok to teraz w tym cyklu zamówiłam.Bo w poprzednich 2 miesiącach to chyba z 70zł straciłam na testy bo nie mogłam wytrzymać do dnia @ ....:P to teraz połakomiłam sie na te tanie ale w razie co jeden z tych dobrych tez kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Dziewczyny ale te z allegro wykryly mi pierwsza ciążę :) Niby drugi, ale w tym pierwszym kochalismy się tylko raz w 14 dniu, bo później nie było okazji. Moja owulka jest trochę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruziaaa gratulacje!:) Super! Dodajesz skrzydeł reszcie staraczek!:) Skoro polecacie dziewczyny te testy to tez sie zaopatrze a co:) tylko zebym nie robila co tydzien ich bo mnie w kaftan zamkna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Ja tez polecam tanie testy . Kupiłam w rossmanie za 5 zł taki zwykły facelle i zrobiłam w 27dc późnym wieczorem i wyszła kreska druga .nie mocna ale było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruziaaa - gratulacje :) A mnie dziś pali, piecze lewy jajnik, strasznie to nieprzyjemne, takie palenie. Miał ktoś może takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Gratulacje kochana , teraz dbaj o siebie . Dziewczyny patrzcie ile juz nas zaciazonych jest , kazdej sie uda , i teraz duzo bedzie rodzic wiosna/ lato .:) Jakie macie objawy ? Ja wizyta 30 .10 pierwsza z malenstwem czekam i juz bym chciala isc ale czekam , macie jakies objawy ? Ja jestem zmeczona bardzo zmeczona i bol piersi :( a tak to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka111 jak ja bym chciała, żeby bolały mnie z tego powodu piersi. U mnie jeszcze 2 dni do @ ale nie wytrzymałam i zrobiłam test, niestety jedna gruba krecha ;( Teraz czekam na @ nie robiąc sobie już więcej nadziei ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Anabella nie przesadzaj kochana, masz jeszcze trochę czasu na dwie kreski :) Mnie boli brzuch jakbym miała @ nie wiem czy tak ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Kochana jeszcze dwa dni do @ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia leżę i nawet chyba pójdę spać zaraz bo co mi zostaje :-( nie będę za dużo myśleć. Pojutrze pan doktor obejrzy co się stało i powie swój uspokajający monolog. Juz dzisiaj mnie uspokoił przez telefon troszkę. Mówił, że to się teraz coraz częściej zdarza i leżenie ogarnia ten stan. Zobaczymy ile tego leżenie w moim przypadku... Czytam Was ale tak mi brakuje motywacji, żeby coś skrobnac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabela no właśnie masz dwa dni a u mnie w 1 ciąży po spodziewanej tydzień wyszedł cień cienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam takie pytanie Czy jeżeli sperma znajduje się na powietrzu 1 godzinę i zaschnie, a nastepnie zwilży się ją wodą to plemniki w niej zawarte odżyją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×