Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Witajcie :) Mogę się do Was przyłączyć?? Właśnie byłam w ciąży, tylko urojonej :/ Jeju jaki miałam tragiczny weekend :( Byłam pewna na 100 %, że jestem w ciąży, miałam wszystkie objawy, temp. 37,5 itp. Oczywiście zrobiłam test i widziałam drugą kreskę, słabą to słabą, ale była... Pokazałam mężowi, ale on nie widział :P Ważne było, że ja coś widziałam. W piątek zrobiłam test z krwi i totalna załamka <1,2 :( :( Całą niedzielę płakałam... Boże co psychika może zrobić z człowiekiem :o Okresu jeszcze nie mam, ale test z krwi nie może się mylić, pewnie mi się opóźni, bo w tym miesiącu miałam sporo stresów. A ja już wózki i łóżeczka oglądałam... Chyba powinnam leczyć się psychiatrycznie :P :P Mogę do Was się przyłączyć? Teraz czekam na @ i od następnego miesiąca zaczynamy starania na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj slowianka:) siema! ja 2 miesiace tez mialam urojona tylko bez kreski, za to z objawami takze lajt:D mamczitka 3m sie tam!!!!! i bedzie dobrze lekarzyna wie co mowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słowianka89 witamy i jak najbardziej zapraszamy :) Kochana my co każdy miesiąc mamy wszystkie objawy do momentu kiedy sie franca nie przykula wiec witamy w klubie :P Anabella1989 ja już wcześniej pisałam ,że u mnie nawet w dni @ był cie cienia ledwo widoczna dopiero po paru dniach sie pojawiła widoczna 2 kreseczka.Nie każdej musi wyjść od razu zależy od hormonów i ich natężenia a przy wczesnej ciąży to może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki gościana :) Jak możecie, to dopiszcie mnie do tabelki: 25 lat, 1 dziecko i pierwszy cykl starań będzie (taki na poważnie :P ), termin okresu podam jak w końcu go dostanę :P Jeju do tej pory nie mogę uwierzyć, że ja taka głupia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś ma jeszcze jakieś życzenia co do tabelki to pozmieniam i wkleję aktualną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Anabella1989_____25____1________1 _______ @ 23.10.2014 antoninkar_______35_____12______3 _______ @31.10.2014 Radosna82_______32_____1_______ _______ @31.10.2014 Tygrysica81______33_____2_______ _______ @02.11.2014 melisa 176_______26_____3_______ 2 _______ @04.11.2014 Taka sytuacja_____27______6_______1________@04.11.2014 Jus sio ______28 ______1_______ _________ @08.11.2014 mała2__________29 _____ 3________ 2 ______ @ 11.11.2014 buka199 ________ 27 ____ 2_______ 1 _______ @ 11.11.2014 TakaJa86 _______ 28 _____2 _______ ______ @ 15.11.14 rybkunia _______ 24______2 _______ _____ @16.11.14 Amczitka________27______1________ ______ @ alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ słowianka89 _____25_____ 1_______ 1 ______ @ Ciężarne :) nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ beta84______26____? _____czerwiec ____ 2 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Ja też wózki sobie poogladałam,a co mi tak chociażby po to,żeby zorientować się w cenach. Anabella ja też uważam,że jeszcze Twoje szanse w tym cyklu nie są przekreślone bo jesteś przed @ , a jak chcesz się dowiedzieć jak najszybciej to jednak proponowałabym jutro betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,a tak z ciekawości to wszystkie z was są mężatkami??? Bo ja wieczna narzeczona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,a tak z ciekawości to wszystkie z was są mężatkami??? x Ja jestem mężatką od sierpnia tego roku :) ale jesteśmy ze sobą od prawie 9 lat, a od 6 mieszkamy razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianka; ja zakupiłam na allegro za około 20zł z przesyłką,stwierdziłam ,że zaryzykuję za takie grosze co mi tam,tym bardziej ,że mam nieregularne miesiączki, i nie wiem jak z ta owulacją, więc czekam na testy jutro powinny być i za tydzień zaczynam testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
Radosna-oby szybko Ci miną czas do Twojego testowania ,córci byłam w niedziele , ma być tam do 5 listopada.....,ale uspokoiłam się trochę jak zobaczyłam ,że sobie radzi :0 Anabella-jejku tyle godzin w pracy? często pracujesz tak długo? Mała-dzięki za pocieszenie:) lika89-witaj i gratulacje też miałam myśli ,jak zobaczyłam dwie kreski,że jeszcze morze się okazać że urojona ,pozamaciczna itd, teraz staram się myśleć pozytywnie:0 mamczitka-odpoczywaj i trzymaj się cieplutko:* fruzia-gratulacje!! Anabella-nie poddawaj się może być po prostu za wcześnie..:) słowinka zapraszamy -głowa do góry......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat szczęśliwa mężatka :) A co do testów to nie pomogę bo to moja pierwsza zabawa w testy owu ale dziewczyny sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianka witaj w naszym gronie :) Zamiast spac siedze przy kompie i zgrywam fotki malego bo nam sformatowalo dysk zewnetrzny i dwa lata fotografii z zycia mojego dziecka skasowalo :( Kolega probowal odzyskac dane i teraz zgrywam wszystko na nowy dysk. Nie jestem w stanie oszacowac jeszcze strat, ale juz widze ze nie wszystkie foldery sa tej samej wielkosci. Swoja droga dziewczynki czy wy tez macie fiola na punkcie uwieczniania dziecinstwa swoich pociech? Ja ciagle aparat ze soba nosze, zeby nic nie przegapic. Padlo pytanie o stan cywilny: od 6 lat mezatka, wczesniej 7 lat przed slubem razem. W czerwcu bedzie 14 lat razem...masakra!!! Z czego od prawie 13 mieszkamy ze soba...obled!!!Teraz teoretycznie najgorszy rok malzenstwa - tak mowia, ze najwiecej rozwodow w siodmym roku malzenstwa. Co do testowania to jak nie mam testow w domu to mam luz tak bym juz swirowala kiedy zrobic. Ktoras napisala, ze ja kaftan wsadza niedlugo - przynajmniej bede miala mile towarzystwo- bo mnie tez to grozi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis bardzo kul mnie mocno brzuch dokladnie w miejscu gdzie mam blizne po ciazy pozamacicznej nad lewym jajnikiem i w ogole z lewej strony. Wystraszylam sie nie na zarty. Jakos wczesniej wiedzialam, ze ten jajnik nie pracuje to bylam spokojna a teraz swiruje. Zsypalo mnie na twarzy i mysle czy to moze od duphastonu byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Dzis w koncu inna tempka. Troche wyzsza - ostatnie trzy dni 36,87, dzis 36,94. Sluz lepki, wiec wyglada jak po owu. Zreszta lo duphastonie troche pewnie wszystko zaburzone. Okolica lewego jajnika boli i zaczynam sie powaznie martwic, zebym w ciazy pozamacicznej znowu nie byla. :( :( :( Mamczitka dobrze,ze lekarz cie troche uspokoil. Lez i odpoczywaj. Na pewno wszystko bedzie dobrze. Anabela nie trac nadzieji. Po wczorajszych wiadomosciach od Fruzi (najpierw 1 kreska a potem zaskoczenie i 2 kreski) wiem ze wszystko jest mozliwe i moze i robie sie udalo w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Dzien Dobry kobitki:) Radosna widze ze u ciebie wszystko zmierza w dobrym kierunku temperaturka rosnie:) a pozamaciczna sie nie zadreczaj bo to jeszcze za wczesnie na jakiekolwiek objawy ewentualnej cp. A u mnie dupa blada:( tak sie zafiksowalam ze to moze juz po owu jestm ze progesteron chcialam leciec badac, ale temperatura rozwiala wszystkie moje nadzieje zamiast wzrostu to mam spadek o 0,2C😭 poprostu ryczec sie chce:( Slowianka witamy w naszym gronie:) i nie martw sie podejrzewam ze gdyby za urojone ciaze mieli zamykac w psychiatryku to wszystkie staraczki by zwineli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Witajcie dziewczynki. Anabella jak u Ciebie testowałaś też dzisiaj,lu poszłaś na bete? Radosna82 Czy Ty w ogóle sypiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio co do tempki przed skokiem owu powinnas miec znaczy spadek. Czyli dzis dzialaj. Jak jutro pojdzie w gore to znaczy, ze byla owulacja. TakaJa z nerwow o te utracone pliki nie moglam usnac. Min 6 m-cy z zycia mojego dziecka poszlo w p**d..ec :( Z pozostalych folderow tez czesciowo utracilam pliki, w tym fotki i filmiki z mojej 30-stki - jednej z lepszych imprez w moim zyciu. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Radosna ja też mam fioła na punkcie zdjęć:) ale zarabiam na tym:) Dziewczyny dzisiaj robiłam test innej firmy i kreska jest bardziej blada:( nie wiem co myśleć. Zaraz lece na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Fruziaaaaa nie martw się sama się już przekonałaś ,ze testy są różne najwyraźniej ten jest mnie czuły i dlatego.Ale skoro jest chodź by cień 2 to oznacza i tak jedno ....CIĄŻE :) No ja tez z tych matek wariatek szalejących z aparatem :)Już jedną partię zdjęć wywołałam ostatnio znowu usiadłam i wybierałam te które chce wywołać i jest ich ponad 1000 ach ja to zbankrutuje normalnie :P .Ale fajne są teraz te foto książki też zamówiłam dla mojej mamy na dzień babci ze zdjęciami z młodym i ich wspólnych ale była radość i łzy naprzemiennie fajna sprawa i super pamiątka polecam :) Anabella jak tam testowałaś już dziś może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 widze ze pewnie bedziemy testowac razem:) mam nadzieje ze testy okazą sie dwukreskowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TakaJa89 Nie testowalam dzis bo nie mam juz testow w domu, a do 15 jestem w pracy. Wczoraj byla jedna kreska i do dzis pewnie sie nic nie zmienilo :( dzis mam duzo sluzu, jak na dni płodne. Anabella1989j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dziewczynki ja rzadko wywoluje zdjecia - glownie te do ramek, wiec duzo poszlo... :( mam nauczke, ale to ze komp moze pasc przewidzialam, myslalam ze zdjecia sa bezpieczne na dysku zewnetrzny a tu d..pa :( :( :( Fruzia to masz fajny zawod :) Ja totalnie zachochana jest w fotografii. To moja pasja. Dlatego tak mi szkoda. W zeszlym roku padl mi komp i odzyskiwalismy z niego zdjecia. Wtedy sie udalo odzyskac wszystko. Teraz juz niestety nie. M zakupil drugi dysk zew tylko do zdjec. Bo tamtem najprawdopodobniej sformatowal sie podczas podlaczenia do tv jak filmy ogladalismy. Fruzia sa dwie kreski to jestes w ciazy. Daj znac jaka beta ci wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buka199 faktycznie mamy ta samą datę ...powiem ci że ja w tym miesiącu odpuściłam jak się uda to super jak nie to trudno. Przestałam już tak namiętnie liczyć obserwować ,bo zwariuję :P.Kupiłam testy owu aby zobaczyć tylko co sie dzieję ,że nie możemy zaskoczyć skoro mam piękne regularne cykle ,śluz tez ładny hm...to może moja owu szaleje zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×