Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Nieźle, po 40 dniach dostalam @ -bezbolesnej. Czyli metformax zadzialal. No to za 15dni dzialamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Dziewczyny mój mąż zwariowal,od 3 dni wybiera imiona:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fruziaaaaa pewnie szaleje z radości ☺macie jakieś typy juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Gość to ja... znowu mnie wylogowalo i nie zauważyłam. Mam mdłości i dlatego nie mogę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochan to jeszcze dużo przed tobą ciesz sie ,że nie zaczyna zwozić pieluch na zapas bo w promocji akurat były :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Hehe tak chłopiec to będzie Leos , podobało nam sie juz 4 lata temu jak byłam w ciazy z Borysem. Mnie sie podoba jeszcze Bruno, ale m mowi, ze absolutnie:) a jemu Kornel:) typy dla dziewczynki to Bianka, Jagoda, albo Roza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm....wygląda na to ,że u mnie zapowiadają sie dni płodne cóż za nowość po raz pierwszy tak sie dzieję ?Piersi zaczynają być push-up i wrażliwe ,właśnie zauważyłam ,że śluz tez sie inny pojawił na papierze.Niby czwartek a piątek powinny być a tu masz jakie uprzejme przypominają się wcześniej :P W czwartek ma gin bo cytologie musze zrobić to zobaczymy co powie.Mam ochotę go poprosić aby zmonitorował mi czy pęcherzyki się pojawiły i czy zapowiada się na owu.Bo tak gadałam z kumpelą ,że może moja owu jeszcze sie nie obudziła z letargu po anty i dlatego nie możemy dzidzi zmajstrować.Bo z płodnością po anty różnie bywa podobno. My od wielu lat mamy już 2 imiona chłopiec Maciuś(tak ma nasz synek)albo Kacperek gdyby był 2 a córcia zawsze chciałam Zosię.M na początku kręcił nosem bo jego babcia tak ma ale ja juz chyba od momentu jak tylko skumałam skąd sie biorą dzieci zawsze chciałam tak nazwać córkę ,to i mężuś zaakceptował mój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruzia mam kumpelę Różę ijest hmm nieziemska:D nie dosc ze megainteligentna,, zawsze prymuska,ambitna a do tego to taki typ czlowieka ktory spelnia swoje marzenia, mimo 25 lat zwiedziła juz prawie calą Europę, a teraz zwiedza całą Amerykę Południową :D i wszyscy ją lubią- ja tak mam, ze wszystki imiona mi sie z kims kojarzą i zawsze biore to pod uwagę. u nas będzie Maria albo Franek. wszystkie fajne imiona juz zabrane. Franek bedzie po dziadku, a Maria to jedyne imie na ktore zgadzamy sie oboje (ale zapewne bedzie Maria Anna, albo MAria Antonina zeby nie bylo tak do konca banalnie):D . chociaz ja zawsze twierdzilam ze nazwe swoje dziecię Laura.... ale moj maż znał jakas Laure i wiecie jak to jest z negatywnymi skojarzeniami...no i Lena mi sie podobała zanim stała sie taka popularna, jakies 4 lata temu..ale teraz przynajmniej u nas same Lenki, Bianki, Antki (multum Antkow) i Jaski :D Frankow na szczesie zero w otoczeniu, procz tescia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala- Zosia tez baardzo fajnie, mam ciocię Zochę i ją bardzo lubię:D:D i brata Kacpra (wszyscy pamietają o jego imieninach bo to Trzech Kroli i dostawał zawsze prezenty i bylam zazdrosna:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruzia- moj maz zwariowal jeszcze bardziej- wybiera auta, bo przeciez on jako tatus musi miec KOMBI. na szczescie mamy podobny gust w tym kierunku wiec obędzie sie bez walk:D chyba, ze okaze sie ze auto niej est w dozwolonym przeze mnie kolorze, albo nie bedzie mialo chromowanych listew wokol szyb;)) jade w piąteczek do ikejki po zaslony;d pooglądam łóżeczkaaaaa :D:D jeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana mam to samo każde imię z kimś mi sie kojarzy i z góry jest przekreślane,bo ten ktoś jest taki a nie inny :P A i te chromowane listwy to była pierwsza sprawa jak zmienialiśmy auto na nowe :)Już cie kocham kobieto za to .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Gosciana serio Bianka to u Was popularne imie? U nas jak mówię to sie pytaja czy jest takie imie:D Ja teZ znam taka jedna roze , więc może fajtycznie cos w tym jest:) A mi gin mówił, że po tabletkach anty latwiej zajsc:) z borysem udało się w pierwszym cyklu po odstawieniu, a brałam je ponad 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w pierwszą ciąże też udało się zaraz po a teraz jakoś nie ale różnie może być .Nasz organizm to wielka tajemnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy nawet po jeden w rodzinie, 1od strony męża, druga od mojej :) ale to moze tez kwestia regionu. Mała- te chromowania mnie kręcą nierzeciętnie:D zwlaszcza ze jestem najabrdziej łasa na czerne autka...ito sie tak pieknie komponuje:D:D na razie myslimy nad toyotą avensis albo mazdą 6, albo insignią (to bardziej ja ale wolalabym w wersji sendan:D) wszystko kombi i tak maximum 3letnie... chociaz mnie teraz bardziej fascynują wózki, bo o aucie wiem tyle- ma być ładne i miec isofix, reszta to moj maz:D a co do wozka. wiem ze jeszcze daleka droga i musze obmacac na zywo, ale chyba bedzie ten joolz jednak (mam nadzieje) ogladalam juz filmiki i czytalm opinie.. tylko musimy go jeszcze na zywo zobaczyc:D:D chociaz jak ja juz sobie tak umyslilam....to nie wiem czy cos mnie od tego zakupu odwiedzie... ;) jestem zakochana do szalenstwa w kolekcji chyba z tego roku "joolz day earth"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ale naskrobalyscie wczoraj. Widze, ze temat tesciowych byl. Ja raczej trzymam sie na dystans i staram sie jakas granice zachowac. Za to moj M calkowicie uzalezniony od swojej mamy. 30 lat na karku a mamusia zawsze najwazniejsza. Czesto mnie to boli, bo wszystko ustala ze swoja mama a mnie tylko informuje. Ja nie jestem klotliwa wiec wiekszosci przypadkow nic nie mowie. Kiedys z tym walczylam, ale od jakiegos czasu odpuscilam. Gosciana z tego co piszesz to bardzo podobna jestes do mnie. Tez nie lubie jak mi ktos cos na sile wciska - a moja tesciowa tez zawsze "wie wszystko najlepiej" i lubi wszystkim narzucac swoje zdanie. Np teraz my tu ostro staranka a moj 30sto letni M sie boi reakcji mamy jak w ciazy bede - bo ona uwaza ze nie stac nas na drugie dziecko i ze mamy jeszcze czas...masakra. My tez autka szukamy wlasnie toyoty avensis. Ja bym wolala kombi zeby miec duzo miejsca w bagazniku. M znalazl jakas w sedanie. Ale z automatem. Piekna czarna. Jak sie uda chyba ja kupimy :) Szukalismy tez qashqai'a tego przedluzanego (na 7 osob bo ma super duzy bagaznik) lub passata. M zawsze bierze nr vin i sprawdzamy w salonie czy prawde pisza w ofercie - i duzo bardzo oszustow. Kreca liczniki, pisza ze bezwypadkowy a szyby z roznych lat...masakra. Co do wozka to przy malym mialam maxi cosi mura 4. Bylam bardzo zadowolona i potem sprzedalam go w jeden dzien za 2/3 ceny. Teraz chyba znowu maxi cosi lub mutsy igo. Co do lezenia po przytulankach to tez staram sie polezec z nogami do gory :) Mam tylozgiecie macicy, wiec takie lezenie ponoc pomaga. Przy poprzedniej ciazy pomoglo, a teraz zobaczymy. Dziewczynki podlamalam sie bo dzis tempka spadla na 36,68 :( nie wiem o co chodzi. Czy to owu? Czy co? Ze sluzu wyraznie widac, ze jest lepki czyli nieplodny. Poprzednie tempki byly 36,87 przez trzy dni. Wczoraj bylo 36,92 a dzis taki spadek :( :( :( Wariuje mi ta tempka. Teoretycznie to wg dlugosci moich cykli dzis powinnam miec owu, ale od 5 dni biore duphaston wiec cykl powinien sie skrocic. Tydzien temu mialam tez spadek a potem wzrost tempki i sluz rozciagliwy piekny plody...wiec juz nie wiem o co chodzi. Brzuch jakby mam spuchniety - chyba po tym duphastonie. Piersi na razie bez zmian. Nic nie bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jesli ten spadek oznacza owu to mozna dzis probowac? Czy to juz za pozno? Czy jak? Bo nic teraz nie wiem i nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Radosna nie patrz na śluz,bo on może Cię zmylić, mam dwoje dzieci ,z jednym planowanym - śluzu w ogóle nie miałam,a jak miałam to lepki, nawet nie wiem kiedy zaszłam,bo wtedy już totalnie odpuściłam, z drugim wpadłam, miałam zacząć pracę ,a tu ciąża,ale byłam zaskoczona,bo objawów totalnie żadnych nie miałam, do lekarza poszłam bardzo późno, bo u nas się dostać to trzeba poczekać trochę, ja może w obu ciążach to ze trzy razy wymiotowałam, dla mnie ciąża oznaczała tylko powiększający się brzuch, zero dolegliwości, no może ze spaniem nie miałam problemu,ale ja tak naprawdę jestem śpiochem, teraz też się staram, śluzu nie widziałam żadnego, testy wariowały raz tak raz inaczej, wiec straciłam orientację, nie wiem czy coś z tego będzie, może lepiej jeśli nie,bo jestem od wczoraj tak bardzo chora,że znowu biorę antybiotyk,a to dla ciąży dobre nie jest, ja jak coś planuję to zawsze znajdzie się problem i przeszkoda widocznie nic nie trzeba planować :-( Naskrobałyście dziewczyny miałam problem z doczytaniem wszystkiego, witam nowe mamusie i staraczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Kurcze gosciana ale mnie zaskoczyłas to Bianka:) a u nas mało kto zna to imie:) za to jest duzo Blanek:) ale może faktycznie od regionu zalezy:) U nas najwiecej antosi, lenek, julek i oliwek no i teraZ maluszki to hania i zosia:) Dziewczyny ja teZ bym wyluzowala ze sluzem:) u mnie przy obu ciazach sahara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) Mam pytanko czy jest jakaś najlepsza godzina aby robić testy owu czy to bez znaczenie?Wiem tylko ,że nie z porannego moczu.Od dzisiaj zacznę zobaczymy co z tego wyniknie... Co do śluzu w 1 ciąży pamiętam był dość skąpy (nie byłam nawet pewna czy to te dni ale jednak były)a teraz piękny wręcz książkowy i ciąży nadal brak wiec ciężko chyba jednak planować tylko wg śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka moj specu od tempki wspomoz, o co kaman??? Z tym mysleniem czy sie udalo czy nie to wczoraj zakupilam swietna, obcisla miniowe z ekoskory :) Jak wrocilam do domu to dopiero pomyslalam " a co jak bede w ciazy? Kiedy bede ja nosic?". No 31.10 mam impreze halloween'owa i pomyslalam, ze lepiej nie testowac wczesniej, bo bardzo bym chciala sie na niej wybawic. A jak wyjda 2 kreski to nici z alkoholu :( A jak @ sie przywlecze do tego czasu to bede szalec na zalego :) :) :) Trzeba szukac pozytywow w kazdej sytuacji :) Stalam wczoraj w superpharmie przed polka z testami i myslalam brac, nie brac... W koncu olalam temat i nie wzielam. Grzeczna dziewczynka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Dziewczyny a moze to spadek implementacyjny?? Dzis 7 dni po poprzednim spadku (ktory chyba byl na owu). Nie chce sie nakrecac. Przypomnialo mi sie, ze jak z mlodym zaszlam w ciaze to tez wszystko bylo pieknie...a potem jakis dziwny drugi spadek tempki na tydzien przed terminem @ potem wzrost i tak do terminu @. Wtedy myslalam, ze to przez castagnusa mi ta tempka skacze. Teraz juz nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U Was tez tak zimno na dworze jak u mnie? Brrrr :O Gościana masz rację, ten wózek jest świetny :D A ja nadal nie mam okresu, dziś 31 dc. Muszę chyba wyluzować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, u mnie też pogoda fatalna, zimno i okropnie pada od 7 rano:( Załamki idzie dostać:( Na dodatek mam lekkie skurcze w podbrzuszu, chyba na @, bo jutro jej termin :( na dodatek bolą mnie piersi i mam bardo dużo takiego mleczno-wodnistego śluzu Muszę chodzić we wkładce, bo majtki musiałabym zmieniać kilka razy dziennie. Czy Wy też tak macie przed okresem??? Ja dawniej tak nie miałam, zrobiło mi się to jakieś dwa cykle temu i tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj kiepski dzień jakieś zapalenie oka złapałam I to niestety ropne. Oko swędzi piecze i strasznie łzawi i jak pracować??? Znacie może jakieś krople godne polecenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa89 - ja też tak kiedyś miałam, skoro jest ropa to musi być stan zapalny. Poszłam do apteki i pani dała mi jakieś kropelki ale nie pamiętam ich nazwy. W domu zaparzałam rumianek i 2-3 razy dziennie przemywałam nim oczy lub robiłam sobie okłady tak 10-15 minutowe, też to trochę pomagało :D Najgorzej było rano, jak ropa sklejała mi oczy i nie mogłam ich otworzyć - także działaj szybko, żeby nie dopuścić do tak zaawansowanego stanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa do apteki po kropelki smigaj. Teraz jakis wirus zapalenia spojowek fruwa w potwierzu. U mnke juz 3 koleznaki to mialy w ciagu m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzę, że zostałam sama :( Pewnie ostro pracujecie, ja dopiero idę na 15:00. Mam doła przez ta pogodę, NIENAWIDZĘ tej pory roku!! Ale odbiję sobie w listopadzie, bo 15 lecimy z Mężem na tydzień, na Teneryfę :) Taka spóźniona podróż poślubna :D Akurat będziemy obchodzić trzecią miesięczną rocznice, bo 16 sierpnia braliśmy ślub:) Tylko jak ja później wrócę do tego zimna tu?? Brr... :( Ok znikam, bo nawet na 15:00 się nie wyrobię. Buziaczki dla Was :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiffi
wynik Tsh , myślicie, że to może być przyczyna, że nie mogę zajść w ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiffi
wszyscy mówią, nie myśl o ciązy , zajdziesz :) ale tak się nie da niestety, może w ciagu miesiąca nie myśle az tak bardzo, ale im bliżej @ tym bardziej myślę, czy sie udało czy nie :( tak to już jest, jedni chcą a nie mogą, a drudzy nie chcą a mają , yhhh ...Powiedzcie mi, jak dlugo sie zbija to TSH?? ja biore od 5 dni Euthyrox N 25 , dla przpomnienia moje TSH wynosi 3,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×