Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość beta84
cześć dziewczyny:) co do konta itd, to wszystkimi pieniędzmi żądze ja...konto wspólne ale wynagrodzenie i tak dostajemy do rąk a mąż potem przekazuje mi, ja jeżdżę na zakupy, opłacam rachunki itd... dziś mnie wzięło na sałatkę jarzynową a teraz męczę się ze zgagą i mdłościami:( wczoraj się zdołowałam bo teściowa mi powiedziała ,że ojciec trójki małych dzieci 2 dziewczynek które chodziły z moją córeczka do przedszkola a potem w kolejnym ich młodszy brat .... w sobotę się powiesił..., masakra nie moge przestać o tym myśleć..przyprowadzał dzieci....odbierał nie raz ..., takie normalnie funkcjonujące małżeństwo nie jakaś patologia.. , jejku tak mi szkoda tych dzieciaczków, a żona jak ona sobie teraz da rade? jak powiedzieć coś takiego tak małym dzieciom?? ja jutro idę z córeczką do lekarza bo chora :9 kaszel katar... w szkole to chyba zapomną jak wygląda:( odbiorę od razu wyniki sobie moich badań, a w piątek do Gina... mam nadzieje że wszystko oki ciekawe czy znowu będzie usg... dziewczyny chciała bym przeczytać o jakiś dwóch kreseczkach:) trzymam kciuki:) gościnna mam nadzieje że CI przejdzie... ja mam chyba problemy z ciśnieniem ostatnio się bardzo źle czułam miałam wrażenie że się trzęsę i taka otumaniona byłam zmierzyłam miałam 148/89/92 a dziś znowu jak wróciłam to czułam się strasznie słaba i zasnęłam jak neptyk , podczas snu myślałm że mdleje jak się obudziłam sprawdziłam ciśnienie i miałam 90/45/72 to chyba nie za dobrze jak mi tak skacze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też jestem ciekawa czy w końcu któraś z nas przekaże tę cudowną wiadomość o dwóch kreseczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala my na kanarach bylismy w podrozy poslubnej;D jak dla mnie grecja bardziej urokliwa, ale moj maz zafascynowany kanarami (a raczej angielskimi sniadaniami i brakiem szalenczogoracych temperatur) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam test. ......... I jest druga kreska fakt bardzo bardzo jasna , narzeczony nic nie dojrzał co mnie trochę zasmuciło ale ja naprawdę coś tam dojrzałam. Jutro zrobię kolejny i może wtedy juz będzie ciemniejsza , i nie będzie już takich wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa super w końcu jakaś dobra wiadomość :) jak zrobisz powtórny test to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa super :) juz się nie mogę doczekać aż zrobisz powtórny test :) hehe i kolejnego maluszka w brzuszku mamy super nam to idzie ;) oby tak dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
TakaJa Rewelacja!!!!! Jutro na pewno bedzie ciemniejsza ta krecha:D No i nareszcie ten czerwony listopad zostal przelamany, oby tak dalej;) Radosna gdzie ty sie podziewasz????? A u mnie spokoj:) Franca juz dawno poszla:) jakos wyjatkowo krotko tym razem u mnie byla bo 4 dni, ale jakos nie placze z tego powodu;) Nowe starania juz rozpoczete;) Ziolka dalej popijam;) do smaku powoli sie przyzwyczajam:O chociaz dwa ostatnie lyki sa ciezkie do przelkniecia:P Ale dam rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka Ja no to oby ta kreseczka dzisiaj była ciemniejsza :) Trzymamy kciuki !!!! Hej dziewczyny, kolejny dzień, ciepły na szczęście:) W ten week była u mnie koleżanka, która poznałam dawno temu jak mieszkałyśmy w Niemczech jako au-pair, i co najlepsze ona spotykała się również z koleżanką którą poznała na forum ciążowym :P Jeżdżą do siebie na wzajem, odwiedzają się, bo razem były w ciąży :) A teraz ich chłopaki się bawią wspólnie. Fajne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już raz pisałam, może mogę prosić was jeszcze raz o podbicie tematu, możemy oczywiście tutaj o tym samym ?? http://f.kafeteria.pl/temat/kampania-skynr-p_6065725 Chodzi, o to, że jestem ambasadorką Streetcom i dzięki temu możemy rekomendować nowe produkty na rynku, teraz mam właśnie kampanie o prezerwatywach Skyn, używała któraś może, ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna super, fajnie ze dziewczyny miały okazję się spotkać na żywo i ich maluszki się również zakumplowaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly90 w sensie mąż z Tobą?? Zadowolona byłaś? Delikatne są faktycznie, dobre??/ Czy może nie byłaś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 20 dc temp nadal taka jak od 2 tyg. Starania trwają.. Czuje że kolejne 2 tyg będą stresujące,znów wsłuchiwanie się we własne ciało,oglądanie,przeżywanie... no cóż tak bardzo czekam na te 2 krechy że nie umiem inaczej. TakaJa86 trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa!!! pisz!!! zrobiłaś drugi:D super!!! ale niespodzianka:D mam nadzieje że się potwierdzi:D że dziś to tylko formalność. Widze dziewczyny wczasowiczki:D ja w tym roku nigdzie nie byłam. Tak mi dziwnie bo zawsze gdzieś jedziemy, nie wyobrażam sobie nie jechać na wakacje, a tu praca, praca praca. Na następne mam nadzieje że pojade z brzuchem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
TakaJa- wreszcie , przełamana zła passa:) super tego trzeba nam było oby teraz wróciłaś dobra passa i żeby wrócił wysyp podwójnych kresek:):):) ja pół nocy przespałam u córeczki bo ją bardzo kaszlało na jednoosobowym łóżku , dwie godziny temu jak mąż poszedł do pracy przeszłam na swoje ale już obudziło mnie..."mamuniu......,mamuniu jesteś????"jakoś mnie podkusiło żeby tu zajrzeć i taka dobra wiadomość z rana:) idę potem do lekarza z córeczką ...ciekawe czy znowu antybiotyk:( a co wzrostu i wagi https://www.youtube.com/watch?v=5_FUBobAHxw to dzięki ćwiczeniu z tą laską co dzień po 30 lub 50 minut w tamtym roku miałam ciało jak nastolatka:) pierwszy raz na brzuchu swoim zobaczyłam mięśnie... na ramionach też w ciągu dwóch miesięcy schudłam z 56 kilo przy wzroście 156cm na 46 ...ale waga to nie wszystko bardziej byłam zadowolona z wyglądu mojego ciała:)i rewelacyjnego samopoczucia bo kobieta ma taką pozytywną energie w sobie że człowiek aż się nie może doczekać jak z nią poskacze:) potem ćwiczyłam co raz rzadziej ale waga się trzymała nawet jak odstawiłam zupełnie ćwiczenia ...tyle że jak ostawiłam tabletki to zaczęłam się strasznie obżerać i kompletnie zero ruchu czipsy słodycze ,hamburgery itd... teraz wazę 52 kilo jak urodzę to męża zagonie na te pół godzinki i znowu mam zamiar z nią ćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam tylko jeden raniutko. Jutro rano powtórzę . Mam nadzieję że nie uroiłam sobie tej drugiej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
TakaJA-Jak już kiedyś pisałam mój mąż też jak mu pokazałam test na którym ja widziałam cień cienia to on stwierdził że mi się wydaje,dopiero jak po paru godzinach wygrzebałam z kosza test z dwóch czy trzech dni wcześniej na której nic kompletnie nie było to dopiero widząc oba stwierdził "czyli jednak jesteś " :) i wtedy dopiero zobaczył to co ja:) tak więc głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
a dasz rade wrzucić fotkę testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Takaja ja też dwa dni przed @ miałam bladą i mało widoczną,a już 6 tydzień leci, u lekarza jeszcze nie byłam,bo uważam,że za wcześnie nie ma co lecieć.Powtórz jutro rano test to na pewno będzie już bardziej widoczna.Gratuluję Ci ;-) Ja nabawiłam się zapalenia pęcherza, jem żurawit, ponoć można,bo w aptece polecili i piję sok z żurawiny, może przejdzie, mało tego głowa mnie strasznie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenakak
Takaja86 gratuluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim, u mnie dziś znowu świec***iękne słoneczko. Jestem happy, bo dziś ostatni raz idę do pracy na 15 a potem 13 dni "laby" :) Wylatuje w sobotę, ale już dziś powoli zaczynam się pakować. Mogę zabrać 10 kg bagażu i tu pojawia się wyzwanie :) Oczywiście jak to u kobiet bywa, dziś stwierdziłam, że nie mam się w co ubrać :( Na szczęście jutro już mam urlop to przejdę po sklepach, może jeszcze coś letniego znajdę:) Jak polecę na wczasy to przynajmniej nie będę miała czasu myśleć czy zaszłam w ciąże czy nie :D bo grafik mamy bardzo napięty: plaża, aqua park, wyjście na wulkan itp. Jak wrócę do domu to będę dwa dni po terminie @ i wtedy dopiero zrobię test, no chyba że franca zakłóci mi wypoczynek i przyleci wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
czesc dziewczyny widze ze od dluzszego czasu sie juz staracie my z mezem dopiero wczoraj podjelismy decyzje o kolejnym dziecku zaczynamy dzialac owulacja mi wychodzi na 19-20 listopada zobaczymy czy sie uda za pierwszym razem taka jak ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotigość
czesc dziewczyny widze ze od dluzszego czasu sie juz staracie my z mezem dopiero wczoraj podjelismy decyzje o kolejnym dziecku zaczynamy dzialac owulacja mi wychodzi na 19-20 listopada zobaczymy czy sie uda za pierwszym razem taka jak ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny podziele sie z wami naszymi staraniami :-) w sumie staramy sie z mezem od sierpnia o drugie dziecko,cykle zawsze jak z zegarkiem w reku po 30 dni, w dni owulacyjne jajniki szalaly wiec zawsze czulam mocny bol ktory sie uspokajal i oczywiscie sluz jak bialko jajka i zwiekszona ochota na zblizenia,az tu 20pazdziernika @ nie dostalam..pomyslalam w duchu ze sie udalo ale nikomu nic nie mowilam,z czasem pojawili sie nudnosci,bole jajnikow jak na @,podbrzusze twarde ,bardzo bolące piersi wrecz ogromne powiekszenie brodawek,wzmozona ochota na wszystko co tylko da sie jesc,a okresu nie bylo,co lepsze w dzien @ po toalecie na papierze pojawily sie wraz z sluzem czerwone niteczki...po tyg zrobilam test,negatywny,po dwoch tyg poszlam na badanie krwi hcg..alez bylam zaskoczona gdy wynik pokazal 0.3... po tym lekarz przepisal luteine, bralam ja po raz pierwszy 5dni po 2 tabletki,z zludna nadzieja po trzech tyg zrobilam kolejny test,ze moze akurat..i po odstawieniu luteiny po dwoch dniach dostalam @ktora trwala4dni... W sercu tak mi smutno bylo i jest nadal,ze teraz tez sie nie udalo ,tyle objawow,z czasem zacaelam podejrzewac ze tonpsychika plata figle... Wiem co przezywacie i jak bolace jest rozczarowanie...ale coz uswiadomilam sobie przynajmniej ze pontakiej lekcji co bylam wciazy a nie bylam jest poprostu to co najtrudniejsze czyli wrzucic na luz... Trzymam kciuki za Was i za mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny podziele sie z wami naszymi staraniami :-) w sumie staramy sie z mezem od sierpnia o drugie dziecko,cykle zawsze jak z zegarkiem w reku po 30 dni, w dni owulacyjne jajniki szalaly wiec zawsze czulam mocny bol ktory sie uspokajal i oczywiscie sluz jak bialko jajka i zwiekszona ochota na zblizenia,az tu 20pazdziernika @ nie dostalam..pomyslalam w duchu ze sie udalo ale nikomu nic nie mowilam,z czasem pojawili sie nudnosci,bole jajnikow jak na @,podbrzusze twarde ,bardzo bolące piersi wrecz ogromne powiekszenie brodawek,wzmozona ochota na wszystko co tylko da sie jesc,a okresu nie bylo,co lepsze w dzien @ po toalecie na papierze pojawily sie wraz z sluzem czerwone niteczki...po tyg zrobilam test,negatywny,po dwoch tyg poszlam na badanie krwi hcg..alez bylam zaskoczona gdy wynik pokazal 0.3... po tym lekarz przepisal luteine, bralam ja po raz pierwszy 5dni po 2 tabletki,z zludna nadzieja po trzech tyg zrobilam kolejny test,ze moze akurat..i po odstawieniu luteiny po dwoch dniach dostalam @ktora trwala4dni... W sercu tak mi smutno bylo i jest nadal,ze teraz tez sie nie udalo ,tyle objawow,z czasem zacaelam podejrzewac ze tonpsychika plata figle... Wiem co przezywacie i jak bolace jest rozczarowanie...ale coz uswiadomilam sobie przynajmniej ze pontakiej lekcji co bylam wciazy a nie bylam jest poprostu to co najtrudniejsze czyli wrzucic na luz... Trzymam kciuki za Was i za mnie:-) eh... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×