Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Jussio nawet tak nie myśl , bo dostaniesz po d***e. A gdzie pozytywne myślenie?! Nie marudź tylko zabieraj faceta do sypialni i działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Taka Ja pieknie!!!! Gratulacje kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa GRATULUJĘ :* super :) to teraz "spadaj" na sam dół tabelki ;) hehehe cieszymy się kochana razem z Tobą :* <3 kolejny dzidziuś w "naszej rodzinie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa super gratuluje!!!! Nareszcie cos rusza w dobrym kierunku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana ja też uwielbiam kosmetyczkę i dzisiaj właśnie idę, i tak mam do wyboru mikrodermabrazję na która chodzę sobie własnie na zimę bądź jakieś nowe 3-etapowe głębokie oczyszczanie preparatami Medex :) i nie wiem na co się zdecydować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny. Jak któraś umie to niech mnie przepisze na dół tabelki:) 28 lat cykl 2 termin porodu 25.07.2014 dziecko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ja to już na bank są dwie kreski :) Mąż je tym razem na pewno dojrzy :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co wy o tym sądzicie? Dziś jest 9 dc, 7 dc cyklu zrobiłam test tak tylko z ciekawości, wyszedł negatywny, druga kreska bardzo słaba, tempka normalna 36,6. Wczoraj wieczór mi zleciał i poszłam spać więc nie zrobiłam testu, a dziś rano własnie tego 9dc temp wzrosła mi do 36,9. Nie za wcześnie? W ostatnim cyklu tempka wzrosła mi 15dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna skok fajny;) ale zeby mowic o owulacji to podwyzszona temperatura musi ci sie teraz utrzymac min. przez trzy dni. Wg mnie powinnas dzialac:) no i sprawdzaj tempke teraz codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jussio :P No to działamy, zobaczymy co będzie jutro :)))) Miłego dnia dziewczyny, pędzę do pracy... Piątek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa osz ty!!!:D super ehhh:D:D jak to miło słyszeć jak kolejna zachodzi w ciąże:-) ehhh:-) gratulacje. A na kiedy miałaś termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dziękuje za miłe przyjecie:) Takaja ewidentnie jestes w ciazy taka sama blada kreche mialam w pierwszej ciazy :) ja mam termin @na 4 grudnia mam nadzieje ze nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ marzaMisieDWIEkreski___26___4___ 1________@07.11.2014 Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 buka199 ________ 27 _____ 2______1 _____ @ 20.11.2014 słowianka89_____ 25 _____ 1______ 1______ @ 20.11.2014 Anabella1989____25______2_______1______@ 22.11.2014 magdalenaka____25______9_______1______ @ 25.11.2014 Judyta85 _______30 ______8 ______ 2_______ @ 25.11.2014 Tygrysica81______33_____3_______ 2 _______ @02.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 4_______ 1_______ @ 4.12.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Jus sio _________28 ______2_______ 1________ @05.12.2014 Lilly90__________23 ______5_______1_______ @06.12.2014 rybkunia _______ 24______3 _______ 1________ @ 10.12.2014 Radosna82_______32_____2_______ 2 _______ @ 11 .12.2014 mała2__________29 _____ 4________ 2 ______ @ 12.12.2014 Taka sytuacja_____27______7_______1________@12.12.2014 alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Fruziaaaaa____ __________ ______ 2 _______ Ciężarówki usmiech.gif nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______ mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______26____? _____ 10.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?______ _______ 3 _______ 12 TakaJa86_____28____?_____25.07.2014____1_____2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajkana chyba za wcześniej, temp waha się nieraz i czasami ciężko się zorientować kiedy jest skok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
TakaJa gratuluje kochana <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysica81
TakaJa gratulacje! A ja we wtorek idę do ginekologa, mam nadzieję że obejrzy moje jajniki i powie co mam robić. Narazie starania wstrzymane bo nie wiadomo czy mój mąż będzie miał pracę. Masakra. Wzięłam się za odchudzanie ale z moim pcos to nie jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa gratulacje! A ja we wtorek idę do ginekologa, mam nadzieję że obejrzy moje jajniki i powie co mam robić. Narazie starania wstrzymane bo nie wiadomo czy mój mąż będzie miał pracę. Masakra. Wzięłam się za odchudzanie ale z moim pcos to nie jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
coś wam powiem na temat testów owulacyjnych , mój gin twierdzi ze to pic na wode. te testy pokazuja tylko poczatek owulacji tzn kiedy sie zaczyna ale nie pokazuje dnia w ktorym jest najwieksza szansa na zajscie w ciaze wystarczy ze nie masz regularnych cyklów wystarczy ze przesunie sie nawet o pól dnia i jajeczkowanie tez sie przesuwa nie wiadomo o ile , mowil mi ze to strata pieniedzy te testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
nieśmiało zapytam , czy moge sie dopisać do tabelki?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu my wszystko wiemy:-) ale jak testy pokazują że już czas to starania wzmacniamy i działamy z podwójną siłą. JA robie testy, w zasadzie nie wiem po co, ale to daje mi odrobine widzy co się dzieje. Zresztą tak samo pic na wode są testy ciązowe, zwłaszcza te, które wykrywają już "ciąże" 6 dni od zapłodnienia:-/ bzdura... jak czytałas nasze forum to pewnie wiesz czemu mam taka opinie a nie inna:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jesttem w pracy ale moment musialam znalezc:-) rybkunia widze wlasnie ze dyskusja wre bardzo pozytywnie nakreca hehe ja sie staram teraz 4 cykl bedzie wiec wydaje mi sie ze powodow do obaw nie powinno byc:-) zabawne bo z pierwsza corka ktora ma 6lat dal''planowany przypadek''by to brzmialo ladnie hehe a teraz wiem ze jest odpowiedni moment bo ponzniej uwoerzcie mi bede zbyt wygodna co chodzi o obowiazki bo coreczka jest samodzielna i jeszcze teraz mam ta werwe by zajac sie maluszkiem czy wstawac w nocy a z wiekiem wypoczynek bedzie bral gora..:-) dodam ze mam 25 lat i w glebi czuje ze teraz bo pozniej bedzie za pozno:-) nie ma to jak wywierac presji samej na sobie:-) moze inaczej by to wygladalo gdyby mialo by to byc nasze pierwsze dziecko:-) A kolezance ktora zobaczyla kreseczki serdecznie gratulujemy,ciaza to troche niepewny ale piekny okres... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
tak nieśmiało zapytam, czy mogę sie dopisać do waszej tabelki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×