Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Ja mam też dobrego lekarza i przyjmuje on zarówno z NFZ jak i prywatnie i nie wiem czy miała bym do niego chodzić państwowo czy prywatnie, ale mam jeszcze czas bo dzidzi jeszcze nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa ja aż takich długich terminów nie mam do lekarza, w zasadzie do ginekologa jak chce iść to ide i takie standardy na nfz:D Ale szczerze powiem że jak mam potrzebe na juz się dostac do innego lekarza to ide prosić babeczke w okienku. Zrób tak samo, powiedz że jesteś w ciąży i Twoja sprawa wymaga natychmiastowej konsultacji z lekarzem... na pewno się zgodzi, a jak nie to poproś lekarza żeby Cie przyjął. Nie wiem jak u was, u mnie by to przeszło:D nie widze innej opcji w Twojej sytuacji, faktycznie tez bym się bała iść do praca. Ewentualnie prywatna wizyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo się przejęlam tym wynikiem progesteronu,ze jeszcze owu nie miałam,że poprzytulaliśmy się z moim facetem...a tu dziś temp wskoczyła na 37,2 :) Myślicie że owu nastąpiła? miałam 2 dni takie delikatne pobolewanie podbrzusza,ale jajników nie czułam. Jutro ide do gina-znów wypytam go o wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta pewnie, że szansa była . Tempa ładna. Ja mimo iż na teście ciążowy dwie kreski mam to u mnie temperatura nie przekracza 36,8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Hej dziewczynki :) Własnie wróciłam z mężem z głosowania. Strasznie zimno na dworze brrr :o W nocy bardzo męczyło mnie to przeziębienie, ale na szczęście już jest lepiej. Nie chciałam brać żadnych leków na wszelki wypadek, ale pewnie nic z tego nie będzie. W następnym tygodniu niby mogę testować, ale nawet nie mam na to ochoty. Mam takie przeczucie, że jednak nie tym razem i wolę czekać na @. A mój cykl w tym miesiącu jakiś dziwny,chyba będzie wydłużony, bo zawsze 7-10 dni przed @ bardzo bolą mnie piersi, a teraz nic - tylko są powiększone. Chyba @ się spóźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytka to wyglada na to ze owu wlasnie byla teraz dlatego ten progesteron taki niski;) Ale nie ma co gdybac jak jutro idziesz do gin to na pewno wszystkiego sie dowiesz:) I daj znac co ci powiedzial bo sama jestem ciekawa jak to jest z tymi wynikami jak to ma byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Ojej jaka tutaj cisza :) Myślałam, że jak zajrzę tutaj wieczorem będzie dużo nowym wpisów, a tutaj nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj faktycznie jakos tu cicho:( niekiedy nie nadazalam z czytaniem;) a dzis taki spokoj:( Jestem w szoku. Gdzie wszystkie wywialo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie zabraly sie za powiekszanie rodziny:D ze takie nieobecnosci dzisiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
jussio chyba tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) mnie nie było bo cały dzień poza domem... najpierw na meczu z moim M. bo koszykówkę trenuje, później u teściów, na wyborach, a teraz na reszcie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Cześć dziewczynki :) Melduję się po tygodniowej nieobecności :) Nie wiem czy powinnam tu z Wami jeszcze pisać, bo u nas staranka zawieszone do lata. Ze względu na tą umowę o pracę. Tak spokojnie mi przedłużą i będę już miała na czas nieokreślony to trochę spokojniejsza będę. Zresztą wiadomo, ze różnie w małżeństwie bywa i jakoś ostatnio u nas trochę gorzej to i kolejnego dziecka się nie chce. Te 13 testów ciążowych z Allegro poczeka na lepsze czasy :P Powiem Wam, że super upływają tygodnie jak się nic nie liczy, na nic nie czeka. W końcu taki spokój psychiczny i nie zerkam na kalendarz w kóło. Nie zdążyłam Was jeszcze poczytać, więc nie jestem na bieżąco co i jak. Ale widziałam, że TakaJa jest zafasolkowana - super dziewczyno. Gratulacje :) Jak nadrobię to napiszę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend weekend i po weekendzie. .... Czy wam też te weekendy tak szybko mijają? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, robilam dzis pobieranie krwi badanie progesteronu i wyszlo mi. 14,64 w 21 dniu cyklu. Co o tym myslicie ? Wizyte mam dopiero za miesiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja właśnie zaliczyłam pierwsze rzyganko. No nie spodziewałam się, że tak szybko spotka mnie ten zaszczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewyczny mam takie pytanie otóż: 26.10 miałam ostatnio miesiączkę trwała ona 5dni. Z nocy 28-29 poniosło mnie i mojego Tż mimo że miałam @ i włozył mi z 4 razy potem troche oralu było i znowu włozył mi na jakies 30sekund. Nie było wytrysku. Doszedł na jakies 7minut potem przez stymujacje ręką. Od 5.11 - 10.11 zauwazyłam wiecej sluzu . Jak myslicie czy przez sex przerywany w czasie okresu mogłam zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) A ja sobie dzisiaj zrobiłam wolne od kompa i neta dopiero teraz wł .Poświeciłam ten czas moim chłopakom :)A raczej więcej leniuchowałam dzisiaj bo M w domu wiec do 10 gniliśmy w łóżku nawet mały nam dał dzisiaj poleżeć grzecznie zajął się sobą :) Widzę,że kolejna dołączyła do mnie z zawieszeniem :)Czyli nie będę startować sama z nowymi tylko jeszcze ze "starej ekipy "ktoś mi potowarzyszy ;) To fakt jak się nie bawi w liczenie jaki jest dzień cyklu to jakoś te dni inaczej uciekają .... TakaJa no cóż taka kolej rzeczy :P Cierp ciało coś chciało :P Żartuje oczywiście :) marzaMisieDWIEkreski a ciebie gdzie wcięło co z twoim plamieniem coś się z tego urodziło....np jakieś 2 kreseczki :) Stiffi a ty gdzie sie zagubiłaś? A reszta też coś ostatnio skapitulował gdzie się podziewacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
Ja będę testowac dopiero za 2 tygodnie więc jeszcze dużo czekania przede mna, a tym razem ten czas wyjątkowo się ciągnie :) mam nadzieję że u którejś z Was w tym tygodniu będą dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!! Zaczynamy kolejny nowy tydzien:) Ciekawe dla kogo bedzie szczęśliwy? Radosna a ty gdzie sie podziewalas tyle czasu??? Mimo ze zawieszasz swoje dzialania mam nadzieje ze nas nie opuscisz;) Zagladaj do nas i pisz co tam u ciebie;) A w malzenstwie to tak jak mowisz jest roznie raz lepiej raz gorzej;( ale wierze ze po kazdej burzy zaswieci slonce:D U mnie tez ostatnio troche gorzej i trudno nazwac to sielanka, maz chodzi z fochem i wszystkiego sie czepia:( ale powoli powoli mu przechodzi bo juz dzis cos przebakiwal, ze niechce sie juz wiecej klocic:) U Ciebie tez napewno bedzie lepiej ;) Ja dalej pije ziolka i tak doszlam do wniosku ze jestem po nich duzo spokojniejsza:) taki wewnetrzny spokoj mnie wypelnia i przedewszystkim zadne dolegliwosci bolowe mi nie dokuczaja( glowa nie boli:) jajniki tez spokojne ) nie wiem czy to do konca zasluga ziol ale podoba mi sie taki spokojny cykl bo ostatnio to kazde uklucie bylo mi podejrzane;( Jedyne co sie nie zmienilo to moja skaczaca temperatura:( ale tez juz tak nie panikuje tyklo spokojnie czekam na rozwoj sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka tak jak pisalam juz wczesniej z tego co wyczytalam w necie to dwucyfrowy wynik progesteronu ok 21dc ( czy 7 dni po owu) swiadczy o tym ze owu byla:) Ale z tego co pamietam to Judyta ma nam dzisiaj dostarczyc troche informacji na ten temat bo do gina sie wybiera w tej sprawie:) Judytka czekamy na wiesci jak to faktycznie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te wpisy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×