Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Znów taki długi zwis to faktycznie zaczyna być irytujące :-/ Pózne śniadanko zjedzone zakupy, które miały być wczoraj będą dzisiaj...nie lubię w niedzielę bo wracam do domu i po weekendzie :-/ no ale wczoraj już się za bardzo zmęczylam, zakupy nie byłyby za rozsądne, szczególnie ze dopiero od kilku dni jestem codziennie na nogach. Myślę co kupić mamie, która na święta lubi typowe prezenty dla siebie nic domowego, ewentualnie coś do sypialni jakieś lampy stojące, narzuty, poduszki. Ramek i świec nie lubi. Jeszcze ewentualnie eleganckie filiżanki do herbaty, co roku kupuje jej inna , kosmetyków już nie kupuje kupiłam jej bon do hebe i rossmanna na Mikołaja. Macie fajne pomysły? Książki czyta tylko psychologiczne, wiec tez odpada. Prostownice i suszarkę kupiłam jej rok temu i mam naprawdę dylemat. Na dzień matki kupie jej cyfrowa ramkę może uda wgrać się dzidzia już ;-) ale teraz mam dziurę! Myślałam o palecie do malowania takiej jak sephora miała tylko czy dostanę. Ewentualnie może zestaw pędzli sama chciałabym taki Bobby brown :-P ale sama kupie :-P wole wybrać ;-) mama to ciężki orzech coś wymyśle ;-) Lecę zbieram litery może forum ruszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps zawsze i tak największy problem mam dla taty ale w tym roku trzeba mu kupić telefon uf! Mam z głowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo mamczitka ja ci nie pomoge, bo moja mama jest prosta w obsludze. Pizama, biografia gesslerki, swieczka z yankee . A co do takich dodatkow, idz do home&you tam jest pelno p*****l, narzut, poscieli, ozdob itd. Albo kszukaj w sieci...ale co konkretnie to nie mam pojecia;D moja mama kocha kopcic swieczki , z reszta babciacto samo, ode mnie to przejely i jak zamawiam siweczki, albo woski to zawsze musze x3;) A co do ramek elektronicznych to ja osobisice odradzam, u nas jakos 2-3lata temu był na to boom, kazdy dostawal w prezencie na rocznice, urodziny.... nikt tego nie uzywa, chociaz kazdy zachwycony na poczatku;D a pozniej a bo denerwuje bo sie swieci, a bo kontakt za daleko,a bo lepsza klasyczna, a bo wylaczylismy jak gdziestam jechaliśmy i zapomnielismy wlaczyc, a bo costam;D dlatego ja zawsze mowie, ze wole jakiś wypasiony album ze zdjeciami:) no chyba, ze masz bardzo nowoczesną mamę (ktora ma wolne kontakty;d) to wtedy sie powinna sprawdzić;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pedzle ja polecam z maestro i z hakuro;D zestawy sa fajne na prezent, ale ja wole pojedyncze, bo ja tylko uzywam do podkladu/pudru/rozu/rozswietlacza/i do cieni, a w tych zestawach nieraz sa pedzle np do ust, albo do kresek czy cos. A jak mama lubi takieraczej neutralne naturalne cienie to polecam paletki Naked z urban decay. A jak lubi długie kąpiele to na stronie aromatelli sa swietne bomby i kule do kapieli ( przy okazji uroczo wygladaja ;D) A jak mysle o rzeczach do domu....ja raz dalam lampę solną;D taka wiesz wielka bryla ktra ma w srodku zarowke;D pledy tez dawałam... Aaaa aaa aaa!! Zapomnialam !! na 50te urodziny kupiliśmy z bratem kolczyki z dismentsmi;D ale to juz zrzuta byla;D no i mam karte do aparta -10% swoja droga moja mama nigdy nie mogla pojac co ja widze w brylantach ale jak zalozyla kolczyki to zrozumiala. Od razu samopoczucie sie poprawia;D Takze to polecam jak masz z kim zrobic zrzutke, albo jak Cie stać, zeby samej tyle wydac:) no i o ile twoja mam lubi bizu (bo moja nosi tylko kolczyki i obraczke;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczice za te spamerskie wpusy. Mamczitka- albo plyty jakies? Z muza mlodosci/ulubionym zespolem ect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć ..kochane jesteście...asz mi lepiej że nie tylko ja mam problemy z teściami...., dziś robiłam urodziny córeczki więc przyszli bo kazałam iść tomkowi i córeczce po nich, ale chwile posiedzieli i uciekli... ja jestem padnięta a jeszcze zadania mam z córą zrobić..maż usną..... miał w piątek szyty palec bo maszyną w pracy rozciął jutro miał iść do kontroli do szpitala bo to takie rozcięcie tez kości...ale jak zobaczyłam jak mu to pozszywali to pewnie będą to jeszcze raz musieli zrobić bo mu mięcho wystaje .....fuuu.......krzywo i w ogóle..., to i tak tym razem tylko kciuk, 7 lat temu miał 3 palce składane...wtedy 14 szwów... masakra... dziewczyny smutno tak że przychodzą Wam kolejne @ ...ale bądźcie dzielne i wytrwałe ....a dotrzecie do celu:) idę ogarnąć po imprezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja byłam w odwiedzinach dzisiaj u rodzinki. Dzisiaj poinformowałam resztę o ciąży, stwierdzili , że najwyższa pora:) Miałscie masaż szyjki podczas porodu? Bo to podobno ból gorszy od skurczy? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Miałam sobie dzisiaj zrobić wolne od forum ale jakoś chyba nie umiem bez was żyć :P Chyba muszę iść na jakiś odwyk ;) TakaJa co do masażu to nie miałam bo u mnie po 11h męczarni wylądowałam na cc ale słyszałam ,że tak strasznie to nie jest ...chociaż w sumie większość moich koleżanek mówiło ,że poród boli ale da się wytrzymać... ta jasne boli jak jasna k*******. beta oj tak ja to kombinuje co tu zrobić aby tam w 1 święto nie jechać ale chyba to nie przejdzie :( .Kiedyś bardziej ich lubiłam ale ostatnio to są nie do zniesienia nie wiem czy to starość czy po prostu już tak weszłam w ich życie ,że się mnie w ogóle nie krępują?!Na szczęście mieszkają 15km dalej i mieszka szwagierka z dziećmi co co chwile są chore to mam pretekst aby tam nie jechać ,ze niby mi młodego zaraża;) mamczitka też jestem zakochana w tej kołysce(widziałam u znajomej) tylko mam już łóżeczko drewniane po małym i turystyczne(3w1) i piękna kołyskę drewnianą zrobioną specjalnie dla mojego smyka wiec kolejnej nie kupie a tak mi się spodobała. gościana co do tranu to nie wiem ale ja brałam witaminy dla kobiet w ciąży femibion natal i tam są te wszystkie dha i inne cuda. Jak kupisz te tabletki to chyba będzie ok.Słyszałam ,ze jest nawet taki dla kobiet w ciąży ale chyba do picia Möller’s Baby Tran . Co do prezentów to my robimy w sumie tylko dzieciom ale w tym roku młody jest już na tyle kumaty ,że postanowiłam w jego imieniu za opiekę i czułe serducho pełne miłości kupić dla mojej mamy takie drewniane pudełko z zapasem herbaty dilmah(mama jak ja uwielbia herbaty) i bratu(jako drugiemu tatusiowi bo chrzestnemu)taki koszyk z produktami milki bo kocha słodycze :)sam im da wiec będą zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ale synchronizacja. Dzieki za tranową odpiwiedz;) A wogole kolejna rzecz ktora mamy wspolna- tez baardzo lubie dilmaha i generalnie dobre herby;))) oststnio idkad sprobowalam imbir cytryna polubiłam twinings, ale w szafce to mamy wszystko, od biedry, po jakies herbaty z wakacji, po herbstki na wage;)) ale z ekspresowek te dwie firmy dla mnie rządza;))) za to nie ciepie smakowych liptonów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim! Od wczoraj co jakiś czas mam dyskomfort podbrzusza podobny do tego przed @. 23 listopada to pierwszy dzień cyklu, z narzeczonym zaraz po @ zaczęliśmy kolejne starania, stąd moje pytanie czy ten dyskomfort może mieć coś wspólnego z implantacją zarodka? Czy także miałyście właśnie taki jakby "objaw" ciąży? W dniu spodziewanej miesiączki oczywiście robię test i mam nadzieje, że będą piękne dwie kreski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana ja nie pije w ogóle kawy nie lubię jej wiec jestem typową herbaciarą.A jak jadę do Starego Browaru to pierwsze gdzie uderzam to do "Świat herbaty" i zawsze zostawiam tam sporo kasy bo trochę tej trochę tamtej i sie uzbiera ,ze nawet ostatnio dostałam 2 piękne puszki gratis jako stała klientka ale w markecie to też mój M idzie na samochodowy a ja na dział z herbatami i szukam czegoś nowego :P Ja odnoszę wrażenie ,że liton to się ostatnio popsuł ,nie ma już tego aromatu co kiedyś to już zamiast niego wole irving albo sagę ale dilmaha nie przebije a zwłaszcza złota serie no cóż 20 torebek ponad 15zł ale warto ten smak ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ja zawsze latam do "czas na herbate" bo najczesciej jestem w galerii z tym sklepem;) Kawe tez lubie, ale rzadko i rozpuszczalna, Tomkowi za to bardzo czesto zapachowe ziarenka na wage kupuje, bo on jednak bardziej kawosz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój też lubi dobra kawe cały czas zastanawiam sie nad kupnem tej kawiarki Dolce Gusto na te tabletki teraz są takie tanie bo kiedyś to niżej 1000zł nie było a teraz po 200zł widziałam w marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁA2 ja sie tez na to strasznie napalalam, ale mamy cisnieniowy wiec bez sensu:D nasi znajomi maja ten dolce gusto i sobie bardzo chwala, kawka spoko, chociaz moj T. Woli swiezo mielona,ale ja tam sie nie znam zeby czuc roznice;) dla mnie bardzo fajny motyw i nic nie trzeba myc tylko pyk pyk kapsuleczki;) Aa tylko jak np.robisz latte to ida dwie kapsulki z paczki- mleko i kawa. Wiec opakoeanie schodzi 2x szybciej. Lipka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to tylko mężuś pija kawę od wielkiego święta moja mama z nim jak jest akurat w domu wiec w sumie dla nas by sie opłacała i do tego jest tez chyba goraca czekolada milki wiec dla młodego by była fajna sprawa chyba muszę to przemyśleć.Może na gwiazdę mu sprawi pod choinkę jak będzie grzeczny ;) A taka też mamy tchibo dostaliśmy w prezencie ślubnym od znajomych ale jakoś nadal w pudełku bo za dużo fatygi na jedną kawę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Ja jestem kawoszka. Uwielbiam! Ale ograniczam się do dwóch dziennie. U mnie lipa :( M chory. Przytulanek nie będzie:( a ja w płodnych a owu przewidziana na wtorek :(( wiec cykl stracony i tyle czekania przede mną :( bez sensu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
czesc dziewczyny !!!! są są dwie kreski jupiii!!!!!! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
w sobote zrobiłam test bo okresu dalej nie miałam i wyszła taka bardzo bladziutka a przed chwila zrobiłam kolejny no i jest piekna różowa druga krecha :) jejku ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
elilu Gratuluję! ;) Ja musze czekać do soboty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka ja równiez odradzam ramke, u mnie chodziła tylko godzine a potem mnie irytowała. ostatecznie skonczyła na smietniku:P Ja tez jestem kawiora, pije mocna czarną. Co prawda jestem przyzwyczajona pic syf:D kupuje zwykłą kawe rodziną i piję ja tylko ja i moja mama. Reszta rodziny wymaga czegoś lepsiejszego i się zastanawiają jak możemy pic taki syf. Ale ja mam chyba chamskie podniebienie bo mi te wszystkie drogie nie smakują:-/ jest mi po nich autentycznie nie dobrze. Zostanę więc przy moim syfku:D Ja w dalszym ciągu choruje, cały czas coś mi jest, a nie jestem w stanie siedzieć w domu bo zawsze trzeba cos załatwić.... ehhhh.... ale obiecałam sobie że od pon siedze w domu. Kiedy w końcu wyzdrowieje grrrr..... Elilu super gratulacje kochana:-) wielkiego boom na dzieci nie będzie bo co troche każdemu coś wypada, a to wypadki, a to wyjazdy, choroby, ale najważniejsze żeby posuwać sie do przodu z ciążami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dzięki dziewczyny nawet nie wiecie jak sie ciesze mimo iż to był pierwszy cykl staran to bardzo chciałam tego dziecka i ciesze sie okropnie, chyba owulacje miałam późno i dlatego tak długo testy nic nie pokazywały ale udało sie, jutro ide do lekarza, wg @ to powinien być 6 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu super , dziewczyno! Do lekarza to trochę za wcześnie, skoro miałaś późno owulacje, prawdopodobnie nic na usg nie zobaczy, chyba, że pęcherzyk. 2Kawy , a Ty się nie poddawaj tylko lecz męża , może do jutra mu się poprawi, a z strankami czekasz na samą owulacje? Nie było przytulania wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
takaja wiem ze chyba troche za wczesnie ale on przyjmuje tylko we wtorki i czwartki a w nastepnym tyg nie przyjmuje a chciałabym pojśc przed świetami jeszcze wiec tylko ten tydzien mi zostaje. ja juz bede szczesliwa jak nawet tylko pecherzyk bedzie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
TakaJa86 - zaczynam wcześniej. Przytulanie było w piątek i kolejne miało być wczoraj, bo my tak co 2 dni. A tu wczoraj ponad 39 gorączki i klops. Leczę, ale nie sądzę, żeby do jutra się udało ozdrowieć i wątpię, żeby piątkowe plemniczki przetrwały 4-5 dni. elilu - ogromne gratulacje i ogromna zazdrocha! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu super!!!Gratuluję!!! I eksmitowana też już zostałaś na swoje zasłużone miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk hop hop strono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
myśle że możecie mnie wrzucić na dół tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×