Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość martinia25
Hej dziewczyny. ..jestem tu Nowa no i się staram....CZEKAM na okres,który mam dostać 24..oby nie przyszedł. . W 20dniu cyklu planu mam na brązowo. Jedyne staranie w tym miesiącu było w 8d c.zeszły miesiąc nieudany... staramy się o 2dziecko..mam 25lat. 1Ciąża zagrożona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie chce zapeszac ale cień różu jest w miejscu drugiej. Blada różana kreseczka ;-) Nowa mamusiu a czemu tylko raz? I to w 8 dniu próbujesz na dziewczynkę polować? Ja od 9 dnia 5 dni a owu miałam w 16 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez próbowałam na dziewczynkę a co wyjdzie i czy jest ciążą zobaczymy :-) temperaturka nadal 37 w 27 dniu :-) nie spada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia25
Tylko raz,bo mąż wyjechał za granicę.. w zeszłym m-ci się nie udało,bo postawiliśmy na drugą połowę cyklu..byłam pewna,ze się udało...a tu nic:( córkę już mam 3 letnią..a to była jedyna szansa w tym cyklu. Ehh a co myślicie o tym plamieniu? I do tego te bóle podbrzusza już przeszlo tydzień jak boli...i budzi w NOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka333
Ja tez mialam zblizenie tylko 8dc i zaczely mi sie dziwne objawy,boli caly czas mnie brzuch i jestem taka slaba ze nie moge nic robic,tylko bym spala a ja zawsze energii mialam za dwoch,dzis mam 24 dc i skusilam sie i zrobilam test,wyszla jedna kreska ale wiem ze to za wczesnie zwlaszcza ze to byl zwykly test.Kusi mnie zeby kupic taki wykrywajacy wczesna ciaze ale moze lepiej poczekac kilka dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka333
martinia25 ja tez mam dostac @ w tym samym czasie co ty:-) masz jakies objawy oprocz bolu brzucha?To moglo byc plamienie inplantacyjne,to dobrze rokuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia25
Ja dzisiaj jestem 22d c...oj i też kusi...najbardziej to planienie mnie zastanawia. Kurczę ta niepewność mnie wykonczy..tak myślę może jutro zrobię test.....od plemienia minie 3dni..hmm. już mam takie myśli,ze termin sobieobliczylam.ta dzidzia by mnie bardzo podniosła,bo ostatnio kiepski okres w życiu..a takie szczęście by pomogło bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka333
mamczitka a ty w ktorym dc robilas test i czy byl to ten wykrywajacy wczesna ciaze czy zwykly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia25
Jeśli chodzi o objawy to w 20d c to planiemie i nad ranem wtedy taki przeżywających ból po prawej stronie.. podbrzusza boli cały czas z różnymi nasilenia.dziś o 3nad ranem musiałam noszę wziąć.całą wcześniejszą ciążę byłam na duphastonie i niskie z powodu brązowego płamienia w dniu okresu. Poza tym dziwnie bulgocze mi w brzuchu szczególnie w nocy. A i lekkie zawroty glowy Ale bez omdlenia czy coś. Piersi nic nie bolą..samą nie wiem. Przy poprzedniej ciąży po 3miesiącu starań już trochę podpisaliśmy i właśnie wtedy się udało..wtedy zbliżenia były 2 w 8d c i w 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia25
Jeśli chodzi o objawy to w 20d c to planiemie i nad ranem wtedy taki przeżywających ból po prawej stronie.. podbrzusza boli cały czas z różnymi nasilenia.dziś o 3nad ranem musiałam noszę wziąć.całą wcześniejszą ciążę byłam na duphastonie i niskie z powodu brązowego płamienia w dniu okresu. Poza tym dziwnie bulgocze mi w brzuchu szczególnie w nocy. A i lekkie zawroty glowy Ale bez omdlenia czy coś. Piersi nic nie bolą..samą nie wiem. Przy poprzedniej ciąży po 3miesiącu starań już trochę podpisaliśmy i właśnie wtedy się udało..wtedy zbliżenia były 2 w 8d c i w 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.google.pl/search?q=ecotest+ci%C4%85%C5%BCowy&oq=e&aqs=chrome.2.69i57j69i59l2j69i60l3.3522j0j4&client=ms-android-sonymobile&sourceid=chrome-mobile&espv=1&ie=UTF-8 Ten miała i dwa mi wyszły z drugą blada kreska, to są wczesne :-) 27 dzień mam, cykle 30 dniowe czasem 29, ale zdarzało się 27 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko na komórce wkleić link :-P Eco test ciążowy :-) 6 dniowy. Mnie w poniedziałek brzuch bolał i jajnik tak, że mało nie zeszłam. Dzisiaj mam 6 dni od tego zdarzenia i test jest. W 24 mi nie wyszedł! Nawet podświetlaŁam telefonem na teście ten drugi czy pod światło nie widać, ale nie wtedy nic. Wczoraj kreska blada mega a dzisiaj ciut lepsza. Mam jeszcze dwa testy jutro i w poniedziałek zrobię i chyba tez poniedziałek beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na sekunde. mamczitka!!!!!! łuhuuuł!!!! :D:D a ja rano byłam taka zaspanana, ze bez zastanowienia zrobiłam siku ;p ale jutro zatestuje, aczkolwiek nadal zero objawów, więc sie nie napalam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i miłej soboty, dla starych i nowych dziewczyn :)) a ja zabieram się za sprzątanie i gotowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia25
Dzięki i Wzajemne MILEJ soboty...miałam jutro testować,ale boję trochę.....Dziś 22d c ostatnio miałam 24i przyszla@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka333
martinia25 jakie dlugie masz cykle?W 22dc to chyba troche za wczesnie zeby cos wyszlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo piszecie ☺ale to dobrze bo jest co czytać, tylko ze nie jestem w stanie spamietac co która pisze ... Ja mam synka 3 letniego i chciałabym dziewczynkę ale kiedyś 3 razy tak celowalismy i nie wyszło. .. mi się udawało zajść zawsze między 15 a 20 dc. Prawdopodobnie mam owulacji późno. Mamczitka pamiętaj ze nawet jak jest cień cienia 2 kreski to ciąża wiec po cichu gratuluje☺ Gosciana teraz czekamy na Twój test ☺ Ja dziś mam 5 dc i ostatni dzień @ . Starania będą tylko w tym miesiącu a potem mój wraca do Uk i min 2 miesiące przerwy... Lecę kończyć sprzątać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska jeszcze do Ciebie napisze... 12 cykli to już jest trochę czasu.wiem ze dobrze się pisze ale zaufaj lekarzowi. Myślę że jak za 2 miesiące dalej wam nie wyjdzie powinnaś poprosić o jakieś leki wspomagające. Ale to tylko moja rada. Zrób tak jak dla Ciebie będzie najlepiej ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed. 1Ciąża miałam cykle 28dniowe po skrócony się do 26 a w ostatnich kilku m cach to 23,24,25 różnie. W zeszłym miałam po 23dniach@ straciłam pracę i wogole dużo stresu było chyba przez to...teoretycznie teraz powinnam 24września dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia25
Nie wiem czemu jako gość mi wyszło martinia25 to mój post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka super:) pogratulować, jestem pewna że 2 testy by sie nie pomyliły:) ale Ci zazdroszczę:) Ja jakieś mam przeczucie że nam sie nie uda w tym cyklu:( wogole sie z mężem nie widujemy i tylko 2 razy były zbliżenia i to w dużym odstępie:( aż dziś maż wziął urlop na żądanie żebyśmy mogli troche sie postarać:) no więc zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya07 pytałaś o dzieci:) ja mam 6 letniego synka Kacpra:) najwyższy czas na drugie choć i tak różnica wieku między nimi bedzie bardzo duża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisa to życzę wam owocnych starań ☺ Moje cykle przed ciążą tez były 28 dniowe a teraz są 30 dniowe a czasem 31,32 dniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisa mój miał być Kacper, ale w 30 tyg coś mi się zmieniło i jest Patryk☺ 6 lat to dużo, ale pomyśl. ze syn pomoże Ci jak będzie drugie, bo np chociażby poda pieluchy czy coś innego. U nas myśl o drugim jest od roku już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina mojej znajomej przez stres właśnie przestawiły się cykle . Zawsze miała 31 dniowe a ma 22 czasem nawet a przeważnie 25 dniowe. Z jakich województw dziewczyny jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia25
Ja podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia25
Kurczę plamie cały czas...mało ale śluz jest brązowy. ..już 3dzień do okresu 4dni... w 1ciąży to była nieco mogą progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj dużo stresujących sytuacji..wiec położyłam się spać o 10 brzuch mnie rozbolaŁ i krzyż, wole na zimne dmuchać. Potem wyślę Wam test jak na lapku będę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia25
Nigdy nie miałam mierzonego poziomu prog. Z uwagi na brązowy śluz brałam tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×