Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

a jezli mi sie udało- to polecam testy owu z LH TEST taki jakie są w rossmanie, tylko mój był z apteki:D dobra, ide wrzucić rybe do piekarnika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana !!!! Widzę 2 kreski jak nic! ☺gratuluję kochana. ☺ Ja na chwilkę tylko wpadam bo synuś dalej chory. Co mu zabije gorączkę to dziadostwo za 3 godz Wraca. Mąż też chory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Czy mogę wkleić się w wasz topik ?Przygarniecie mnie ?Pisałam od 2 miesięcy na innym ale tam już od dawna dziewczyny są, nie które za chwilę będą rodzić wiec szukałam bardziej na czasie starających się.Mam 29 lat i już 2 letniego smyka :) .Więc postanowiliśmy postarać się o rodzeństwo dla obecnego :)W lipcu odstawiłam anty i zaraz po nich zaczęliśmy działać(w sumie na ślepo bo ciężko było wyznaczyć te dni bo hormony szalały )i najwyraźniej nie trafiliśmy no i po 31 dniach przyszła ta prawdziwa @ (zawsze miałam 26/28)więc tak mniej więcej liczyłam te 28 co się okazało znowu pojawiła się po 31 czyli cykl mi się przestawił i znowu nie wcelowaliśmy ;). Ale teraz wiem że cykl mam 31 wiec w tym miesiącu do dzieła :P Myślę ,że tym razem się uda :) Że do 3x sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeej brzuch mnie boli jak na okres.... dziewuchy czuję, ze nic z tego nie będzie:( cześć Mała witamy!! i powodzenia! powiedz, wiesz kiedy masz owulke? czujesz cos?? Maya- ja też zdycham, wiec wyobrazam sobie co masz w domu;/ i sie wkurzam, bo nie biore tabletek, ani nic, a pewnie we wtoerk albo jutro się okaże, że lipa. wogole ja juz zaczynampanikowac, ze jak jestem w ciazy to pewnie i tak sie cos nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
A mnie tak boli dziwnie podbrzusze ze nie wiem o co chodzi. Moze mam dzis owulke i to dlatego ,az plecymnie bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie i dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o przyjęciu he :P .U mnie owu w sumie bardziej książkowo wiadomo śluz przejrzysty ciągnący,plecy dziwnie bolą,piersi tkliwe jakieś nabrzmiałe( w sumie już od 1 dnia płodnych w sumie takie się robią im bliżej tym bardziej odczuwalne)a i jestem strasznie rozdrażniona bez kija nie podchodź ;) i najważniejsze ciągnięcie w dole brzucha coś na kształt @ .Pamiętam że w pierwszym miesiącu po odstawieniu anty miał tez lekkie mdłości.A co do bólu brzucha ....ja w pierwszej ciąży( planowanej co do dnia)tez przed @ miał straszny ból brzucha i takie dziwne uczucie że zaraz coś poleci ,że co chwilę biegałam do wc .Ale na szczęście nie przyszła i tak do 4 miesiąca ciąży w dniu spodziewanej miałam takie uczucie ,że zaraz dostane ale podobno to tak jest bardzo często.Więc puki nie przyjdzie to zawsze jest nadzieja :) A tak to nie bawię sie w żadne temp bo nie mam na to w sumie czasu,i testy owu,po prostu obserwuje swoje ciało trochę sugeruję sie starym jak świat kalendarzykiem bo skoro już 3 cykle po 31(czyli regularnie) to znaczy że dni płodne powinnam mieć od 13 tak do 18 dnia cyklu .To obserwuje i działamy :) Nic nas nie goni gdyż i tak jestem z maluchem w domu.Jak będzie to będzie daliśmy sobie czas.Chociaż pierwsza ciąża była złotym strzałem było raz i zaszłam a teraz no cóż jest inaczej.Dopiero zaczęliśmy więc mam nadzieję ,że teraz sie uda :)Bo tym razem wiem ,że cykle mam inne niż przed anty i przede wszystkim regularne jak na razie.Pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Cześć kochane! Gratuluję dwom kolejnym mamuskom:) bardzo się cieszę:) U mnie dzisiaj niestety 2 dzień @ więc czekam na kolejna owu i się nie zalamuje:) nawet mój synio meczy nas o siostrę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruziami to jeszcze nie gratuluj:D raczej zasluga lipnego testu:D ja jestem napalona na moje ziółka,kupiłam, aż200 gram, chce zaczac je pic:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Gosciana no co Ty gadasz, test pokazał drugą kreskę, jesteś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Kochana lec do apteki po test jutro i sprawdzaj bedziesz miala pewnosc albo na bete . :) A ja juz dzis gratuluje . Ja sobie odpuszczam chyba starania , seksik bedzie nadal bez zabezpieczenia ale narazie , nie bd liczyc owu sprawdzac brac lekow , troche mi za ciezko ze 12 cykli.a tu lipa ... A tobie gratuluje z calego serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 witaj ☺ja też mam średnio co 30-31 dni @. A dziś który masz dzień cyklu ? U mnie objawy przed @ identyczne jak u Ciebie.. Gosciana mowie Ci kobieto jesteś w ciąży! ☺ Ból brzucha jak na okres ja miałam w ciąży z synkiem i wrażenie ze za chwile dostane @ a nie przyszła. Także myśl pozytywnie. Fruzia to jesteśmy prawie na tym samym etapie. Mi się właśnie kończy @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będę czytać tylko opiernicz dla gościany! Kochana tez boli mnie brzuch jak na okres i czuje takie rozpychanie w dole brzucha, objawy ciążowe są mega podobne do tych okresowych! Robić następny test! Z apteki czuły! Juz 4 testy pokazały mi takie kreski słabe. Jutro robie piąty wtorek beta :-) w dzień spodziewanej wtedy wychodzi podobno najlepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniolga
Mamczitka, ty jestes w ciazy? Sorki za pytanie ale nie chce mi sie czytac iles tam str w tyl;) to ja od tego 1 dziecka i starajca sie o drugie od 3 lat;) Ps. Dziewczyny czy ktoras z was slyszala cos dobrego o wit dla mezczyzn profertil?....? Sa okrutnie drogie a nam je polecil lekarz i sama nie wiem bo 3 mies kuracja kosztuje ok 640 zl szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniolga znam osobiście parę gdzie lekarz przepisał Androvid i on rzucił fajki a po 2 miesiącach nasienie poprawiło się do tego stopnia ze ona ma termin porodu na 13 października po 4 latach starań. Gosciana jak masz jutro jak to leć na betę ☺ Ja kolejna noc do bez snu bo synio gorączkuje. Co spadnie gorączka to po 3 h znowu rośnie. Jutro jedziemy do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniolga
Maya, dzieki za info...ide zmusic meza do zakupu a nastepnie regularnego zazycia witamin...o efektach lub nadal braku efektu bede informowac;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Maya07 wg moich obliczeń powinnam mieć 12 dzień cyklu.Czyli od jutra powinny mi się dni płodne rozkręcać i jakoś w sobotę powinnam mieć owu :) Kiedyś koleżanka polecił mi fajną stronkę i dzięki niej w 1 ciąże udało sie zajść za pierwszym razem oto link może komuś się przyda http://t-time.pl/dni-plodne?fertilex=true. Aha gościana jak nic leć po dobry test z apteki ale i tak widać ,że masz się już czym cieszyć :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 fajna ta stronka. Niestety musze zainstalować program aby korzystać z tej strony. Jutro to zrobię. Albo nie.. Mąż mi zainstaluje ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Dzien dobry :) Witam sie po nieprzespanej nocy. Bede dzis funkcjonowac jako zombi hehe. Jeszcze w lozku lezymy ale niedlugo trzeba wstac,wypic kawke i bedziemy sie zbierac do lekarza z mlodym. A o u was dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaaaa
czesc laski:) mlody juz w przedszkolu, mezulek w pracy, ja mam na 14 dopiero wiec zasadlam przed kompem:) u mnie 3 dzien @ , smuteczki juz powoli przechodza i niedlugo zabieramy sie za staranka;d teraz musi sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny u mnie dzisiaj nocka kiepska młody się strasznie wiercił(chyba ostanie ząbki mu idą) też jakoś najchętniej wróciła bym do łóżka (pogoda barowa u nas)ale z moich synkiem to tylko pomarzyć można,z jego temperamentem nie ma szans :)Od dzisiaj powinny zaczynać mi się dni płodne wiec od środy zacznę pewnie molestować mojego mężulka :P .Mam nadzieję ,że tym razem się uda :) Ach fajnie by było mieć maluszka latem,ciepło ,słonecznie ,długie spacery i te gołe stópki wychodzące z pod kocyka.......ale się rozmarzyłam ;) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mój mały też już w przedszkolu, ja mieszkanko już posprzątałam więc mam wolne:) do pracy też na 14 idę a tak mi sie nie chce bo jestem sama na 4 działach. ja według kalendarza mam dziś ostatni dzień płodny ale mąż wybyl z domu i dupa blada...:) może jak wróci to go z molestuje przed pracą jeszcze hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała 2 też marzę o tym by mieć dziecko latem...:) cieplo, spacerki bardzo bym tak chciala:) mój synuś jest z listopada więc akurat w sezonie zimowym sie urodził teraz chcialabym zobaczyć jak to jest latem mieć malucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaaa
moj jest z pazdziernika i taki miesiac najbardziej by mi odpowadal rowniez przy drugim maluchu:) jeny ale mi sie nie chce do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój synek melisa też z września chociaż jak się urodził to akurat do końca października było pięknie więc korzystaliśmy z pogody na całego :) Ale bliżej było do zimy niż co ciepłych dni więc opatulony i schowany praktycznie przez pół roku w gondoli a tak to tylko kocyk i w teren :) Ogólnie chciałam na marca bądź kwietnia ale w końcu udało mi się chudnąc po 1 ciąży (bo prawie 30kg przytyłam :( zostało jeszcze tylko 5kg ,nadal walczę z nimi),i marzyłam o wakacjach ,opalaniu w bikini o czym w zeszłym roku mogłam pomarzyć (morze to trochę próżne) a tak chciał na morze jechać z moim bąblem i się nie wstydzić swojej tuszy i w pełni korzystać z urlopu:) A z moi szczęściem jeszcze dostał bym pewnie okres jak zeszłego roku i cały wyjazd był by sknocony.A tak brałam jeszcze anty wiec było wszystko pod kontrolą ;)Po wakacjach dopiero odstawiał i był wilk syty i owca cała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia a z ktorego pazdziernika jest Twoj? Bo moj 12.10 sie urodzil chociaz termin mialam na 3 listopada. Dziewczyny mi tez marzy sie teraz dziexko letnie ale jak bedzie zimowe te sie nie obraze:) Co do pracy to ja 31.08 zakonczylam swoja i aktualnie chce zajac sie Patrykiem i odpoczac. Kiedys napewno wroce do pracy .ale narazie korzystam z wolnego. Pogoda u mnie tez straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety szczuplutka też nie jestem...:( ale powiedzialam sobie ze po drugim dziecku juz nie bedzie wymówek i dieta na calego. na razie sie ograniczam i przestaje jeść słodycze by już nie przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też do wychudzonych nigdy nie należałam zawsze miałam tu i tam ;) Ale po ciąży jak waga pokazał 90kg to myślałam ze umrę.Wszystko było mi za małe :( .Ale teraz powiedziałam ,że będę bardzo uważać co jem bo liczy się jakoś a nie ilość .Będę nadal współpracować z dietetykiem jak teraz, bo już mam tendencje do tycia .Tyję się szybko a schudnąć to jest masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 świete słowa...:) tyje sie szybko ale żeby to zgubić to dopiero wyczyn. Ja mam o tyle dobrze bo jestem wysoka ale i tak widac po mnie kg...:( a w ciaż też przytylam duuuuuuużo w 9 miesiącu mialam 95kg na liczniku przy 176cm wzrostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×