Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość Maya07
Mój synuś się rozchorowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie staram o drugie...uwaga..od 3 lat. Mam juz dosc niestety i wiary w cud tez coraz mniej. I w zasadzie zaczyna mi to zwisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia25
Fakt jak się odpuszcza to często właśnie wtedy się udaje,moją córką jest tego żywym dowodem,głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Chryste! 12 strona!!! nie nadążam z czytaniem!!! Maya bodajze pytała skad piszemy- ja dolnyśląsk. jutro testuję (dwa dni przed terminem okresu) moim testem z allegro za 1,50zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia25
Oczywiście kupiłam test...jutro też testuje 3,4dni przed...oby oby oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Oj dziewczyny , widze rozkrecamy sie :) a ja nie w temacie bo caly dzien zalatana. , lepeiej sie czuje to i zakupy i porzadki i znalazlam chwilke by wejsc a tu co ? Tyle juz napisane Maya07- kochana wiem ze lepiej zaufac lekarzowi , ale kiedy prosilam.go o skierowania czy cos on uwaza , ze to takie gadanie ze w ciagu roku i potem o nieplodnisci bo uwaza ze kobieta po 1 nie zawsze ma owulacje po 2 nie zawsze sie trafi w nia i ze czasem lepiej poczekac . A ja tez tak jak juz patrze to troszke sobie odpuszczam chcemy sie wyprowadzix na inne mieszkanie niedlugo , bo to co wynajmujemy to wlasciciele masakra , ja zastanawiam sie nad inna praca , wiec teraz bedzie sie troche dziali slub ojca , i to wszystko moze kiedy nie bede o tym myslec. To wyjdzie dzidzia :) A co do testow ja nie wierze w te 6 dniowo. Ciaze wykrywaja po 1 , od stosunku trzeba dodac ok 10 dni.na.implantacje po drugie wiadomo plemniki moga utrzymac sie 3-4 dni ( niby do 7 ) wiec zawsze lepiej zrobic w dniu spodziewanej miesiaczki :) A jasna kreseczka to tez ciaza a wiec - Gratuluje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki mamczitka;) pierwsze dziecko ma 7 lat;) a drugie jak ńie ma tak nie ma;( juz przeslam wszystkie etapy staran...tak mysle...i dlatego wchodze w etap koncowy....czyli zwisa mi;) tylko to mimw tym temacie pozostalo ale wam zycze zeby szybko 2 kreski byly na tescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska fajne macie plany ;) My też mamy ich sporo, ale coraz się zmieniają. Miałam przyleciec z synkiem na 3 tyg do polski a zostaje jeszcze 2 miesiące lub nawet ostatnio pojawiła się myśl że na zawsze. Brakuje nam jeszcze 2 lat pracy Zagranicą, aby mieć swój dom.I moglibyśmy wrócić do Polski bo mi niestety lepiej w Polsce , pomimo że w uk łatwiej się żyje. Jak Patryk zaaklimatyzuje się w przedszkolu to raczej zostane. A 2 lata szybko zleca i mąż dołączy. Zresztą zobaczmy ☺Sorki ze zanudzam o sobie ale synuś ma gorączkę a jak on choruje to ja nie śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny leżę boli mnie brzuch, to znaczy jak dużo stoje i chodzę. Ja tak sobie myślę ja taki smok kawowy jestem :-( ja nie umiem bez kawy :-( pije taka siusiumajtke jedna (kiedyś trzy nawet czasem), ale to tez kawa. Wzięłam preparat z magnezem dla mam planujących ciążę i mam wyrzuty sumienia z powodu tej kawy! Nie dotknę kawy juz! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu moja dobra znajoma staraŁa się 5 lat! Poszła do lekarza uregulowal jej wszystko, jej śliczne bliźniaki (parka) kończą niedługo rok ;-) Dala na luz :-) wszystkie prolaktyny i progesterony w normie? Na bank się uda! Dokładnie wiesz kiedy owu itd? Pewnie głupie pytania zadaje..a myślałas nad baby comp podobno fajny do planowania dokładnie pokazuje moment owulacji, trochę kosztuje ale później do antykoncepcji jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytałam wczoraj o testach takich jak ciążowe, które pokazują niby płeć dziecka od 6 tygodnia ciąży. PrzylazŁo do nas z usa ;-) drogie jak cholera 150 zł, no i nie zawsze się sprawdza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, z owulacja nie do konca wiem bo cykle ma rozne raz 30 dni raz 38 etc. Ale wszytskie badania w normie i jak mnie juz przebadali doszczednie takze w klinice badania nieplodnosci to geniusze wpadli na po ysl...po czasie...zeby przebadac plemniki meza i niestety slaviutko. Pewnie dlatego nam nie wychodzi plus byc moze moje cykle niergularne tez sa problemem. Z tym ze z pierwsym dzieckiem poszlo gladko a teraz gory i doliny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może spróboj robić testy owulacyjne kup na allegro bo po zlotówce są, rób zaraz po okresie testy i nie współżyjcie aż do momentu pokazania dwóch kresek. Wtedy raz a konkretnie wieczorem tego dnia co rano wyszły dwie kreski. Testów kup na tyle, żeby Ci starczyło na dwa razy dziennie do owulacji :-) jeżeli chcesz pisz codziennie pomoge w interpretacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok mamczitka, dZieki, poszukam tych testow...bo te w aptece bardzo drogie do tak czestego stosowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje wyrzuciŁam ale oglądałam miliony testów innych dziewczyn wiec trochę tego pamiętam. Temperature kiedykolwiek mierzyłas? Na jakim etapie cyklu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak te z apteki czy drogerii to można na jeden cykl kupić ale na takie szersze badanie, to te z allegro bo nie odbiegają niczym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka szalona, ja czytałam, ze te testy na płeć to ściema jest :D a 150zł mozesz wydac na ubranka unisexowe dla bobasa:D Maya- zero jakichkolwiek objawow, dlatego nawet sie nie napalam;/ i zdrowka dla Małego! gosciu- jak druga ciąża zacznie ci zwisać na maxa, to apewne zajdziesz:D:D:D wiec oby tak dalej;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężowi kupiłabym jakiś Fertilman są tańsze droższe ale mógłby spróbować to pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Kochana my tez chcielismy wyjechac , zaraobic oszczedzic i kupic tu.mieszkanie., jakies ale ja robie szkole jeszcze , dodatkowo a.rzucic cos w pogodzi za kasa ... nie dla mnoe , mam rodzine w uk ,.wola polske ale dzieci nie chca tu wracac wola zycie tam znajomych.. kuzyn ma 12 lat i dla niego polska jest fajna na 2 tyg na wakacje nic.wiecej . Kazdy ma plany my chcielismy dziecko nadal pragniemy lecz im wiecej mija czasu ja zdaje sobie sprawe , ze moze nie teraz nie dzis skoro sie.nie.udaje ...co do testow zrobilam ich sporo wiec uwazam ze beta :) a co do tych co ustalaja dziewczynka czy chlopiec po co ? Jest usg a za ta kase ja osobiscie wolalabym np zostawic , odlozyc i wydac na sesje dzieciatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://zapodaj.net/c64136ee2aaba.jpg.html dzisiejszy test. ale od razu mówie, ze to a) dziadostwo z allegro, b) nie wiem czy czas od sprawdzenia nie. byl dluzszy niz 5 min (rachowanie czasu, miar itd. mnie przerasta;D) objawow ciazy brak, jutro jeszcze raz zatestuje tanioszka, we wt o ile okres nie przyjdzie skocze do apteki po jakis test. na razie zero ekscytacji, bo cos mi sie wierzyc nie chce.. nawet mezowi nie mowię, ani nikomu, tylko Wam:) zrobilam podobny wpis wczesnije ale go nie widze, wiec jak u was jest widoczny to wybaczcie powtarzanie sie. i jakosc fotki- cyknelam telefonem i jeszcze ja odwrocilo :/ milej niedzieli, ja zdychan w lozku, teraz mnie dopadlo przeziebienie (oczywscie tabletek nie biore zadnych, lepiej dmuchac na zimne... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest druga kreska jak nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana ale super, jest druga kreska:) słaba ale jest! Gratki:) Nam wątpię by sie udało w tym cyklu bo starania były tylko 2 razy ze względu na prace:( może jeszcze jutro coś wypali i po dniach płodnych....:( dobija mnie to czekanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana!!!!!!!! A!!!!!!!!!!! Super! Jest ja widzę bo u mnie są takie same! Słuchaj kup test płytkowy z pipetą! Na tych wychodzi dokładniej! Kiedy miałaś ostatnia miesiączkę? Ja 25 sierpnia i termin mi wychodzi na 1 czerwca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny serio! ja sie nie napalam, bo pozniej bedzie placz. ja miałam okres 21.08, ale mam cykle srednio 33dniowe :) nawet nie sprawdzam na kiedy "termin" hehe, bo po fałszywych testah owulacyjnych uważam, ze te tez kłamią :D:D co do staran, to my pierwszy raz sie do staran przyłożylismy (chyba ze okres sie przesunie), bo przy pierwszych staraniach zaliczylismy zmiane klimatu, okres o tydzien pozniej i wogole nie trafilismy w dni plodne, w drugim cyklu sie poprztykalismy i sex był chyba tylko DWA razy przez miesiąc...ale cos kolo dni plodnych, alk wiec niby ten cykl jest 3ci, ale 1wszy w ktorym sie przyłozylismy, takze tym bardziej nie chce mi sie wierzyć ... a tak wogole to troch mnie to przeraza hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×