Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Nie chce mi się jutro do pracy iść. Mam ostatnio jakiś kryzys i ciężko mi się skupić w pracy. W domu zresztą też. Wyznaczam sobie na każdy dzień jedną zaległa rzecz do zrobienia, żeby zaległości się nie nawarstwawiały. Jutro wizyta z młodym u dentysty. Pierwsze leczenie ząbka. Zobaczymy jak będzie, ale mam ogromnego stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 zamówiłaś testy owulacyjne z allegro? Może mi któraś z was przybliżyć na czym one polegają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ja mam to samo , praca zeszła na dalszy plan i tez się skupić nie mogę , bo myślami jestem cały czas gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Takaja ja robię te testy, już Ci tłumaczę, a więc testy zaczynamy robić najlepiej od 10 dnia cyklu,aby wyłapać właściwy moment owulacji,ja robię od 4 dc, bo mam tych testów dużo i chcę sprawdzić jak to będzie się przedstawiało, otóż sikasz do pojemniczka i zanurzasz na kilka sekund,nie porannym moczem, najlepiej popołudniowym i w miarę o tej samej porze ja robię późnym popołudniem , tak miedzy 16.00-17.00, jeśli obie kreski będą takie same lub kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej możesz domniemywać,że owulacja wystąpi miedzy 12-36 godzin od tego momentu , więc wtedy można zacząć się starać, chociaż niektórzy mówią,że lepiej mierzyć temperaturę,ale to dla zdyscyplinowanych dziewczyn i to tyle na temat testów, u mnie na razie nic się nie dzieje , u mnie 6dc, damy radę dziewczyny, bądźmy dobrej myśli, kiedyś musi się udać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dajecie! :-D jak radio Wolna Europa :-D Ja dzisiaj lekko zakręcony dzień. Mój Szymek miał nóżki słabsze niż rączki, w łóżeczku rękami ciągnął do góry, ale on wczesny wcześniak dosyć 34 tydzień był. Jak ja Was nadrobie na tym moim telefoniku! Do kompa siadam teraz rzadko w pracy 3 godziny to dla mnie mało a pan doktor tylko tyle pozwolił.. Po progesteronie mam brzuch jak balon i do tego moja budowa powoduje, ze wyglądam na 5 miesiąc :-/ kosmos i ukryj tu w pracy przed koleżanka, która się 8 lat stara! Plotę 3po3, że mi jelita dokuczają ta jasne! Słuchajta a co jakby wyrzucił z tabeli tydzień ciąży? Wystarczy termin porodu :-) nie będziemy co parę dni zmieniać tabelek a tak tylko nowe koleżanki będą brać ostatnia i się dopisywać, teraz to może proste ale jak nas będzie 40 to się zrobi bałagan ;-) Jutro musze przed praca lecieć do przedszkola na dzień nauczyciela, mimo że mój skarb w domu. Siedzi chory był niech trochę odpocznie! Powiem Wam, że analizując rzeczy, które mam jako wyprawka na bank kupie trochę rzeczy takich typu " łatwiej dla mamy" .Na bank będzie to: detektor tętna, żeby mieć spokojny sen jak akurat 5 godzin nie będzie się ruszać ;-) Taka przegrodę do spania z rodzicami lub doczepiane do boku łóżka małe wiszące " malutkie łóżeczko" ewentualnie taka kołyska na kółkach na pierwsze 6 miesięcy. Łóżko mam bardzo fajne, szkoda kupować więc to w ramach ułatwienia nocnego mi potrzebne. Bujak / huśtawka żeby łatwiej było zupe ugotować ;-) Elektro nianie, żebym mogła spokojnie pracować ( w poprzedniej ciąży nie była aż tak potrzebna) Krzesełko do karmienia takie już fajne większe, a nie drewniane jakie uj wi po co kupiłam ostatnio! Na razie tyle z moich potrzeb pilnych, mam co oglądać porównywać ;-) Do jutra kochane jakoś nadrobie! Może na tablecie!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Betka ja bym ja puściła tam są przecież lekarze, w razie czego pomogą. Ile córa ma? Sama jedzie czy razem? Bo jak razem to weź zapas ze sobą i juz jak sama to zwróć im na to uwagę. Ja nie wiem czy to działa tak jak oddział rehabilitacyjny czy sanatorium czy jak? Bo ja jako dziecko byłam na takim oddziale i tam się też zajmowali jakby dziecku coś innego było. Tylko to na zasadzie raczej sanatorium było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka niezla lista :) A w jakim wieku masz dziecko? Ja juz jestem na etapie wydawania wszystkiego po malym. Czesc rzeczy jak wozek, fotelik wieksze zabawki od razu sprzedalam. Czesc mialam pozyczone od siostry, wiec w sumie poza tona ciuchow to nie mam za duzo dla dzidziusia. Ja tym razem napewno kupie elektroniczna nianie z monitorem oddechu (od 8 tyg maly spal w drugim pokoju ale nie wiedzialam,ze takie cuda z monitorem oddechu istnieja wiec ciagle go nasluchiwalam). U mnie bujaczek tez sie sprawdzil. Kosz kolo lozka w sypialni na pierwsze tygodnie. Na ciaze absolutny must have to waz - taki na ktorym mozna spac w ciazy a potem przydal sie do karmienia i do spania dla malego podczas kolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja dziś w łóżku cały czas bo brzuch boli. I czuje się jakby mnie coś przejechało. ... nastrój tez mam do d**y ze Tak powiem brzydko i jeszcze głową mnie boli... Chciałabym żeby było już jutro i żeby iść Na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
hej mogę dłączyć? To mój 4 cykl starań. Mam już synkaco ma rok i 2 miesiące i chcę już drugiego szkraba :) A potem do pracy :) Z synkiem udało się za pierwszym razem a teraz... Muszę poćwiczyć cierpliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya_ moze wez jednak nospe jak tak cie boli. Pewnie sie denerwujesz,ze beta nie byla bardzo wysoka. Te normy to roznie podaja. W moim labie normy sa o 3 tyg ciazy czyli pewnie liczac 3 tydz od ostatniej @. Ale wiem ze w innym maja od 1 tyg co znaczy 1 tydzien od zaplodnienia. Pewnie w twoim jest ta druga opcja dlatego ci 1-2 tydzien wyszlo. Bedzie dobrze. Jutro powtorzysz i sie uspokoisz. Marcelinka_ witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) Ale u mnie pogoda masakra ....cały czas pada zwariujemy z małym w domu. beta84 ja bym wysłała córke tym bardziej ,że trzeba długo czekać.I puki sie dobrze czujesz i masz siłę do niej jeździć i w ogóle a później nie wiesz jak to będzie . Mi tez lekarz mówił ,że jak by mocno brzuch bolał to można no-spe. Mnie od wczoraj znowu bolą migdały ,na razie tamtu verde i inne specyfiki próbuję bo nie chciałbym antybiotyku brać mam nadzieję ,ze mi przejdzie. Witamy marcelina89 !!! Ja tez w pierwszą ciąże zaszłam od razu a teraz hm...3 podejście będzie.I to jest śmieszne przez wiele lat robimy wszystko aby nie zajść a jak już chcemy to nie możemy .To jest paradoks moje kumpele wpadają bo zapomniały tabletki czy gumka się smykła a my szalejemy na całego i co nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina89- Witaj:) Ja też niedawno tu dołączyłam to nasz pierwszy cykl starań a już się niecierpliwie:) Mojej koleżance udało się w drugim cyklu, szczerze mówiąc też chciałabym mieć tyle szczęścia:) A Ty głowa do góry 4 cykle no jeszcze nie tragedia, trzeba walczyć o swoje i nie poddawać się - to moje motto życiowe. Ja w razie nie powodzenia będę walczyć jak lwica o moje dzieciątko:) Dopisz się do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć dziewczyny...,ale szalejecie ,ciężko nadrobić,wszystko przeczytałam ale teraz się zastanawiam co komu miałam, odpisać:) więc tak do pracy muszę chodzić , bo pracowałam na niższej umowie a macierzyński z niej to bym miała grosze, teraz mam podniesioną ,więc żeby z ostatnich 12 miesięcy wyszła mi normalna pensja to muszę trochę porobić:) co do nudności to ja je zaczynam dopiero ale mam już ich dość....sama szukam sposobu na nie:( co do seksu...to zazdroszczę ,że mąż odpuszcza....mój ma wielki temperament i jeszcze się rozhulał przez starania...więc są teraz spięcia z tego powodu ....bo ja też się bo je ,a lekarz mi powiedziała że niby przeciwwskazań nie ma ale może to wywołać plamienie krwawienie itd. ..ja co prawda nie mam ochoty wooogóle:) ale muszę się użerać teraz z napalony na mój opuchnięty biust mężem :P ja wole nie ryzykować:) o prolaktynie nie mam pojęcia nigdy nie badałam... dziewczyny pomóżcie nie wiem co mam zrobić,córeczka moja jutro ma jechać do takiego szpitala na rehabilitacje na trzy tygodnie...raz już zmieniałam termin.....teraz musiała bym czekać jakieś pół roku ponad znowu, ale od soboty leciutko pokaszluje i ma delikatna chrypkę, z jednej strony boje się ją tam wysłać ,jeszcze przeziębioną ,że jej się tam rozhula to choróbsko, a z drugiej ona tak strasznie chce tam jechać ,wszystko jest załatwione..opinia w szkole ..materiały do nauki itd... idzie tam z powodu skoliozy 5 % niby nie tak dużo ,ale lekarz mówił że lepiej teraz to skorygować niż potem w wieku dorastania...jestem rozdarta ...a jak następny termin dostanie jak będzie maluszek? jak ja będę tam odwiedzać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj jajniki przestaly dokuczac i jakos normalnie sie czuje. No badz tu madry wymysl, kiedy ta owulacja... czuje,ze przegapie w tym m-cu :( i nic ze staran nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
sorki wkleił mi się jeszcze raz jak sprawdzałam czy go wkleiło rano to go nie było ,teraz go wkleiłam i zaczęłam czytać a chyba się wkleił (choć ja go nie widzę)rano jednak skoro na niego odpisałyście:) byłam z córką u lekarza...mówi ,żeby ją puścić ,że szkoda terminu itd...zobaczymy co na to mąż...ona tam będzie sama... tak coś jak sanatorium...tyle że w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja na sekunde, bo dzis przechodze samą siebie i wymiotuje co 2 godziny. moj maz doprowadza mnie do szalu, dzwoni co pol godziny i pyta czy nie chce jechac do lekarza/ na pogotowie. nosz k*****. a co oni mi tam poradza ;/ juz nie mam pomyslu jak sobie z tym radzic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Dziewczyny wyniki odebrane beta wynosi 232 wiwc jest ciaza !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana _ przeraza mnie to co piszesz o wymiotach. Trzymaj sie dziewczyno. Ponoc zjedzenie krakersow lub biszkoptow pomaga. Mnie na szczescie wymioty w pierwszej ciazy ominely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Gosciana nie dobrze ze wymiotujesz.. Moze.tak jak pisze Radosna zjedz krakresa. Mi juz przeszedl bol.To byly ....zaparcia. Ale nospe tez wzielam. Aluska juz wierzysz kochana ze bedziesz mama? ;) ja pomimo pozytywnej bety jeszcze nie . Czekam jutra jak zbawienia...bo bedzie wiadomo czy beta rosnie. Ja juz 2 ciaze stracilam niestety i podchodze z dystansem do tych pierwszych tyg ciazy. Wg moich obliczen dzis mam pierwszy dzien 5 tyg. Aluska a ktory to dokladnie u Ciebie dzien cyklu? Pisze troche chaotycznie ale glowa mi peka dzis i nie mohe sie skupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ TakaJa86 _______ 28 _____1 _______ ______ @ 15.10.14 Maya07_________31_____1________ 2 _______ @16.10.2014 Anabella1989_____25____1________1 _______ @ 23.10.2014 antoninkar_______35_____12______3 _______ @31.10.2014 Radosna82_______32_____1_______ _______ @31.10.2014 Tygrysica81______33_____2_______ _______ @02.11.2014 melisa 176_______26_____3_______ 2 _______ @04.11.2014 mała2__________29 _____ 3________ 2 ______ @ 11.11.2014 rybkunia _______ 24______2 _______ _____ @16.11.14 Amczitka________27______1________ ______ @ alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Taka sytuacja_____27______6_______1________@ 04.11.2014 Ciężarne nick______ wiek____tc____ płeć____termin ___Które dziecko gościana ___ 25 ____ 7 _____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 mamczitka _ 27 ____ 7 ____ _? _____ 1.06.2015 ___ ala 99 ______26 ____ 4_____ ? _____ 21.06.2015 ___ beta84______26____?______ ? _____czerwiec ____ 2 Aluska111____23 Uakturalniam tabelke. Aluska pozwoliłam sobie przenieść Twój nick na dolną część tabelki:-) dopisz reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala99
okres miałam przedni 14 września a teraz miałam dostać 11 pazdz i nie dostałam:) tak umowę mam już tak rok że co 3 miesiące mi przedłuża a beta wyszła mi363,2 ktorty to tydz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ala99 to twój 2 trymestr zaczyna się coś w w połowię grudnia a umowę masz do listopada wiec kicha :( A może akurat ci przedłużą to nic nie mów.Chyba ,ze masz spoko szefostwo i powiesz co i jak to ci przedłuża umowę a później i tak zus będzie ci płacił macierzyński . A jeżeli chodzi o normy to nie pomogę bo nigdy nie robiłam wiec ich nie znam ale w necie pewnie są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala kazde laboratorium ma swoje normy U mnie jest np 5-50 to 1 tydz 50-500 to 1-2 tydz itd A u Ciebie jakir normy podali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Aluska no gratuluję. Maya będzie dobrze beta na pewno wzrasta prawidłowo. Czekam na @ choć cały czas w głębi serca mam nadzieję ,że ta beta nie wyszła ,bo np owulacja była pózniej niż wyliczyłam........ tak wiem naiwna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ja juz sie zaczynam martwic. Wymiotowaalm od rana jakies 10razy. Cokolwiek zjem- zwracam...jak jutro bedzie tak samo to chyba skorzystam z "kroploweczki" od doktorka.;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×