Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

nick___________wiek______cykl starań________termin@ Aluska111_______23__________13_________ @.06.10.2014 rybkunia _______ 24__________1 __________ @15.10.14 TakaJa86 _______ 28 _________1 ___________ @ 15.10.14 Maya07_________31__________1__________ @16.10.2014 Tygrysica81______33__________2___________ @02.11.2014 melisa 176_______26__________3___________ @04.11.2014 mała2__________29 _________ 3___________ @ 11.11.2014 Amczitka________27__________1___________ @ alina83 _________ 31 _________ 3 __________ @ antoninkar_______35_________12__________@31.10.2014 Radosna82_______32_________1___________@31.10.2014 Anabella1989_____25_________1___________@ 23.10.2014 Ciężarne nick______ wiek____tc____ płeć____termin gościana ___ 25 ____ 7 _____ ? ____ 28.05.2015 mamczitka _ 27 ____ 7 ____ _? _____ 1.06.2015 http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44jv05ac sku.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziaaaaaaa
matko ale drukujecie:) zupy dyniowej nie lubie, wiec nie mam tego problemu:) ja tez myslalam, ze czuje owulacje, ale okazuje sie , ze to nie ona:D ja tydzien po owu czuje takie uczucie jak tydzien po poczeciu Borysa 4 lata temu:) mam nadzieje, ze i tym razem to bedzie ciaza, ale nie nakrecam sie, b miesiac temu tez mialam wszystkie mozliwe objawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby Wasze słowa się sprawdziły. Oszaleje wtedy z radości, bo mój "zegar biologiczny" tyka już od dłuższego czasu :D Boję się jak cholera, ale obiecałam sobie, że będę silna i dam radę z tymi bólami, porodem itp... A wasze słowa i wsparcie dużo w tym pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze jutro na komputerze te wpisy ogarnąć! Wszystko mi skacze i tańczy na telefonie mimo sporego ekranu. Dzisiaj miałam taki okropny dzień, samopoczucie ble..prawie cały dzień w łóżku! Teraz beta w górę wędruje wiec mdłości zaczynają już mocniej dokuczać. Ala trzeba poczekać, żeby drugi raz nie lecieć czy juz serduszko widać. Zleci tylko zapisz się bo wszystkich świętych po drodze i mogą być kolejki. Ja na 6 się zapisywałam i juz było ciężkawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Jak dziewczyny odczuwacie owulację???Mnie wtedy boli jak na @ i kują jajniki szczególnie ten, z którego jest owulacja, śluz czasem jest czasem nie ma, ostatnio miałam,ale chyba trzeba się kochać po szczycie śluzu, tak wyczytałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella ja się boję bardziej drugiej ciąży, porodu niż pierwszej! Ale chyba dlatego, że miałam beznadziejnego lekarza i ciężka końcówkę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziaaaaaaa
antonina a skad wiesz, ze boli Cie akurat ten jajnik z ktorego jest owulacja?:D no mnie drugi poród też przeraża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
czuję takie kucia w jajniku,ale właśnie nie wiem czy to owulacja,ja tak mam od 14dc myślałam, że to takie bóle,nigdy wtedy nie współżyłam sądząc ,że to właśnie juz po owulacji i coś w jajnikach mi się dzieje dziwnego, nie zawsze tak mam,ale czuje właśnie takie różne pobolewania jak na @ i kucia jakby ktoś szpilkę wbijał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruzia czytałam, że jest 20% procent kobiet, które czują, że mają owulacje i właśnie taki mega silny ból jajnika, którego jest owulacja daje o tym znać i one dokładnie potrafią wyczuć ten moment! Mnie swoją drogą właśnie tak lewy aż do spodziewanej bolał już po zajściu w ciążę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
zresztą zobaczymy jaki będzie ten cykl, jestem w fazie robienia testów owulacyjnych, zobaczę czy w ogóle mam owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`•.¸(*)DOBRANOC (*) Wieczór piękny, pogodny księżyc świeci na niebie a ja wraz z gwiazdą polarną ślę uśmiechy dla Ciebie...... Spokojnej nocy :))) Kolorowych snów dziewczyny i oby się nasz przyszłe Maluszki przyśniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziaaaaaaa
ja wiem , ze kobiety niby czuja:) dlatego pisalam Wam, ze ja tez myslalam, ze czuje, a tu sie okazuje ze wtedy nie bylo owulacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Ja nie czulam ani owu , ani tego ze sie udalo bylam steptycznie zastawiona , nadal jestem lecz mam nadzieje ze okaze sie ze jest oki i beta wyjdzie ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Widzę, ze tu dyskusja do późnych godzin nocnych była. Fajnie, ze jesteście. Towarzyszki niedoli :). Ja juz w pracy,ale skupić się nie mogę, bo myślę kiedy będzie owu i kiedy i jak często przytulanka zaplanować. Tyle czasu udało mi się na luza do tego podchodzić, ale jak widać u mnie potrzeba prawdziwych starań. Dół brzucha dalej kłuje, ale na owu raczej za wcześnie. Teraz po starankach staram się polezec z nogami do góry (niezła wariatka ze mnie) z 10-15 min, bo mam tyłozgięcie i przy zajściu w poprzednią ciąze tez takie wygibasy wyprawiałam, bo ponoć pomagają. Miłego dnia dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska na pewno będzie ok. Zobaczysz, ze beta piękna wyjdzie. Mamczitka pocieszyłaś mnie z tymi dniami staranek, bo się stresuję, ze jak jeden dzień przegapię to nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ☺ Ja zaraz wyruszam na betę. Trochę późno ale u mnie do 10 pobierają krew. Zrobiłam test w nocy i są 2 kreski ! Druga słabsza ale Widoczna. Dziś mój 28 dc. Juz powoli się ciesze ale poczekam na wyniki bety do wieczoru. Piszecie jak szalone ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya_gratulacje!!! Ale się cieszę. Czuje, ze do świąt będziemy wszystkie zafasolkowane :) Dziewczynki a co byście powiedziały na dopisanie w tabelce czy juz mamy dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Witajcie dziewczyny ,ja już po becie. Wyniki będą po południu przysłane na maila:) Maya super bęta pewnie potwierdzi ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki☺ale ja tak jak Aluska nie wierze jakoś. .. Krew oddana i po 17 wyniki. Także uwierzę jak zobaczę na kartce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ja jestem za wpisaniem ilości dzieci . Wieczorem uzupełnienie siebie ☺ Takaja trzymam kciuki za betę. .. może ten sam termin porodu nam wypadnie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa widzę ze mamy ten sam termin @ a czujesz jakieś objawy ? Bo ja tylko dużo sluzu i bolace piersi a teraz po tescie oczywiście muli mnie ale to pewnie mój wymysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć dziewczyny nowe:) i już znajome:)nadrobiłam WAS OD 31 STRONY , ale niestety dziś pierwszy raz w tej ciąży mam....mdłości i nie jestem w stanie na wszystko odpisać:( nawet śniadania nie dam rady zjeść:( oczywiście Aluska !!gratulacje !! dziwie się jak wytrzymałaś tyle dni bez robienia testu:) rybkunia ,TY to masz z tymi chorobami:( Tygrysica 81 ja też mam córkę w grudnia i dlatego teraz jestem prze szczęśliwa że będzie na czerwiec:) ja mojej wcześniej nie wysłałam do szkoły ..poszła normalnie teraz 7 lat i pierwsza klasa.. gościnna wszystkiego dobrego na urodzinki:* Mała 2 do góry głowa!! jak pisałam ostatnio do lekarza miałam iść w ten piątek dopiero ,ale nie wytrzymałam i się wepchnęłam ważne,że dzidzia jest....jest pęcherzyk i już w środku zaczęło się tworzyć to ciałko żółte czy jakoś tak ,na następną wizytę mam iść 31 .10 i wtedy już powinno być tętno:)jejku.....dziewczyny nie poddawajcie się ,bo choć wiele cyklów rozczarowań temu towarzyszy to jak w końcu się uda to już wszystko inne jest nie ważne!!! kartę ciąży dopiero na następnej wizycie założymy i poda mi dokładny termin:) na razie wpisze mnie ktoś do tabelki? lat 26 w 4 cyklu mi się udało termin na czerwiec ale nie wiem dokładnie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ja takie robiłam cuda, że mój mąż sprawdzał czy to ja :-P jakbym z instrukcją działała! :-D drugiego takiego cyklu nie przeżyłby wiec cud, że się nam od razu udało ale to zasługa tych badań tak czuję i tego ze obniżyłam prolaktyne. Któraś pytała co brałam przepraszam, że tak bezosobowo. Brałam Bromergon 3 tygodnie beta z 36 na 16 spadła. Leżę muli! Nie wstanę! :-( pogoda piękna musze się zebrać i smyka na spacer wziąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Maya - gratuluje dzieciaczki beda z podobnych miesiecy oby beta byla ze tak , ja czekam na.jutro by rano.isc na bete .Kochane ja powoli wierze , ze bede mamusia.lecz beta musi to potwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska co do usg to mnie gin mówil, ze najlepiej w 7 tyg przyjść (tzn 5 tyg od owulacji/zapłodnienia), bo juz wtedy serduszko widać. Bede czekac z niecierpliwoscia na wasze wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala99
nick___________wiek______cykl starań________termin@ Aluska111_______23__________13_________ @.06.10.2014 rybkunia _______ 24__________1 __________ @15.10.14 TakaJa86 _______ 28 _________1 ___________ @ 15.10.14 Maya07_________31__________1__________ @16.10.2014 Tygrysica81______33__________2___________ @02.11.2014 melisa 176_______26__________3___________ @04.11.2014 mała2__________29 _________ 3___________ @ 11.11.2014 Amczitka________27__________1___________ @ alina83 _________ 31 _________ 3 __________ @ antoninkar_______35_________12__________@31.10.2014 Radosna82_______32_________1___________@31.10.2014 Anabella1989_____25_________1___________@ 23.10.2014 Ciężarne nick______ wiek____tc____ płeć____termin gościana ___ 25 ____ 7 _____ ? ____ 28.05.2015 mamczitka _ 27 ____ 7 ____ _? _____ 1.06.2015 ala 99 26 4 ? 21.06.2015 http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44jv05ac sku.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala99
nick___________wiek______cykl starań________termin@ Aluska111_______23__________13_________ @.06.10.2014 rybkunia _______ 24__________1 __________ @15.10.14 TakaJa86 _______ 28 _________1 ___________ @ 15.10.14 Maya07_________31__________1__________ @16.10.2014 Tygrysica81______33__________2___________ @02.11.2014 melisa 176_______26__________3___________ @04.11.2014 mała2__________29 _________ 3___________ @ 11.11.2014 Amczitka________27__________1___________ @ alina83 _________ 31 _________ 3 __________ @ antoninkar_______35_________12__________@31.10.2014 Radosna82_______32_________1___________@31.10.2014 Anabella1989_____25_________1___________@ 23.10.2014 Ciężarne nick______ wiek____tc____ płeć____termin gościana ___ 25 ____ 7 _____ ? ____ 28.05.2015 mamczitka _ 27 ____ 7 ____ _? _____ 1.06.2015 ala 99 _ 26 ____ 4_____ ? _____21.06.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×