Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gościana bidulko ty. Jak tak dalej pójdzie to bez kroplówki się nie obejdzie. Ostatnio wyczytałam ,że podobno jak się dużo wymiotuje to będzie córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
31 dzien cyklu bete 232 , hmm powiedzieli ze to mniej wiecej 4-5 tyg , gin.umowiony na 30 .pazdziernika , czy wierze wierze ale mam obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! zrobiłam ta prolaktynę i wyszło 21,9!!! eh poprawiło mi to humor :-) Dzwoniłam do gina, umowiłam się na czwartek, może wspomoże jakoś moją owulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze wieczorem przy meczu sie z malzonkiem relaksowac. Dzis dzien staranek, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Mlody u dentysty troche panikowal,ale juz zdrowe wszystkie zabki, wiec na jakis czas mamy z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Radosna to owocnych staranek :) Moj synek zdrowe zabki ma. U dentysty jak siedzial to jak posag hehe az sie dentystka smiala. Rybkunia kochana zadam glupie pytanie...a ta prolaktyna to zla czy dobra? Kiedys robilam ale za groma noe pamietam ile mialam. Smutno mi dzis bo moj kochany maz polecial do angli a ja za 6 tyg dopiero dolacze do niego... Jutro stresujacy dzien dla mnie. Jak beta podrosnie to bede szczesliwa. A orientuje sie ktoras z was ile powinna mniej wiecej jutro urosnac zeby bylo ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana mam takich koleżanek jak Ty chyba 10 , wymioty 3 miesiące po 10 do 15 razy dziennie najgorszy hardcore jaki znam to cała ciążą po kilkanaście razy dziennie! :-( Możesz dostać czopki przeciwwymiotne ale to syf :-( spróbuj malutkie kesy co pół godziny może się uda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jedne tak drugie tak a trzecie nie mają wcale mdłości :-( spróbuj pepsi kochana po łyżeczce a i jeszcze homeopatyczne na chorobę lokomocyjną biorą dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6. Postaw na imbir! Badania wykazały, że korzeń imbiru powoduje znaczne zmniejszenie nudności i wymiotów u 19 z 27 kobiet we wczesnym okresie ciąży. Plusem jest fakt, iż imbir jest bezpieczny dla płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya u mnie w 30 dniu było 86 wiec każdy dzień różnicy daje...różnice ;-) nie martw się kochana i nie porównuj ciąż bo oszalejesz! Jak zaczęłam mojemu lekarzowi różnice wymieniac to on mówi wymienimy się doświadczeniami? Opowiem pani wszystkie dolegliwości jakie mają pacjentki z dnia dzisiejszego a pani ich nie ma i wszystkie jesteście w ciąży ;-) zaczęliśmy się śmiać no tak każda ciążą jest inna. Nie ma dwóch kobiet o identycznym przebiegu :-) Ja to nawet chyba pójdę sobie po test haha żeby mieć ładniejszy na pamiątkę! Albo nie! O zamówię znów na allegro ;-) chce zobaczyć ten moment jak od razu robią się dwie mocne kreski bo w gorącej wodzie kąpana jestem i obydwie ciążę wcześnie robiłam ;-) Spałam dzisiaj po południu dwie godziny i spania nie będzie eh... Radosna82 na rogalu śpię tydzień ;-) kupiłam motherhood :-D wspaniały taki kojec uwielbiam go i śliczna poszewka! Dobranoc kochane! Gościana dasz rade! To minie pamiętaj!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ja wszystkie moje koleżanki od wymiotów mają chłopaków ;-) ale to nie reguła na bank! Ale na pewno pierworodki mają większe mdłości i matki bliźniąt itd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya beta w ciagu 48h powinna wzrosnac min o 66% czyli jak mialas 59 to min 97 powinna byc :) Na pewno bedzie dobrze. Musi byc. A brzuch juz cie nie boli? Staranka byly. Wykres na ovufriend pokazuje dni plodne, bo dzis byl spadek tempki. Ale sama nie wiem, bo normalnie mam dluzsze cykle. Ale moze castagnus przyspieszyl owu? Od piatku 17.10 powinna duphaston zaczac brac - to bedzie 16dc i nie wiem czy brac czy kilka dni pozniej zaczac? Gin mi ze 4 razy podkreslal,ze od 16dc mam wziac. Czytalam,ze duphaston nie blokuje owulacji, ale sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya mlody u dentysty wszystko dzielnie znosi poza borowaniem :( Bylismy na kontroli to mu sie podobalo, ale na jednym zabku byla plamka, wiec musielismy zrobic - nie ma co czekac az sie prochnica rozwinie. Wszystko bylo spoko nawet znieczulenie dopoki wiercic nie zaczela, w koncu na sile musielismy go trzymac. Na szczescie pani stomatolog to nasza bardzo fajna sasiadka. Jak wracalismy do domu to Adas kupil jej prezent i podziekowal za wyleczenie zabka i przeprosil za zachowanie. Takze jest ok. Jedyne co to nie dostal prezentu ktory dla niego mielismy za kare za ta histerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna spadek czyli jak to się przedstawiało u Ciebie? Ja miałam 36.3 przez kilka dni i skok na 36.8 i tak mi się ciągnęło do 19 dnia potem miałam ta 3 fazę skoku wysokich i miałam 37.1 spadek na 36.8 miałam w 21 dniu podejrzewam zagnieżdżanie i następny dzień 37.1 aż do teraz a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie temp kolo 36,8 dzis spadek na 36,6 czyli jesli jutro wzrosnie to chyba bedzie znaczyc owu? Dzis 14dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera po kiepskiej (ale bez wyniotow) nocy budze sie i jest okej. Nie muli (ale jesc n8e mam ochoty) ani piersi mnie nie bola. Juz sobie wkrecam ze poronilam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Twój przybornik obowiązkowy zanim głowę podniesiesz: suchar i ciepła herbata! W termosie zrób nie pozwalaj na spadki cukru! Właśnie te wymioty są objawem tego ze jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mamczitka u mnie to przez jakies 2 tygodnie bylo "mulenie" pare razy ranne wymioty, wczoraj wymiotow bylo masa, ale dzisiaj obudzilam sie o 4rano z bolem glowy pilam herbatei jadlam slone krakers (no to pomagalo mi jiz eczoraj wieczorem) wstalam kolo 10 ale teraz ZERO objawow i to mnie przeraza. Tzn zero bolu piersi (a to ponoc zle) no i wsumie to mnie nie muli (ale nie mam ochoty na jedzenie) wiem z emdlosci i bol piersi to dobre objawy...tylko wlasnie one zanikly dzisiaj:(((( i sie boje :( zastanawiam czy nie zapisac sie na wizyte do mojego doltora. Szczerze to juz sie zapisalm na 21 10 do mojej przychodni... ale zwariuje d9 wtedy ;( Chociaz mona kumpela mowila ze n8e miala codzienn8e bolesnosci puersi. Mi tez juz raz na jeden dzien przeszlo a pozn8ej wrocilo ale i yak sie boje:((( Sory ze jecze ale nie mam komu o tym powiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Cześć dziewczyny jak tam samopoczucie?? ja czekam na @ ciekawe kiedy się przywlecze wrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana ja nie mialam w ogole bolesnych piersi w ciazy ani nigdy nie wymiotowalam. Poki brzuch cie nie boli to chyba ok. Wymioty sa przy skoku hormonow wiec moze jak cie wczoraj tak zmeczylo to na dzis masz spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No radosna mam taka nadzieje. Mnie by nie stresowal brak bolesnosc****ersi jezeli wogole by mnie nie bolaly,a tu tak z dnia na dzien. Czekam do jutra.... jak nic sie nie zmieni w tej materii to spadam do jakiegos lekrza bo zwariuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Radosna ja mam cykle średnio 30-32 dni, mogę dzisiaj dostać @ ale nie muszę. wydaje mi się że owu miałam 5.10 ale nie jestem pewna. Jeżeli owu była tego 5-tego to beta była robiona 8 dni po ,chyba powinna po 8 dniach wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa zagniezdzenie nastepuje od 7 do 12 dnia od owu a hormon hcg zaczyna sie wydzielac dzien/dwa po zagniezdzeniu. Moze za wczesnie ta bete zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa tez myślę, że za szybko. Czasem wtedy jeszcze test nie wychodzi. Gościanka mnie przestały boleć piersi sutki mam tylko wrażliwe. Wczoraj mnie nie muliło a dzisiaj od nowa w kółko Macieja i w 1 ciąży tak samo! Było dobrze już ok! A tu.....dawaj od nowa :-/ kochana jak możesz śpij dużo przesypiaj to co najgorsze! Ale po każdym przebudzeniu ten sam rytuał. Suchar plus herbata! Leci 8 tydzień już niedługo 9 jakoś to zleci! Maya byłaś na becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×