Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość gość
No to dziewczynki smigamy na bete ;) wyniki powinnam miec wieczorem jutro. Aluska ja tez mam duzo sluzu. takiego wodnisto bialego i cyce bola straszliwie. a tak to brzuszek pobolewa ale jak zwylke co miesiac przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Maya- ja miam duza ilosc sluzu wodnisty , cycki troszke , bola ale jakos nie zabardzo brzuch pobolewa , test zrobilam rano pierwsza kreska odrazu a na druga minela minutka moze dwie i sie pojawila moj po prostu , nie mogl w to uwierzyc . A ja telefon odrazu do przyjaciolki , ale jakos sie nie ciesze , bo mam watpliowsci , czekam do bety , jak beda wyjdzie ze tak to bede.sie cieszyc . Powiedzcie mi kiedy mam isc do gin Ostatnia @ mialam 14.09. Teraz @ mialam miec 7.10 kiedy isc na pierwsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Aluska to Ty 24 dniowy cykl miałaś? A wogole który Ci tydzień wychodzi teraz ? Myślę że tydzień lub z 10 dni po spóźnia jadę się @ najlepiej iść. .. A nasze ciężarne dziewczynki w którym tyg były u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aluska gratulacje kochana!!!! :)) ej kupilam MAGNEFAR B6. znacie? wogole szal. zaplaculam 19zl za 60 tabletek, a w internetowych aptekach takue opakowanie mozna miec juz za 5zl;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana nie znam... ja zażywać Maglek Bo . Zapłaciłam 11.60zl za 60 tabletek. Biorę 2× 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Ala - gratuluję. Świetne wieści. Takie budujące. Trzymam kciuki za betę. Widzę, ze dużo to testujących w najbliższych dniach za was też trzymam kciukasy. Dziewczynki czy jak macie owulację to boli was i kłuje w okolicach jajników??? Bo ja mam takie bóle/kłucia od wczoraj i sama nie wiem. Na owu chyba za wcześnie, choć może castagnus działa i dlatego jajniki pracują. Tak czy tak co drugi dzień jest przytulanko, żeby nic nie przegapić. Ale nie wiem czy nie powinno być codziennie? Co myślicie? Jak było u Was (ciężaróweczki wypowiedzcie się)? Co do mierzenia temp, to mierzyłam przed pierwszą ciążą. Termometr microlife owulacyjny taki do dwóch miejsc po przecinku. U mnie się sprawdził. Wtedy wykres prowadziłam na kartce, teraz zalogowałam się na ovufriend i tam wprowadzam tempki i inne obserwacje z cyklu. Mnie niedziela miło zleciała. Młody zażyczył sobie zupę dyniową i umęczyłam się z wykrajaniem miąszu jak głupia. Może macie jakieś sposób na dynie??? Bo jeszcze kilka mam kupionych, ale to wycinanie to masakra dla kogoś tak słabego jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki,a czy ktoras z Was zauwazyla ciemniejszy odcien pochwy,chocby siwaworozowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - teoretycznie zasinienie narządów płciowych to jeden z objawów ciąży. Ale jakoś jak w niej byłam nie przyszło mi sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick___________wiek______cykl starań________termin@ Aluska111_______23__________13_________ @.06.10.2014 rybkunia _______ 24__________1 __________ @15.10.14 TakaJa86 _______ 28 _________1 ___________ @ 15.10.14 Maya07_________31__________1__________ @16.10.2014 Tygrysica81______33__________2___________ @02.11.2014 melisa 176_______26__________3___________ @04.11.2014 mała2__________29 _________ 3___________ @ 11.11.2014 Amczitka________27__________1___________ @ alina83 _________ 31 _________ 3 __________ @ antoninkar_______35_________12__________@31.10.2014 Radosna82_______32_________1___________@31.10.2014 Ciężarne nick______ wiek____tc____ płeć____termin gościana ___ 25 ____ 7 _____ ? ____ 28.05.2015 mamczitka _ 27 ____ 7 ____ _? _____ 1.06.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta moje :) Kurcze jak sie paskudnie czuje podczas tego @ .Jak mam prawie 30 na karku tak strasznej nigdy nie maiłam ,wszystko mnie boli plecy ,a skurcze mam normalnie jak przed porodem masakra jakaś a leci ze mnie jak nigdy.Nawet kupiłam sobie dzisiaj body max plus bo nie mam totalnie siły czuję sie jak by mnie pociąg potrącił :( a duszno mi non stop ,brakuję mi tlenu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick___________wiek______cykl starań________termin@ Aluska111_______23__________13_________ @.06.10.2014 rybkunia _______ 24__________1 __________ @15.10.14 TakaJa86 _______ 28 _________1 ___________ @ 15.10.14 Maya07_________31__________1__________ @16.10.2014 antoninkar_______35_________12__________ @31.10.2014 Radosna82_______32_________1___________ @31.10.2014 Tygrysica81______33__________2___________ @02.11.2014 melisa 176_______26__________3___________ @04.11.2014 mała2__________29 _________ 3___________ @ 11.11.2014 Amczitka________27__________1___________ @ alina83 _________ 31 _________ 3 __________ @ Ciężarne nick______ wiek____tc____ płeć____termin gościana ___ 25 ____ 7 _____ ? ____ 28.05.2015 mamczitka _ 27 ____ 7 ____ _? _____ 1.06.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
14 .09 @ mi sie spoznila ale z wyliczen miala vyc wczesniej miala byc 07 .10 , nie pojawila sie dzis test pokazal dwie kreski nie wiem jak dodac zdjecie , bo moze tylko.ja i moj je widzimy chodz est wyrazista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze nowe kobitki w tabelkę postanowiłyśmy się wpisywać po kolei jak przypada @ aby było wiadomo kto i kiedy testuję :) Wiec poprawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna82 ja w szczesliwym cyklu akurat poszalałam i bylo 3 dni pod rzad ale tak to co drugi dzien, n a co do dyni- tez tego ienawidze- ja kroje na 4albo 8 czesc***estki wywalam a dynie wkladam do puekarnika (smarujac wczesniej miazsz oliwa) po kilkunastu minutach miazsz jest miekki i super odchodzi od skorki (ja nienawidze ktouc i obierac- swieza jest za twarda i nie chce mi sie meczyc, a tak do wody z warzywami i z kostka albo bulionem dodaje upueczona dynie i blenduje itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ogarnę ten ogrom wiadomości ;-) tylko skończę po kolacji ogarniać:-) ALA!!!! My byłyśmy z gościana w 7 tygodniu i tak jest najbardziej sensownie wiec albo sam koniec października albo początek listopada idź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Az tyle czekac ,chodz. We wtorek zrobie bete , i zobaczymy na ktory tyg beta wypadnie i czy wgl wyjdzie Temp 37,0 sie utrzymuje rano tez byla , ja powiem.tam lekkie zasinienie.jest , ale czy spowodowane ciaza ? Nie wiem , byc moze taka moja uroda a moze to przez ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Chodz ostatnio moje cykle to 21 dni 22 dni 28 dni i 31 dni to te ostatnie wiec ten.jest jeszcze ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ja czuję owulacje bo Kluja mnie jajniki i zaczyna boleć brzuch. Na drugi dzień zawsze mam wzdęcia i bolą mnie piersi. No i sluz jest przezroczysty. Ochoty na sex nie mam wtedy wcale... aczkolwiek sluz nie zawsze się pojawia plodny w dniach owu.. podsumowując to ja owu poznaje po kluciach jajników. Gosciana jutro się skuszę rano na ten test co go mam ale i tak pojadę na betę. Aluska ja też się zastanawiam jak z tel dodaje się tu zdjęcia ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala współczuję takiego @ Ja co miesiąc mam 4 dni @ i do tego skąpo. ... Coś nie mogę spać. .. a w dzień mnie wykladalo. .. Co do dyni to u mnie mąż zawsze walczy a ja jak robie zupę to dostaje gotowa ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki, z mężem kochaliśmy się dwa dni temu (inaczej się nie da), dziś mam owulacje. Czuję ją bardzo wyraźnie, lewy jajnik daje dziś czadu :) Jak myślicie, jest szansa na ciąże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella zawsze jest szansa, plemniki moga przezyc do 5 czy tam ilus dni:) piza tym niektore pary specjalnie kochaja sie przed owulka, zeby miec syna czy tam corke (nie pamietam jak to jests, ale jedne plemniki sa wolniejsze ale duzej potrafia przetrwac;)) Kurcze to okropne, nie miec chopa na co dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya07 ja zawszę też miałam 4 dni i dość skąpa była tylko ta jakaś dziwna. U mnie specjalistka od dyni jest moja mama tak jej to sprawnie idzie ,że nie wtrącam sie w jej system ja ją tylko później przygotowuje na różne sposoby :) Ja wg tego systemu na córkę mam synka bo przed owu był zmajstrowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie zawsze marzyłam o córeczce, ale w zasadzie jest mi to obojętne co będzie - najważniejsze żeby było zdrowe:) Termin mojej @ to 23.10. i oby nie przyszła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale dziś szalejemy na forum, tylko wpisów jednego dnia no porostu super, jest co poczytać:) ja juz wpakowałam się do łóżka , ale do snu to jeszcze długa droga. Anabella szansa jest na poczęcie i to całkiem spora :) skoro przytulanko było dwa dni temu to jest szansa na córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella ja tak właśnie zaszłam w ciążę ;-) 9, 10, 11, 12, 13 dzień a owulacja 16 dnia ;-) i się udało ale znając moje szczęście będzie chłopak :-P ale też będę się cieszyć chłopczyki też są kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×