Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość ala99
Hej dziewczyny udało się miałam dostać@ 11 a dzisiaj rano testowałam i wyszły 2 krechy ale nikomu nie mówiłam bo już tak raz miałam i było samoistne poronienie a mam dzisiaj na nockę i nie wiem kiedy zrobić betę czy nad czo musi być???a jak mam umowę na czas określony to macierzyński mi przysługuje jestem pod pośredniakiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala bete o kazdej porze dnia mozesz zrobic. Jak masz umowe na czas okreslony to musisz miec skonczone 3 miesiac ciazy w dniu, do ktorego masz umowe o prace to umowa przedluza sie do dnia porodu. A potem macierzynski juz zus placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) No jak pięknie wygląda nasza tabelka coraz nas więcej...super!!! Dziewczyny jak stworzyłam tabelkę to było "które dziecko "ale żadna nie wpisywała to ją uprościłam i jest jak jest. Trzymam kciuki za wasze bety oby były wysokie.Ja już trochę lepiej chyba body max zaczął działać bo mam trochę więcej energii a z moim temperamentem to moi ,aż się martwili ,ze coś mi dolega ,ze jestem taka przytłumiona. Widzę,że coraz więcej ciężarnych się zapowiada och czyż bym miał zostać sam na placu boju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Dziewczyny nie mogę się skupić na pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaja_befziesz na bete szla? Mala2_ja dopiero do was dolaczylam i nie sadze,zebym szybko do dolnej tabelki przeskoczyla. Co do tabelki to moze kto ma ochote niech dopisze dziecko to tabelki, potem fajnie sie onalezc kto juz doswiadczenie ma. Bo widze, ze jest tu kilka dziewczyn starajacych sie o kolejne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala gratuluję kochana ☺ a kiedy miałaś osostatnia @ Mi jak pani brała krew dziś to pytała kiedy była ostatnia miesiączka. .. Takaja. Nie dziwię Ci się bo ja też nie mogę się skupić dziś. .. Byłam synkowi kupić gumowce hehe. Super znalazłam za 4.5zl w ciuchy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala. A tabelka piękna stworzyłas. Ja jeśli beta potwierdzi to wskocze na dol. Patrzyłam dziś na kalkulatora ch to pokazuje mi ze 3 tydz i 5 dzień dziś i data porodu na 23 czerwca lub na 25 czerwca .Nie wiem czemu 2 różne kalkulatory podają różne daty. No ale to mi lekarz ustali datę jak będzie ciąża ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Radosna : Na becie byłam dzisiaj rano,a teraz z niecierpliwością czekam na wyniki,mają mi wysłać na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala 99 tak jak pisze Radosna82 jeżeli masz umowe na 3 miesiace to musi twój1 trymestr kończyć sie zanim ona minie to do dnia porodu masz umowe przedłużaną a później zus ci płaci a w momencie jeżeli to jest umowa dłuższa to jeżeli twój termin porodu przypada po zakończeniu umowy to ten sam proces .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
nick___________wiek______cykl starań________termin@ Aluska111_______23__________13_________ @.06.10.2014 rybkunia _______ 24__________1 __________ @15.10.14 TakaJa86 _______ 28 _________1 ___________ @ 15.10.14 Maya07_________31__________1__________ @16.10.2014 Tygrysica81______33__________2___________ @02.11.2014 melisa 176_______26__________3___________ @04.11.2014 mała2__________29 _________ 3___________ @ 11.11.2014 Amczitka________27__________1___________ @ alina83 _________ 31 _________ 3 __________ @ antoninkar_______35_________12__________@31.10.2014 Radosna82_______32_________1___________@31.10.2014 Anabella1989_____25_________1___________@ 23.10.2014 Ciężarne nick______ wiek____tc____ płeć____termin gościana ___ 25 ____ 7 _____ ? ____ 28.05.2015 mamczitka _ 27 ____ 7 ____ _? _____ 1.06.2015 ala 99 _ 26 ____ 4_____ ? _____21.06.2015 beta84______26____?_______czerwiec (drugie dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala a poprawisz mi ze to 2 dziecko ☺bo nie mogę na tel....dziękuję z góry ☺ Jak macie chęć to polecam stopke tak zwana.Ja mam tylko imię syna i datę urodzenia wpisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to piszcie które dziecko to poprawię bo mogę edytować i nie będziemy co chwilę tej samej tabelki wklejać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Ostatnia @ 14 .wrzesnia , jutro z rana beta , a mozna isc o dowlonej godzinie na bete ? Bo zdarzylabym , dzis ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Aluska111_______23______13______ _____ @.06.10.2014 rybkunia _______ 24______1 _______ _____ @15.10.14 TakaJa86 _______ 28 _____1 _______ ______ @ 15.10.14 Maya07_________31_____1________ 2 _______ @16.10.2014 Anabella1989_____25____1________ _______ @ 23.10.2014 antoninkar_______35_____12______ 3_______ @31.10.2014 Radosna82_______32_____1_______ 2 _______ @31.10.2014 Tygrysica81______33_____2_______ 2 _______ @02.11.2014 melisa 176_______26_____3_______ 2 _______ @04.11.2014 mała2__________29 _____ 3________ 2 ______ @ 11.11.2014 Amczitka________27______1________ ______ @ alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Ciężarne nick______ wiek____tc____ płeć____termin ___Które dziecko gościana ___ 25 ____ 7 _____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 mamczitka _ 27 ____ 7 ____ _? _____ 1.06.2015 ___ ala 99 ______26 ____ 4_____ ? _____ 21.06.2015 ___2 beta84______26____?______ ? _____czerwiec ____ 2 Jak coś pomyliłam to piszcie to edytuję i poprawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
dopisałam się , dokładny termin poznam jak wyjdzie z usg bo przez to że mam długie cykle to kalkulator może się mylić :)wpisałam też że to będzie moje drugie dziecko morze tak zostać? , ja się przespałam , zaraz się muszę ogarnąć ,widzę ,że kolejna mama nam się ujawniła:) !!gratulacje , wysyp na tym forum większy niż grzybów w lesie tych naszych dzieciaczków:) do dziewczyn którym w tym cyklu się nie udało-nie martwcie się wiem że pewnie frustrujące mogą być gdzieś tam w środku wiadomości ,że tylu z nas się udało a WAM NIE , ALE GŁOWA DO GÓRY DOBRA PASSA TRWA!! też to przerabiałam ...cieszyłam się bardzo czyimś szczęściem ,ale gdzieś w środku rosła frustracja,na każdą z nas przyjdzie ta chwila , i tego nikt Nam nie zabierze:) głowa do góry i trzymam kciuki za Was ,oby jak najszybciej górna tabelka zniknęła i wszystkie dziewczyny pojawiły się na dolnej:) a teraz z innej beczki....nie mam ochoty ,ani siły zadbać o siebie ..wcześniej to bym z domu nie wyszła "odpicowana" teraz mam to gdzieś , nie mam siły....dalej bolą mnie te piersi...dziś doszły jeszcze mdłości... , a mam pracować do 6 miesiąca...masakra, nie wiem czy dam rade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Aluska111_______23______13______ _____ @.06.10.2014 rybkunia _______ 24______1 _______ _____ @15.10.14 TakaJa86 _______ 28 _____1 _______ ______ @ 15.10.14 Maya07_________31_____1________ 2 _______ @16.10.2014 Anabella1989_____25____1________ _______ @ 23.10.2014 antoninkar_______35_____12______3 _______ @31.10.2014 Radosna82_______32_____1_______ _______ @31.10.2014 Tygrysica81______33_____2_______ _______ @02.11.2014 melisa 176_______26_____3_______ 2 _______ @04.11.2014 mała2__________29 _____ 3________ 2 ______ @ 11.11.2014 Amczitka________27______1________ ______ @ alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Ciężarne nick______ wiek____tc____ płeć____termin ___Które dziecko gościana ___ 25 ____ 7 _____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 mamczitka _ 27 ____ 7 ____ _? _____ 1.06.2015 ___ ala 99 ______26 ____ 4_____ ? _____ 21.06.2015 ___ beta84______26____?______ ? _____czerwiec ____ 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie kopiujcie tabelki podajcie co mam zmienić (ile dzieci itp) to edytuję bo później będzie cała strona tabelek a tak to będzie jedna gotowa do skopiowania przy zmianach dat czy zejścia na dół do ciężarnych :) Aha jak co wpisujcie sie do tabelki wg dat kiedy ma się pojawić @ to będzie wiadomo kto testuję.Bo jest nas już spora grupka to sie można pogubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysica81
Beta84 a dlaczego nie mozesz isc na chorobowe? a mi dopiszcie ze staram sie o 2 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala99
ja miałam dostać 11 października 2 dziecko, a umowa mi się kończy 30 listopada to brakuje mi 2 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala 99 kiedy miałaś ostatnią @ i ile ma twój cykl?a twoja umową jest 3 miesięczna czy już masz dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie beta 38.8 . Norma to 1-2 tydz 5-50 a dalej nie pamiętam. Niby mieszcze się w normie ale coś słabo to widzę. Z synem w 28 dc miałam 764 dokładnie a tu nisko. No ale poczekamy na rozwój. W środę powtórzę czy przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTysiaczek
Witam. Jestem nowa . Staram się od dwóch cykli. Teraz jestem w 32 dc. 25 dc miałam krwawienie. S dzisiaj test pokazal dwie krechy. Jedna blada. Ale jest. Rano powtórka. Mam nadzieję że się uda:) i ze 2015 juz bede mieć kruszynke;) powodzenia wszystkim staraczkom:) trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala99 musialabyś poczekac z wiadomoscia o ciazy do momentu jak ci znowu przedluza, czyli do listopada. Chyba,ze masz pracodawce spoko i normalnie jak czlowiek sie zachowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
u mnie beta poniżej 1.Więc ciąży nie ma ,chociaż jeszcze się zastanawiam czy czasem owulacja mi się nie przesunęła ,ja w przeciwieństwie do niektórych dziewczyn owulacji nie czuje:( cykle mam 30-32 dni według obliczeń z internetu owulację powinnam mieć 3-5 października jak myślicie mogła beta nie wykryć ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
A mnie boli brzuch , tak.bardzo boje sie.poronic tak.bardzo stracic ciaze , boje sie.isc na.bete , ze okaze sie ze test klamal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×