Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Z testem to jesli wierzyc temperaturom itp. To juz by bylo jakies 12-13 dni po owu, wiec byloby cos widac chociaz cien a tu nic. Ale sie nie zalamuje i w sumie sie ciesze. M stwierdzil,ze skoro nie kupujemy narazie wozka :P to krzesla do stolu kupimy i malemu pokoj przemalujemy :) A ja mam jutro wyplate i lece po ta koronkowa sukienke i pare innych ciuszkow :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Radosna muszę Cię rozczarować,bo u mnie również negatywny tesik z rana :-( Ja już sama nie wiem kiedy mam dostać @,ale chyba coś pokićkałam z tym terminem,bo jak liczę równo co 26 dni to w niedzielę powinna być, także test pewnie i tak nie wykryje, pepino nie wykryją a co mówić zwykłe apteczne,ale @ przylezie,bo mam ból brzucha już jak na małpę, Radosna mi się wydaje,że ty też za wcześnie się wyrwałaś z tym testem dlatego negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonika czyli obie wiemy, ze nic nie wiemy. Ja narazie jestem obrazona na wszystkie testy swiata i nie zamierzam w tym cyklu juz testowac. Niech @ juz przylazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Radosna jeszcze nie wiadomo czy wszystko w tym cyklu stracone. Pamiętaj - nie ma okresu, jest nadzieja :D A u mnie dziś piękne słońce, ale w nocy musiał być mocny przymrozek, bo w samochodzie zamarzł nam płyn w spryskiwaczu :P Oczywiście mężuś nie pomyślał i nie wymienił jeszcze na zimowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaanna
Cześć dziewczyny :-D mnie obudził dzisiaj ból w dole brzucha, nie wiem co się dzieje. Taki jakby na@ ale w 19 dc to trochę dziwne. A wy jak tam? Tez czujecie tak mocno te jajniki po owulacji czy moze to podświadomość?? Chyba zwariuje, nieźle można się uzależnić od wszystkiego, od testów i forum itd. Pozdrawiam i słonecznego dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Antoninka może u Ciebie też jeszcze nic straconego. Poczekajcie dziewczyny jeszcze kilka dni. Ja sobie powiedziałam, że przed terminem @ nie testuję, bo jak wpadnę w szał testowania, to i 10 razy zrobię test w ciągu dnia :o Lepiej żyć nadzieją :P Uważam, że I kreska bardziej boli niż @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Kobitki oj ja juz sie boje co to bedzie sie ze mna dzialo za dwa tygodnie:O az mnie ciarki przechodza. Dzisiaj ladnie mi temeraturka podskoczyla do poziomu wyzszego o 0,2 C od lini podstawowej jeszcze tylko jutro zobacze czy sie utrzyma i od czwartku zaczynam brac dufaston bez obaw ze mi owu zablokuje bo wszystko wskazuje na to ze owu byla:) Teraz lece na cmentarz troche groby ogarnac przed sobota bo piekne slonce dzis u mnie, musze to wykorzystac:) Radosna, Antoninka moze jeszcze nic straconego skoro przed terminem @ testy robicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Slowianka ja mam to samo postanowienie odnosnie testow dlatego nawet nie mam ani jednego w domu i dopiero w dniu spodziewanej @ kupie bo inaczej tez jestem w stanie wytestowac wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Cześć dziewczyny:) U mnie zero objawów ciaży...@ ma przyjść za 6 dni i myślę że sie zjawi....:( cyce bolą jak na @ nic poza tym...:( jak fasolka nie wyjdzie teraz to zapisuje sie do gina i porobie badania bo nie robilam nic..a może coś ze mna jest nie tak a nawet nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Co do testow to ja mam w domu 10 i już mnie korcą by zrobić...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszacie mnie, że nie tylko ja taka testowa świruska. Ale wiem, że jak ma coś wyjść to wyjdzie. Dwa razy byłam w ciąży i oba razy na pierwszym zrobionym teście już wyszło, więc nie ma się co łudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Cześć Dziewczynki Nie poddajemy się !! Poza tym jeszcze nie dostałyście wstrętnej @ Mój się rozchorował więc nie wiem co z przytulaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaaa
Radosna nie trac nadzieji:) mi w dzien spodziewanej@ testy tez nie wychodzily, 2 dni po to samo, kupilam innej firmy i dopiero wyszly:) a Ty jestes jeszcze przezd terminem @:) dziewczyny balsam palmers w rossmanie z karta rossne za dwie dyszki:) zrobilam zapas:) co do wlosow to ja nie farbuje do konca pierwszego trymestru. Nawet castingiem, podobno ma jakies metale ciezkie. Moja fryzjerka odmowila mi farbowanie wlosow do 13 tyg. ja mysle, ze lepiej sie wstrzymac, to tylko wlosy:) slowianka super wiadomosc z rana:) ja chyba w czwartek zrobie bete, bo nie wytrzymam. tym bardziej , ze moja beta byla malutka. test ciazowy i przy ciazy pozamacicznej wyjdzie pozytywnie i przy braku serduszka pewnie tez, wiec bez sensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 2 dni miałam 2 kreski na teście owu a dzisiaj jest jedna(z apteki,a z allegro testowa blada) czyli co owu już była?Zawsze robiłam test ok 16 a dziś teraz ,jestem sam w domu to wykorzystałam sytuację ale chyba godzina nie ma tu większego znaczenia co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia są farby dla kobiet
W ciąży przecież pisały tu dziewczyny. Czasem ktoś po prostu musi jak człowiek wyglądać, może jak się w domu z dzieckiem siedzi to ok ale na jakimś wyższym stanowisku sobie nie wyobrażam takiej eleganckiej pani dyrektor :-) która zawsze była cacy, nic nikomu nie mówi a ciąży i ma odrosty na 3 palce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaaa
nie ma czegos takiego jak farby dla kobiet w ciazy!!!! to chwyt marketingowy. No coz kazdy ma inne priorytety:) jado wlasnego slubu szlam z mega odrostem bo wazniejsze bylo dla mnie zdrowie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
fuziia- bez urazy ,ale pracuje w tym zawodzie 10 lat, i tak jak pisałam w sklepowe farby fakt często są farbami metalicznymi i ich nie powinno się używać, jednak są produkty których skład znam , i na których pracuje w takich przypadkach i na prawdę żadna z klientek nie urodziła chorego dziecka ,myślę że Twoja fryzjerka po prostu nie posiada takich farb lub odżywek koloryzujących,wie na czym pracuje i dlatego odmówiła Ci koloryzacji nie chcąc Ci za szkodzić :) tak więc oczywiście szanuje taki pogląd lecz takie farby są :) pozdrawiam cieplutko) ja sama mam spory odrost bo czekam właśnie na kolor którego mi brakowało z tych właśnie farb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaaa
beta spoko, nie czuje sie urazona:) nie wierze w farby dla kobiet w ciazy, to ze zadna z tych Pan nie urodzila chorego dziecka o niczym nie swiadczy:) dla mnie to i taknieistotne, ryzyko nie rowna sie korzysci, wiec farbowanie w pierwszym tymestrze odpada poprostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny blagam nie dajcie
sie wkrecic w farby dla kobiet w ciazy, nie istenieje cos takiego, ale w dzisiejszych czasachpapier przyjmie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w poprzednich dwóch ciążach malowałam normalnie włosy tzn rozjaśniałam i nic moim dzieciom nie jest, a znam osobę,która cackała się ze sobą i nawet coca coli łyka nie wypiła i chore dziecko urodziła więc co ma być to będzie i myslę,że farbowanie nie ma wpływu na choroby u dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaaa
no wlasnie co ma byc to bedzie:) dlatego kazdy ma inne podejscie, inne priorytety i ja osobiscie wole nie ryzykowac, to tylko kilka tygodni, noi tylko wlosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlosow nie farbuje, ale maluje paznokcie :D i robie hybrydy na stopach :D:D co do farbowania, osobiscie to nie mam nic przeciwko, ale nigdy sie nei wglebialam w tematy, jestem tylko zdania, ze farba powinna byc bez amoniaku i dobrze wentylowane pomieszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana to tak jak ja :) Również nie farbuje włosów. Kiedyś farbowałam i to był błąd. Teraz mam piękne, długie i zdrowe włosy. Może zacznę farbować gdy zacznę siwieć :P ale na szczęście u mnie w rodzinie nikt nie ma siwych włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O malowaniu paznokci nic nie slyszalam, zeby nie bylo wolno. Malowalam cala ciaze. Do porodu trzeba miec min.jeden paznokiec zmyty. Ja u stop do porodu mialam umalowane, tylko u dloni nie malowalam. Fruzia z tymi farbami to jak z lekami czy jedzeniem - widze czy moja kolezanka lekarka leczy swoje dzieci, zawsze z nia wszystko konsultuje. No i z jedzeniem - uwierz mi,ze pani dietetyk to raczej chleb piecze w domu, bo tego syfu ze sklepu nie rusza. Przyjaznie sie tez z jedna kosmetycza co nie chciala wykonac nawet jednego zabiegu ultradzwiekami kobietom w ciazy lub karmiacym, inne kosmetyczki wykonywaly takie zabiegi bez problemu... Na ten moment poprostu nie ma badan na temat szkodliwosci niektorych rzeczy dla plodu - bo jaka zdrowa przy zmyslach kobieta zgodzila by sie na takie badania w ciazy ryzykujac zdrowie swojego dziecka. GOSCIU Nie lubie jak ktos obrzca blotem jako "gosc". To chamskie i na bardzo niskim poziomie. Czasem mysle,ze to ktoras tu piszacych dziewczyn, bo po co mialby ktos ukrywac swoj nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jak co z tymi moimi testami ? Która się zna? W sobotę testowa lekko widoczna w niedziel już ładna prawie identyczna jak kontrolna a wczoraj testowa takiego samego koloru jak kontrolna .Dzisiaj te z allegro 2 blada a z apteki 1 wiec owu już mogła być czy będzie pewnie dziś bądź jutro?Bo się już z tym pogubiłam.Jedne piszą ,ze jak sa 2 takie same to owu w ciagu 24/36h jeżeli po 2 kreskach jest na drugi dzień blada bądź brak to tego dnia owu....zwariować idzie od tego natłoku informacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czytam wiele postów
Nie mam potrzeby ujawniać danych, ale lubię Was czytać :-) żaden z powyższych postów nie jest mój :-) zapominam haseł potem ktoś mi nicka zajmie pomarańczowego! Szkoda nerwów! Nawet nie mam pomysłów na nicka :-) Planuje dziecko ot tyle :-) ale byłam na wizycie dzisiaj i przedstawiłam lekarzowi skład farby sanoTint i powiedział, że jest całkiem sensowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa choroba to zadna przeszkoda :P Ja przy poprzednich staraniach mojego M molestowalam choc mial noge skrecona i peknieta torebke stawowa...2 m-ce sie kurowal to co 2 m-ce bez staranek...o nie!!! Fruzia podnosisz mnie na duchu z tymi twoimi testami. To faktycznie dziwne, ze czasem beta duzo powyzej 25 a testy nie wychodza. Bajkanna tez mialam takie klucia 18dc, a dzien pozniej spadek tempki - mogacy oznaczac impelentacje (co jak widac nie nastapilo bo mam test negatywny). Moze poprostu cialko zolte u ciebie pracuje. Melisa trzymaj sie dziewczyno. Najgorsze 6 dni przed toba. Silna wola to bedzie od dzis moje drugie imie. Udalo mi sie skutecznie omijac dzis szuflade ze slodyczami to uda sie do @ omijac testy...szerokim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia wie co to ryzyko
Wie ze po wpadce trzeba będzie ślub wziąć nawet kosztem nie farbowania włosów na ten jedyny dzień w życiu! To ci ocena ryzyka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×