Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość jussio
Kafe naprawde za nami nie nadaza;) kolejna strone to tyle generuje ze zanim wyskoczy to juz jest do polowy zapisana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
"Dziewczyny jak sobie radzicie z bolem glowy w momencie kiedy nie ma jak sprawdzic czy to juz ciaza czy jeszcze nie? Bierzecie jakies tabletki, a moze macie jakies domowe sposoby na bol glowy? Wrocilam z tego cmentarza i umieram tak mnie glowa boli ze az mi niedobrzesmutas.gif" Słyszałam, że Apap można brać w ciąży. "Kafe naprawde za nami nie nadazaoczko.gif kolejna strone to tyle generuje ze zanim wyskoczy to juz jest do polowy zapisanasmiech.gif" dokładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Rybkunia tak to ja biore dupka i Radosna tez. Ja dostalam na regulacje cyklu bo mialam tak rozjechane cykle ze az hej, wahały sie od 38 do 72 dni, jak ostatnio przegladalam kalendarz z zeszlego roku to wyszlo ze zamiast 12 cykli mialam tylko 6 wiec w takim przypadku nie bylo nawet mowy zeby okreslic kiedy owu mam. A poza tym to dufaston to progesteron ktory pomaga w utrzymaniu ewentualnej wczesnej ciazy i zdaje sie ze pomaga w zagniezdzeniu zarodka (tak gdzies wyczytalam ale nie wiem na ile to prawda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio to faktycznia bardzo "rozjechane" miałaś cykle. Mi cykle wahają się średnio między 28-32 dni (czasami zdarzy się maksymalnie do 35 dni) i przeżywałam, że to nieregularne :p ale moja lekarka sprowadziła mnie na ziemię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio a teraz czytałam że duphaston moze hamowac owulacje i że podobno dobrze zaczać brac dupke po owulacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
jussio- ja sie klade do lozka;D chociaz na szczescie przynajmniej glowa boli mnie rzadko;D u mnie sen rozwiazuje większosc bolesci;) ee zrobilam pyszna salateczke i zjadlam ja ze smakiem :D szok. kto mi powie, czy ja moge jesc marynowane osmiorniczki?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Slowianka Zdaje sie ze +-7dni to jeszcze norma w cyklu:) takze dobrze ze cie gin sprowadza na ziemie;) Jak bylam mloda i glupia i nie myslalam jeszcze o dzieciach to jakos wogole mi to nie przeszkadzalo bo kto lubi przechodzic @, a teraz pluje sobie w brode ze sie zaniedbalam😭 chociaz jak tak sobie mysle to tak dopiero z dwa lata temu tak mi sie to rozjechalo, a wczesniej w zasadzie od poczatku mialam wydluzone te moje cykle tak 38-40 to byla moja norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Rybkunia ja tez przeczytalam w necie wszystko co tylko mozna bylo na temat dupka i doszlam do wniosku ze ile lekarzy tyle opini na jego temat. Tak jak pisalam wczesniej w 1 cyklu z dupkiem zrobila mi sie torbiel a bralam go od 16dc i wtedy bylam pewna ze wlasnie zablokowal mi owu przy moich dlugich cyklach chociaz gin mi tego nie potwierdzil. potem zmienilam ginekologa i ten tez zalecil dupka ale od 20dc i tez o owu nic nie mowil. Dlatego zabralam sie za mierzenie tempki zeby jak najdokladniej wiedziec kiedy ta moja owu i czy jej znowu nie przyblokuje. dwa ostatnie cykle nie mialam termometru ale teraz mam 18dc i raczej jestem po owu bo i testy i tempka na to wskazuje wiec z czystym sumieniem moge zaczynac brac dupka od 20dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
jussio na pewno będzie dobrze :) gościana owoce morza chyba nie są wskazane - tak słyszałam, ale w ciąży jeszcze nie byłam, więc niech wypowiedzą się bardziej doświadczone koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Gosciana za twoja rada zmykam do lozka bo zwiariuje za chwile:( Dobranoc dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
TakaJa bez karty kosztuje 30 zl. Ale to weź sobie kartę, zarejestruj w domu, trwa to 2 min i wroc po palmersa za 20:):) Ja na ból głowy smaruje skronie amolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
witajcie dziewczyny...mam prośbę bądźmy ze sobą szczere ,ja też bałam się ,że kogoś urazę bo poglądy są różne a mimo to pisze pod swoim nickiem, więc gościu jeśli chcesz dołączyć do rozmowy to proszę pisz tak abyśmy wiedziały z kim tak na prawdę piszemy... każdy ma prawo do swych poglądów ja też przetrzymałam odrosty normalnie bym już śmignęła je dawno , ale farba z amoniakiem nie chce a tamta dalej mi nie przyszła..,zreszta i tak czuje się zapuszczona taka nie mam siły zadbać o siebie, a jeszcze dziś rozmawiałam z córeczką i była smutna zaczyna gorzej przeżywać rozstanie... może zabiorę ją przed czasem jak się będzie dało... doła mam strasznego....... poprawił by mi humor jakiś pozytywny teścik na naszym temacie:) a tu jakieś podejrzane złośliwe wpisy zamiast tego :( ide się z mężem poprzytulać..... w ogóle to się muszę jakoś zaczernić ,żebym kiedyś nie przeczytała wpisu jakiegoś pod swoim nickiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta84 ale co tu w ogóle opowiadasz za głupoty czym ty się przejmujesz jakimiś bzdurami "gościa"a niech pisze,co mu sie podoba my i tak wiemy swoje.Nie ma co nawet na jego zaczepki odpowiadać bądźmy mądrzejsze i po prostu przemilczmy to i tyle szkoda naszych nerwów....mamy fajną ekipę z którą o "d***e maryny"możemy pogadać i tego sie trzymajmy a gość niech się wypcha pakułami :) dzisiaj ten jutro inny szkoda psuć sobie nim humoru ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Dziewczynki zbiórka wieczorna :) M postanowił zabawić się dziś w elektryka i wymienić lampki nad blatem. Skoczyło się na wywalonych korkach na tablicy głównej. Chwilowo mieliśmy wieczór przy świecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mąż:) temperatura spadła ale nadal kiepsko wygląda. Dziś uciekam z sypialni nie będę z nim spać, trochę się dąsa , bo bardzo nie lubi spać beze mnie . Radosna Ty chyba mało sypiasz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Witam, witam wszystkie dziewczyny!!!! Widzę,że duża dyskusja się tu rozpętała wokół farbowania włosów, ja uważam,że to każdego sprawa osobista i w ogóle, ja maluje włosy,ale co trzy miesiące także myślę,że pierwszy trymestr bym wytrzymała, zresztą mam trzy na krzyż to by to dobrze dla włosów było.Kiedyś miałam gęste piękne włosy, a teraz siano po tych farbach, pare strąków wisi i to wszystko :-( dobrze,że przynajmniej siwych nie mam, bo dużo młodsze osoby już mają siwiutkie włosy.Nie przejmujcie się co piszą inni, ja uważam,że każdy ma swój rozum i swoje racje i nikogo nie podważam. U mnie zero objawów, test negatywny,ale może za wcześnie jeszcze 5 dni do okresu, nie nastawiam się jakoś,bo mnie wypryszczyło jak przed @, w owulacje też mnie pryszczy - hormony heheh...... nic się na to nie poradzi, smaków też nie mam żadnych, piersi normalnie. Tylko jajnik czuję lewy( może torbiel jest),ale nieraz go czuję przed @ więc czekam sobie spokojnie Zatestuję w dzień @ lub po terminie wcześniej nie robię sobie złudnych nadziei , bo potem rozczarowanie.Radosna jedziemy na tym samym wózku najgorsza ta niepewność, głowa mnie dziś boli na apap sobie pozwoliłam, bo słyszałam,że wszelkie ibupromy , aspiryny działają jak antykoncepcja i źle wpływają na zarodek, więc nie ryzykuję na razie z lekami.Radosna jak tam posprzątane, ja miałam dziś wisielczy humor nie do sprzątania, popłakałam się nawet z bezsilności,nie wiem czy te październikowe ciemności tak na mnie nie wpływają,bo ja nie lubię jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Radosna było wykorzystać wieczór przy świecach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Jakoś nie udaje mi się zaniebieszczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Jak zbiórka wieczorna to się melduję i zaraz uciekam, bo lada chwila mężu z pracy wróci :P Zawsze pyta co ja tam czytam i co piszę - a ja, że pierdoły :P Wyznaję zasadę, że im mąż mniej wie, tym lepiej śpi :P Właśnie podgrzewam jemu obiad w piekarniku :P (wiem wiem późno już na jedzenie, ale głodny jest :P ) A co do pomarańczowych gości, to dziewczyny olejmy to i nie odpisujmy, wtedy nie będą nas zaczepiać, jak nie będzie odzewu z naszej strony :) Miłej nocki i owocnych przytulanek :D :D :D ps. Mój M wczoraj tak się rozbrykał :P Szkoda, że to dopiero 6 dc, ale niech trenuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
wpisuję hasło w celu zalogowania i nic, dalej jestem pomarańczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonikar poważnie dasz radę wytrzymać do @ . Wow no ja niestety cierpliwa nie jestem i to jest moja najwieksza wada. Jeszcze zostaje opcja beta hcg nie bierzesz tego pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
TakaJa poczekam,bo znów beta wyjdzie >o,o1 a potem zgrzytanie zębami,bo mi się nie udaje,mnie test nigdy nie oszukał, jak była ciąża to była, a jak nie to negatywny.Oj może wytrzymam jak się nie wyłamię, wiem,że najgorsza ta niepewność i niecierpliwość. Jakoś wspólnie będziemy się wspierać czy to w radościach czy porażkach, fajnie z Wami popisać i się pożalić,a to dobrze wpływa na samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka to grzej ten obiadek i łóżeczko :) Ćwiczenia nie zaszkodzą. Antoninka no mamy ciężki tydzień. Może @ nadejdzie i będzie po sprawie. Staram się nie objadać słodyczami, bo już jak biedronka wyglądam. Sypiam mało. Wieczór to jedyny czas tylko dla mnie (jak nie ma wariacji łóżeczkowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Betka kochanie spokojnie, siedzialam na jednym forum z 3 lata i tam sie działy takie cuda, ze po porostu... Były proby odkrycia kto jest kto, wyciaganie jakichś starych rzeczy na światło dzienne. Takiej mąż to, takiej to, ta tamto.. Jak forum się robi popularne, to włazi kto chce..minus forum otwartego :/ Zobaczcie sobie na początek czerwcowek, tam się dopiero dzieje takie coś od razu zniechęca! Jakis psychol z miniaturką Waśniewskiej życzy wszystkim po kolei, żeby straciły ciąże i już nigdy nie mogły mieć dzieci.. :/ CHORE! Ja już zmęczona jestem wizytą rodziców, fajnie na chwilę ale na dłuższą metę uf...jeszcze z dwa dni i zacznie się wypominanie, że przyjechali... Okropny dzień.. idę spać.. Znów jutro spróbuję się podnieść... 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×