Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Ja też sie grzecznie melduje i zaraz uciekam bo nie wypada zostawiać mężusia po....no cóż korzystamy a nóż widelec ten cykl będzie należał do tych szczęśliwych ;)Do jutra kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała to działajcie, nie traćcie dnia :) Mamczitka ja tylko w tym wątku jestem i w ogóle nie oglądam innych wątków, więc nie mam świadomości co się dzieje. Staram się być pozytywna i nie dołować nikogo. Przecież każdy z nas ma jakiś bagaż, a jednak odnalazłyśmy się w tym miejscu, żeby się wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ty jak biedronka dobre, rozśmieszyłaś mnie tą biedronką,bo od razu mi się market przypomniał ;-) oj wiemy jak to czekać nie wiadomo na co :-( jak się wszystko na @ nakłada łącznie z objadaniem i humorkami, zresztą ja w żadnej ciąży nie miałam przeczuć ani objawów wszystko na @ wskazywało, a ta nie przylazła po prostu .Ciężko będzie wytrzymać,ale nie ma wyjścia.Radosna 3mam kciuki za Ciebie, za te dwie krechy ;-) Dobrej nocki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Dzien dobry kobitki:) Wstalam dzis bez bolo glowy:) ale przyznaje bez bicia ze musialam wczoraj wspomoc sie jednak apapem:( i mam dzis straszny humor i wyrzuty sumienia ze moglam sie troche pomeczyc tym bardziej ze temperaturka mi drastycznie spadla😭 a juz bylo tak dobrze, tak ladnie szla do gory, a dzis z rana dupa blada:( jeszcze sie ludze ze to moze jednak apap tak zadzialal, ze polecialo w dol. A maz pierwsze pytanie jakie mi zadaje rana to "jak tam temperaturka?" i juz go zdazylam uswiadomic ze w tym cyklu to juz nic z tego:( Dzisiaj chyba wszystkie przeciwbolowe z domu wyrzuce zeby wiecej nie kusily:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Witam wszystkie :) Jussio ktory masz dzis dzien cyklu? Bo u mnie byl spadek tempki 8 dni po owu a na nastepny dzien znowu w gore. Czasem przy zagniezdzaniu zarodka tak sie dzieje. U mnie za to tempka w gore o 0.1 i dzis o 5:30 bylo 31,12; wczoraj bylo 37,01. Generalnie blisko 37 sie utrzymuje. Dzis 3 dzien po odstawieniu duphka. Ciekawe kiedy @ przylezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowa mnie znowu boli. To chyba od wpatrywania sie w ten wczorajszy test. Dziewczynki wydawalo mi sie jak lecial ten kolor jak zaaplikowalam mocz, ze zaraz po byl cien tej drugiej kreski. Potem wyszlam do sypialni i M za 5 min poszedl odczytac wyniki i nic nie widzial. Miala tak ktoras z was? Zeby kreska znikala? A moze mnie sie juz w oczach mieni... Najlepiej mezow wyslac do oczytania wyniku. Faceci to sa prosci i jak nie ma to nie ma. Nie przygladaja sie godzinami tylko krotka pilka 1 lub 2 kreski i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio czytalam na necie, ze bol glowy moze byc objawem wczesnej ciazy : P Mnie juz leb od tygodnia boli. Choc w zadnej ciazy mnie nawet minute nie bolal...hehe nie ma to jak sie pokrecac. Skoro innych objawow brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Radosna ja sie nawet nie ludze ze to mogloby byc zagniezdzenie bo to po prostu za wczesnie mam dopiero 19dc a to jest 3 najwyzej 5 dzien po owu, jedyne co wchodzi w gre to zaklocenia tempki bo wczoraj tak sie zle czulam najpierw dreszcze potem bol glowy nawet mierzylam temperature czy przypadkiem goraczki nie mam (oczywiscie innym termometrem i pod pacha tak tradycyjnie) i zamiast goraczki to mialam 36,3 i zawsze jak mi tak spada to zle sie czuje jak na chorobe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Jak na mnie to troche za wczesnie ale u ciebie nigdy nic nie wiadomo:) Zdaje mi sie ze u Mamczitki lub Gosciany pojawila sie znikajaca plama w miejscu testowej kreski, to moze i u ciebie bedzie podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piatek imprezka. M zapowiedzial, ze jak @ nie przyjdzie to mam zakaz picia alko... no chyba go pogrzalo!!! Nie bede sobie zalowac. Bezsensu rezygnowac z przyjemnosci jak @ sie juz na mnie czai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Radosna a moze do piatku zrob jeszcze jeden test to bedziesz miala jasnosc, a tak to tylko maz bedzie cie niepotzrebnie stresowal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaklepuje za 2 tyg! Od piatku mam dni plodne wiec zwiekszam intensywnosc i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Radosna kochanie ja miałam wielka różowa plamę a jak chciałam mężowi pokazać zniknęła :-( :-P powiedział, że mam zwidy! Takie były początki mojego testowania! Oczywiście nawet ten test fatamorgana mam na pamiątkę! :-P Wstałam i umieram z bólu głowy wzięłam apap i idę dalej spać! Uf!! Znów późno poszłam spac! Wstaje dzisiaj na nogi...tylko jeszcze chwileczkę...jeszcze momencik zzzzz zzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hey dziewczyny co prawda wczoraj ujrzalam 2 kreseczki:-) ale trzymam kciuki by sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
To ja za tydzien sie zglaszam do testowania;) Oj mam wrazenie ze was dziewuszki pozarazalam tym bolem glowy:( Przepraszam nie chcialam:O A moze to pogoda jakas nie taka?! Obyyyyy (tak sie jeszcze troche ludze ze bedzie ok). Od jutra biore dupka wiec jutro ostatnia nie zafalszowana tempka:) Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) To w takim razie po tobie jussio testuje ja i buka bo obie mamy na 11 :) U mnie owu chyba dzisiaj wypada...w poniedziałek miałam piękne równe 2 kreski wiec wtorek a środa pewnie powinna sie pojawić ale skoro mam dzisiaj jeszcze śluz płodny to sadzę,że to dziś ten dzień.Bo po owu pojawia sie biały śluz i uczucie suchości tak?Dobrze kojarzę? Radosna skoro ci sie coś tam mieniło to ja bym jutro powtórzyła test może twój wzrok się nie mylił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala na razie jestem obrazona na testy i nie przewiduje testowania w najblizszych dniach. Szkoda kasy i nerwow. Jakby mialo byc to by juz wyszlo. Dzis 28 dc. Jutro @ powinna sie zjawic. Jak sluz plodny to probuj bez wzgledu na tesciki. TakaJa jak mezulek sie czuje? Mamczitka spiochu...wstawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zamarzam w pracy. Mam 18 stopni...masakra. I ta glowa boli. Moze to jednak przez pogode skoro kilka nas boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Narzeczony jednak ma grypę lekarz potwierdził, na szczęście temp spada. Radosna jak nie przyjdzie @ to zrób lepiej rano w piątek test,będziesz lepiej się czuła psychicznie i mąż też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
mama na kafe- gratulacje dwóch kresek:) ja gotuje obiadek...zupa pomidorowa ,kurczak i ziemniaczki...oczywiście zjem tylko zupę bo na mięcho patrzeć nie mogę:( ja dziś dalej jakoś doła mam... nie wiem co z tą moją córcią zrobić , chciała bym ją wziąć już z stamtąd a wszyscy mi mówią ,że świruje bo przecież krzywda jej się nie dzieje..... i to dla dobra jej jest:( wieczór przy świecach..... dawno nie miałam:) testujcie kochane bo czekam na dobre wieści:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Hej kochane :) Pamiętajcie - nie ma okresu, jest nadzieja i tego się trzymajmy :D Już nie mogę doczekać się kolejnych dobrych wieści, bo to jakoś podnosi na duchu :) Ktoś wspominał o rezerwowaniu II kreseczek, to ja rezerwuję za 3-4 tygodnie :D Dziewczyny wspominałyście o balsamie do ciała Palmers... Dobry jest? Nigdy nie miałam, chyba muszę przetestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
czesc!! Słowianka- palmers fajowski! ja też dołączam sie do polecających, jak nie bylo jeszcze w drogeriach to zamawiam na allegro:D tlyko musisz lubic zapach masla kakaowego,bo zapach to akaurat jest dosc intensywny- ja lubię ;) a pozniej o nim zapomnialma;d; na szczescie od czego jest to forum:D:D Beta- zostaw córę w spokoju!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy wam tez te starankowe cykle dluza sie w nieskonczonosc? Szczegolnie ostatnie dni przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
jejku dziewczyny ....chyba wszystkie w pracy jesteście? ,że tu taka cisza... ja jadę na 14..... a tak mi się nie chce, dziś ogarnęłam wreszcie dom..:P i zaraz trzeba się zbierać :( dobrze chociaż ,że słoneczko się tek dobija przez okno to trochę lepiej się człowiek psychicznie czuje:) Oby w pracy szybko minęło do 20 ..... pozdrawiam kochane i miłego dnia życzę ja i moja fasolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
jaka cisza tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×