Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Bol glowy na tyle odpuscil, ze moge zebrac mysli i w koncu wam odpisac. Jussio jak dla mnie to tempki calkiem przyzwoite i wcale nie ma sie czego czepiac. A u mnie duphaston nie wplynal w ogole na tempke. Wrecz jak go odstawilam to jest wyzsza niz wczesniej. Rybkunia kochana wiem co przechodzisz. Na poczatku ciezko sobie poradzic z myslami czy to sie wiecej nie powtorzy. Ja tak kolo miesiaca po cp mialam mega kryzys. Dlaczego ja i ze moze sie to mi znowu przydarzyc. Dopiero kolejne starania skupily moje mysli na dzialaniu i pozwolily mi troche sie wyluzowac. Dla ciebie tez zaswieci slonce tylko troche czasu trzeba. Antoninka super, ze tesciki pozytywne. Bardzo sie ciesze, ze cos sie ruszylo w tym tyg. Fruzia czy ty masz dzis pierwsza wizyte? Napisz co i jak jak bedziesz po. Maya odezwij sie co u Was. Mamczitka poki masz okazje to lez i wypoczywaj. W drugim trymestrze pewnie zastrzyk energii przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Witajcie :) Mamczitka masz rację, chyba wprowadzili nam blokadę :P Posty nie wyświetlają się, cały czas coś się zawiesza... Takaja86 moje włosy są do tyłka i baaardzo grube, dlatego zawsze po umyciu muszę koniecznie wysuszyć suszarką, bo nie wyschną same :O Nie chcę ścinać na krótko, tylko podciąć z 10 cm :) Wtedy będą do pasa :D Antoninka gratulacje :) :) A o nord test nie słyszałam... Jaką ma czułość? I gdzie można kupić, w aptece tylko ? Radosna może zrobienie bety to faktycznie najlepsza rozwiązanie w tej sytuacji, pomyśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! pierwsze pytanie dnia? na serio te testy ciazowe az tak sie roznia?? ja szczerze bralampierwszy z brzegu w rossmanie (albo ten ktory był na promocji) a mąż kupiłmiw aptece jakiś wogole made in china... az mi sie sikac oechcialo, ale okazal sie byc tym szczesliwym:D co do ciazowych to mi pierwszea ciaze pokazał...test z allegro o czułosci 10costam,bo apteczne sa zazwyzaj od 25... te cienie cienia ;) drugie pytanie- czy to normalne ze bola mnie juz plecy tak wodcinku ledzwiowym? tzn jak leze to nie bolą, ale jak siadam albo sie wyginam, to czuje tenkawałek... przerazamnie to bo slyszalam, ze jak brzuchol rosnie to dopiero sie jazda zaczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonina- super :D:Dgratulacje kochana :) słowianka- do rozczesywania wlosow polecam szczotkę tangle teezer- ja kocham i nie zamienie na nic innego:D mamczitka- ja tego tlustego zoltego palmersa uzywalam tylko na noc,wogoleto hmm nienawidze sie ranosmarowac i robie to tylko wieczorem po kąpieli, wieem, powinno sie dwa razy...ale ja nienawidze na lepkiecialo naklada uban graco symbio widziałam- robi mi niestety roznice, dla mnie troche za masywny i ma jakis dziwny kabel, poza tym w joolzie mnie urzekly skorzane detale i sam design, a co do ceny, licze ze wypuszcza cos w 2015 i te modele kre mnie kręcą ...potanieją:D:D czy ja jestemnienormalna w tej kwestii? ja tak mam ze wszystkim. jak nie wiem którą torbę wybrać to decydujądetale,z kurtkami to samo...hmm ze wszystkim mam to samo. mi detale robią robotę. moj mąż tego do konca nie rozumie, bo mozna kupic joolza taniej o kilka stowek, tylko wlasnie nie jest taki odpicowany, ma czarno-srebrne kola, czarne pałąki i costam jeszcze... wogole na stronie producenta mozesz sobie wybierac kolory pałaków, gondoli i stelazu.. szkoda ze u nas wsklepac nie mozna zamowic wozka w kolorze jakim chcesz (tzn tego wozka) ale looknę czy można zamawiac do pl i czy wogole mozna kupić przez stronkę, czy tylko robić kombinacje... mam ochtę na śledzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny ze jestescie:) Dobrze jak ktos chlodnym okiem zerknie na tempki bo ja to tylko juz te spadki widzialam, zadnych skokow;) Pewno od rana przybylo mi kilka siwych wlosow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana to zapraszam do mnie bo akurat kupilam dzis na obiad sledziki w sosie smietanowym, pyyychaaa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Gościana mam tą szczotkę, tylko niestety zostawiłam u rodziców :o ale jutro po pracy jedziemy do nich z mężem na kilka dni, więc ją odbiorę :D Faktycznie bardzo ułatwia rozczesywanie i nie wyrywa włosów. Wczoraj musiałam się męczyć grzebieniem z szerokimi zębami :P :O A co do wózka również spodobał mi się ten joolz, ale dla mnie temat wózka na dzień dzisiejszy to daleka przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio może Lisner? Ja uwielbiam śledzie Lisner w sosie koperkowym i pastelle śródziemnomorską z papryką, ale niestety nie wszędzie można ją dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie smaki... Ja bym pizze dobra zjadla lub jakis dobry makaron...mmm Za 2,5 godz zaczynam weekend!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Radosna zazdroszczę Ci ,że jutro już wolne Ja też mam tą szczotkę do włosów, super się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a moze moj cykl bedzie mial standardowa dlugosc? Zazwyczaj mam cykle 35 i owu kolo 21dc. Moze ten drugi spadek to byla owu??? Wg moich poprzednich cykli to @ powinna przyjsc kolo 5/6 listopada. Moze wcale duphek nic nie przyspieszyl i moj organizm dalej w swoim rytmie?? Bo tak teraz mysle ze rowno tydzien temu (21dc) mialam bardzo tkliwe sutki - tak jak zawsze podczas owu i teraz objawow na @ brak. Daj francy czas do srody, zeby sie pojawila. Potem dzwonie do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucice linka do tej szczotki jak taka super. Moze i ja sobie taka sprawie. Wlasnie miesiac temu wlosy obcielam z taki dlugich na do ramion - farbuje na blond i tez juz mi sie zniszczyly konce, wiec musialam skrocic. Teraz za nimi tesknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Radosna haha widzę, że nie tylko ja pocieszam się w taki sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 20 min weekend. Juz odliczam minuty. Chwilowo postanowilam nie panikowac do przyszlej srody. Moze @ sie zlituje i przylezie grzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Radosna a może będą II kreseczki zamiast @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianka wlasnie Lisnera kupilam bo oboje z mezem je uwielbiamy:) ale bedzie maial niespodzianke jak wroci z pracy;) A co do tej szzotki to musze zobaczyc co to za cudo bo tez mam dlugie wlosy, moze siew przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
jussio hit internetów. swietnie rozczesuje, jakims magicznym sposobem..bezbolesnie, ja juz mam druga, bo oczywiscie jedna przesialam na wakacjach... sledzik kupiony i jeden zjedzony, ale na obiad zrobilam pieczone ziemniaki z brukselka ibaby carrots, plus udka z kuraka rowniez pieczone, plus buraczli, wiecie...zelazo moje Panie, żelazo :D:D a co do pastelli- uwielbiam!!!! wszystkie bez wyjatku :D tylko strasznie zaluje,ze robiąje w takich maciupkich pojemniczkach :D, dla mni mogły bymieć wielkość serka wiejskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaanna
Dziewczyny ja za wami w ogóle nie nadąrzam :-( pracuje w terenie wiec rzadko zaglądam tutaj, a wy o wszystkim zdarzycie pogadać. :-D Jussio myvto chyba razem test będziemy robić :) O ile nie przyjdzie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Dziewczynki wrocilam do domu i na porannym tescie jest rozowa plama w miejscu w ktorym powinna byc druga kreska. Woem, ze po tylu godz nie powinnam odczytywac testu, ale moze jednak cos jest na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Bajkaanna rzeczywiscie w tym samym czasie bedziemy testowac;) Ja jak narazie bronie sie rekami i nogami zeby przypadkiem za wczesnie nie kupic testu ciazowego, ze to niby tak na zapas;) bo jak juz bedzie w domu to nawet porannego moczu moze nie doczekac:D Juz dwa razy mialam w reku test w rosmanie i tak potem gadam sama do siebie w sklepie ze to jeszcze za wczesnie przeciez mam jeszcze czas. Ochroniarz to juz nawet podejrzliwie na mnie patrzył;) pewno myslal ze jakas swiruska do sklepu przyszla:D i trzeba ja miec na oku bo caly czas za mna chodzil:D Normalnie wariatka ze mnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna to na co czekasz ja bym od razu powtarzala test:D Nawet do rana bym nie czekala:) Kurde cos sie strasznie niecierpliwa zrobilam, chyba na jakies medytacje w cwiczeniu cierpliwosci sie zapisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysica81
Hej dziewczyny, u mnie dziś 26 dzień cyklu i koszmarny ból brzucha :( więc pewnie ciotka przyjedzie niebawem ... jestem zła i załamana, mąż zebrał op*****l... Boli mnie brzuch na dole ale nie tak jak na @ a raczej jakbym miała owulację! a może ja ją mam?! ale w 26dc? chyba zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Radosna może powtórz test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie myslicie ze Baby to jednak maja nierowno pod sufitem;) jak czekamy na te upragnione szczescie w postaci dwoch kresek to kazdy bol, najmniejsze uklocie, nawet wzdecie:P jest odczuwalne podwojnie, w tym czasie doskonale wiemy gdzie mamy jajniki;) wszedzie doszukujemy sie a to objawow owu a to objawow ciazy lub@ i tak w kolko. A normalnie zanim zaczelysmy starania to pewnie nawet nie wiedzialysmy kiedy mija czas od@ do @, a tak to sie wszystko ciagnie jak flaki z olejem:) Normalnie swiruski z nas;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Tygrysica u mnie tez 26dc do @ coraz bliżej;) robiłam test rano i nic jedna kreska . W ogole dzis snilo mi sie ze miałam na tescie takie piekne 2 grube krechy ;) a podobno sny sie nie spełniaja.. .;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×