Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

TakaJa moje cykle sa ja w zegarku 31 i w sobotę tj 15 dc pojawiła sie mega bladziucha w niedziel już była bardzo ładna ale jednak jaśniejsza niż kontrolna za to w poniedziałek czyli 17dc była już piękna gruba krecha tak samo ciemna jak kontrolna :)Z tym ,ze wczoraj juz była 1 .Czyli podobno tak ma być.Ja to się nie znam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje cykle to 30-32 dni , liczę na to ze około piątku jakaś druga kreska powinna już się pojawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianka ja sama czasami oglądam wózki, łózeczka itp. i robiłam to nawet kiedy nie myślałam o dziecku, ale tak poprostu zorientowac sie co ile kosztuje, jakie są modele itp. mam nadzieje, że tą wiedzę wykorzystam za niedługo.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
Dziewczyny napiszcie mi, te które właśnie czekają na @, a w sumie a jej brak, jak się czujecie? Ja mam dzisiaj 20 dc , temperatura ciała z każdym dniem coraz wyższa, czuję się strasznie zmęczona, oczy mam strasznie czerwone, boli mnie w krzyżu i mam okropne wzdęcia. Tak przed @ nigdy się nie czułam, no na pewno nie tyle di przed. A jak wy się czujecie? Macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ antoninkar_______35_____12______3 _______ @31.10.2014 Radosna82_______32_____1_______ _______ @31.10.2014 Tygrysica81______33_____2_______ 2 _______ @02.11.2014 melisa 176_______26_____3_______ 2 _______ @03.11.2014 Taka sytuacja_____27______6_______1________@04.11.2014 Bajkaanna ______ 30______ 3_______ 1_______ @ 07.11.2014 Jus sio _________28 ______1_______ _________ @08.11.2014 mała2__________29 _____ 3________ 2 ______ @ 11.11.2014 TakaJa86 _______ 28 _____2 _______ ______ @ 15.11.14 rybkunia _______ 24______2 _______ _____ @16.11.14 buka199 ________ 27 _____ 2______1 _____ @ 20.11.2014 słowianka89_____ 25 _____ 1______ 1______ @ 20.11.14 Anabella1989____25______2_______1______@ 22.11.14 Amczitka________27______1________ ______ @ alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Ciężarne usmiech.gif nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl :) gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______ mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______26____? _____czerwiec ____ 2______ Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 ______ Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 Proszę zgodnie z życzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Bajkaanna ja tak miałam, źle się czułam jak nigdy... Może nie tyle źle, ale dziwnie, temp. wysoka itp., a @ i tak przyszedł. Byłam niemal pewna, że to ciąża, a tu nic. Oczywiście nie musi tak być w Twoim przypadku :) Z tego co piszą dziewczyny - niektóre nie miały żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna ja też w poprzednim cyklu zaraz po owu tak miałam ,że jakieś dziwne odczucia ale u mnie niestety nie były to objawy ciąży ale nie powiedziane ,że u ciebie tak będzie może akurat to są zwiastuny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba nie mogę robić sobie wstydu ,że tabelka nie spełnia waszych oczekiwań :) Po to ją stworzyłam aby służyłam :) I zawsze czekam na sugestię i zmieniam i edytuję na każdą prośbę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Czemu ja nie moge za wami nadazyc:( Bajkaana ja mam 19 dc i nic nie czuje po za tym ze puchne w oczach doslownie czuje jak mi woda sie zatrzymuje ale tak mam zawsze, a i ktos wspominal ostatnio o biedronkach:) to moja twarz tez juz tak dzis wyglada:P doslownie pryszcz na pryszczu fuuu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeey!!!! udalo mi sie stac niebieska!!! Antonikar gratuluje!!! Juz myslalam ze taka posucha nam sie trafila w tym tygodniu;) a tu prosze taka niespodzianka:D Radosna ja jeszcze wierze ze tez dolaczysz do tego grona jeszcze w tym tygodniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaanna
No nic czekamy do testu, zastanawiam się tylko czy warto zrobić test w sobotę 23 dc.?? Idę na urodziny do brata i nie wiem czy mogę się napić albo czy nie powinnam?? Wiem że testy najlepiej w dniu @ Jakby nic nie było to może nie będę mieć wyrzutów później?? Pryszczy nie mam ale zmęczenie mnie ogarnęło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie z innej beczki. Czy wasi mezowie/partnerzy wiedza ze piszecie na forum? Bo ja przed moim to sie raczej musze ukrywac:( Jak ostatnio mu pokazalam wykres temperatur na laptopie ze mam to mnie uznal za nie normalna, ze mam se lepiej zeszyt kupic, normalnie jak dinozaur jakis:D ze kazdy moze to zobaczyc itd (jakbysmy kafejke internetowa z jednym laptopem prowadzili;) tak sie rozjuszyl ze hej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio mój wie, że tutaj zaglądam, ale co czytam i co piszę, to już nie wie :P Jak napisałam wcześniej uważam, że im mąż mniej wie tym lepiej śpi :P A nie mówię mu dlatego, bo zapewne śmiałby się ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianka aaaa to swieta prawda ze nie musza wszystkiego wiedziec;) jakos tak spokojniejszy mi sie wydaje wtedy i tyle nie marudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio no dokładnie! :) Oczywiście nie chodzi tutaj o to żeby oszukiwać męża/partnera, ale są takie sprawy tzw. "pierdoły" o których facet nie musi wiedzieć. No np. ostatnio kupiłam sobie nowe perfumy i niestety na drugi dzień zbił mi się cały flakon :o więc poszłam do sklepu i kupiłam drugi :P Po co ma mąż o tym wiedzieć :P Oczywiście nic nie powiedziałby złego, ale ta informacja nie jest mu do szczęścia potrzebna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha my kobiety to jesteśmy:D. Mój mąż się smieje z nas i naszych problemów, że sobie wymyślamy i nakręcamy. Ale czasami mówi do mnie pieszczotliwie "staraczka" i słysze "jesteś moją małą staraczką?":D ehh:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też wie ,ze pisze z wami i czasami sam sie pyta co tam dziewczyny naskrobały ,ze papa mi sie śmieje do ekranu ;) Generalnie mój mąż to jest jakiś "dinozaur"ja tak mówię na niego bo lubi rozmawiać i słuchać o babskich tematach(może dlatego ,że miał 2 siostry) jak przyjdą do mnie kumpele na pierdoły to bardzo często siedzi z nami i nawet z sensem sie udziela (zawsze mi tego zazdroszczą bo ich to marudzą ,ze pierdołami się zajmujemy)tak samo jak ja oglądam jakiś film wiecie te wszystkie "M jak miłość"czy inne to on ze mną ogląda :) Jak była w ciąży to oglądałam ,jakąś brazylijską telenowele z nudów , tak się wciągnął że jak nie widział odc bo był w pracy to musiałam mu opowiadać :P.Generalnie my jesteśmy mega zgodną parą mówimy sobie o wszystkim i morze dla tego.Mamy taki dobry kontakt ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia mój kiedyś spojrzał kontem oka jak tutaj siedziałam i pyta - co ja o jakiejś sraczce czytam? :P Myślałam że padnę :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre z tą sraczką, ale czasem i o sraczce poczytać trzeba powiedz mu.Ja tam objawów żadnych nie mam,co mnie skłoniło do testu to to,że tak zakręcona jestem,że nawet w sklepie proszę mleko,a mówię papierosy,których nie palę od ładnych paru lat, nic mnie nie boli i mdłości nie mam, nie cieszę się,bo muszę mieć pewność, testy też mogą kłamać ,szczególnie ten Amil nic na nim nie ma i to mnie zmartwiło, poczekam i zobaczę co z tego wyjdzie, widzę,że dużo testowań będzie i życzę z całego serducha dwóch tłustych krech wszystkim staraczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana czy Ty widziałaś podobieństwo Twojego Jollza i graco symbio? Koleżanka dzisiaj wkleiła fotę ze spacerówkę graco i myślałam,że to ten Twój! Może spacerówka ciut inna ale też stelaż troszkę podobny ;-) albo dla Ciebie to mega dużą różnica tylko graco symbio chyba się zamyka w 3 tysiącach. 🌻 Zaraz Was nadrobie ❤️ spałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓJ pyta co Ty tak co jakiś czas zaglądasz do internetu i się cieszysz sama do siebie. To powiedziałam, że siedzę na takim jednym forum i z dziewczynami pisze i temat się zakończył, myślę że jednak faceci nie rozumieją nas jeżeli chodzi o te starania i te rozterki gdy na kolejnym teście nie zobaczymy upragnionych dwóch kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaja zgadzam się z Tobą. Faceci myślą trochę inaczej niż my, dlatego czasami śmieją się z naszych "rozterek" lub po prostu niektórych rzeczy nie rozumieją. A ja prawie godzinę rozczesywałam włosy po umyciu :o Są zdecydowanie za długie... Za tydzień wybieram się do fryzjera i trochę podetnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swoim poprzednim forum zaprzyjaźnilam się z jedną dziewczyna tak, codziennie od lat mamy kontakt jeździmy do siebie ona ma już dwie córki dawno ;-) nie czekała tyle co ja. Jej starsza córa jest parę dni od mojego Szymona :-) mój mąż lubi się z jej mężem mieszkamy 200 km od siebie widzimy się kilka razy w roku! Dzisiaj juz kilka razy rozmawiałysmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam włosy bardzo długie na tą chwilę są do pasa, czasem mam ich dość szczególnie po tym kiedy myje je wieczorem kładę się spać rano wstaje a one są nadal mokre. Ale z drugiej strony szkoda mi je ścinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×