Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość gość
Co do poronienia, to szkoda, jestem smutna i zawiedziona bardzo ponieważ zależało mi bardzo na ciąży i niestety to nie pierwszy incydent tylko aż trzeci. Dochodziło juz tyle razy do takich sytuacji że normalna kobieta byłaby już w ciązy, a ja nadal nie jestem. Może ze mną jest coś nie tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, ja tez się boje. Najlepiej idź sie przebadać. Rożne mogą byc powody takich poronień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 176
antoninkar ja okres mam dostać 3.10 dzis robiłam test i jedna krecha, teraz zrobie test 1.11 i zobaczymy czy sie udało choć jestem pesymistka i wydaje mi sie ze nie...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Radosna chyba niedługa ta plama będzie kreseczką :) Antonina ja dopiero pod koniec listopada, więc dłuuuuugo jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya gratuluje dwojeczki :) Kurcze to podwojne szczescie, ale i podwojne wyzwanie. Trzymam za Ciebie kciuki. Jak maz zareagowal na podwojne szczescie? Meliska ja typowalam na ciebie, ze beda dwie kreseczki. Moze jeszcze zbyt wczesnie, zeby fasola sie pokazala. Trzymam za Ciebie kciuki. Fruzia a ty nie mialas dzis wizyty? Dziewczynki nie wiem co o tym myslec. Nie czuje zadnych objawow ciazowych, wiec sie nie nastawiam. Fakt, ze pierwszy raz mi takie cuda na tescie wychodza. Zazwyczaj jak kreski nie ma to na amen. Moze to mocz sie zebral w tym miejscu? Czytalam, ze z testami Quixx roznie z wiarygodnoscia. Niby na kazdym tescie widzialam cien cienia - ale szczerze ktora z nas takich cieni nie widziala. A na ulotce jest wyraznie napisane, zeby nie odczytywac wyniku po 10 min... Teraz kupilam bobo test strumieniowy. Jak ten nie wyjdzie to juz nie wiem co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya super!!!! Wielkie podwojne gratulacje!!!!!! A torbiel na pewno sie wchlonie i bedzie dobrze:) Radosna jak dla mnie to jest cien drugiej kreski:) powtorz test albo najlepiej idz na bete:) i sie kobieto nie zadreczaj dluzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya gratuluje dwojeczki :) Kurcze to podwojne szczescie, ale i podwojne wyzwanie. Trzymam za Ciebie kciuki. Jak maz zareagowal na podwojne szczescie? Meliska ja typowalam na ciebie, ze beda dwie kreseczki. Moze jeszcze zbyt wczesnie, zeby fasola sie pokazala. Trzymam za Ciebie kciuki. Fruzia a ty nie mialas dzis wizyty? Dziewczynki nie wiem co o tym myslec. Nie czuje zadnych objawow ciazowych, wiec sie nie nastawiam. Fakt, ze pierwszy raz mi takie cuda na tescie wychodza. Zazwyczaj jak kreski nie ma to na amen. Moze to mocz sie zebral w tym miejscu? Czytalam, ze z testami Quixx roznie z wiarygodnoscia. Niby na kazdym tescie widzialam cien cienia - ale szczerze ktora z nas takich cieni nie widziala. A na ulotce jest wyraznie napisane, zeby nie odczytywac wyniku po 10 min... Teraz kupilam bobo test strumieniowy. Jak ten nie wyjdzie to juz nie wiem co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna a na objawy ciazy to chyba troche za wczesnie?! Wyluzuj troche:) Zamiast sie cieszyc to juz pewnie mdlosci bys chciala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaaa testuje najwczesniej 08.11 wczesniej zadna sila mnie nie zaciagnie do apteki po test:O Szczerze... to chyba sama w to nie wierze ale taki mam plan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Mdłości to nie bardzo bym chciała, ale w pierwszej ciązy to wyraźnie miała brzuch jak przed @. A teraz nic... Włączajcie na TVP2 - świetny film leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ja nigdy cieni nie widziałam jak nie było to nie było, mogła przebijać kreska testowa,ale ona się wtedy nie zabarwi na żaden kolor,tylko taki rowek jest, mi jedyne testy jakie wychodzą na plus to nord -test kreski są bardzo widoczne, na tym pepino jest ,ale mniej, na pre-teście jakiś delikatny cień, także chyba na @ trzeba może poczekać, ja takie robiłam - apteczne http://allegro.pl/test-ciazowy-plytkowy-nordtest-precyzyjny-szybki-i4709019479.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiam się czy w środę zrobić test? W piątek to już na pewno no chyba ze się pojawi @ no zobaczymy... Weekend powinien szybko zleciec w gronie rodzinnym :-D Gratuluję bliźniaków jeszcze raz :-D Antoninkar objawy mogą przyjść, choć może lepiej ich nie mieć :-D moja znajoma jest 7 miesiącu i do dzis nie wiedzialaby ze jest w ciąży gdyby nie rosnący brzuch :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Maya gratulacje !!! Ja dzis bylam na wizycie i jest 7 tyg i 3 dzien i serduszko.juz bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka toś mnie pocieszyła... jak nie wyjdzie to już chyba całkiem zeświruję. Ale masz rację ten cień cienia to na płytkowym pink było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny zostawić was na chwile i tu takie newsy! !!! Maya no ładnie dziewczyno poszalałaś! No gratuluję i wytrwałości życzę (moja kumpela ma bliźniaki) Radosna no to chyba w lipcu zostaniesz mamusią:) powtórzysz test rano i pewnie będę dwie bardziej wyraziste krechy. No i jutro imprezka będzie bezalkoholowa :) dzisiaj nadal na teście owu 1 kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Radosna- na moim.tescie tez byl cien cienia nie wierzylam , 3 dni pozniej bete zrobilam i wyszlo 232 a dzis gin potwierdzil ze 7 tyg :) za tyg kolejna wizyta i zalozenie karty ciazy - moje pytanie cy karte ciazy nosimy ze soba ? Czy ona zostaje u gin do konca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska kartę ciąży masz ze sobą. Jakbyś do szpitala musiała jechać to miej ją ze sobą. No i na wizyty oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Radosna w poniedziałek idę:) Aluska a czemu dzisiaj nie założył karty? Kartę musisz mieć zawsze przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jeden dzień zrobiłam sobie wolne od neta a tu tyle się dzieję. Kurcze radosna jak dla mnie to powiem tyle ....Gratulację twoja fatamorgana to jak nic 2 kreska zrób jutro z rana to będzie pewnie ładniejsza i ciemniejsza :) Maya.....bliźniaki kurcze ale superaśnie podwójne szczęście :) Będzie dobrze a to paskudztwo siwe wchłonie.Bardzo często tak podobno jest ,ze w ciąży się jakoś samo leczy i znika.Dbaj o siebie i o te szkrabki bo teraz podwójnie musisz uważać ;) No w końcu coś sie w tym tygodniu dzieje z dobrymi wiadomościami bo początek tygodnia był kieski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya- ja pierniczę!!!!! trzymam kciuki!!!!! będzie dobrze!!! ipowiem toco wszystkie dziewczyny- leżec iodpoczywać :) a d**ek uczyni cuda ;)) Radosna,testuj bo zwariuje z ciekawosci :D:Dja nigdy nawet po czasie nie mialam kreski aniplamy ani cienia cienia::D Aluska- mi karte wypisal przy pierwszej wizycie i wreczyl razem z fotką:) no i musze ja miec przy kazdej wizycie (co mnie PRZERAZA, bo na bank zapomne przynajmniej raz...) Mała2- , mnie tu nie bylo pol dnia i nie ogarniam, lecą jak burza!! ej zjadlam sledzia, a teraz podgrzałam mleko i jem conflakes'y (musialm kupic t bezglutenu i zobaczyc co i ja haha) moj mąż patrzy na mnie z lekkim obrzydzeniem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana ja potrafię tak jeść normalnie kanapkę z dżemem a później na to śledzika albo bułkę ze smalczykiem i pomidorem itp :P Moi się śmieją ze mnie ,ze jakaś dziwna jestem ;) Ciąża to był jedyny okres gdy jadłam normalnie i to było najśmieszniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie któraś pisała o sposobie na dziewczynkę ,że niby przed owu (sorki że tak bezosobowo ale już nie pamiętam która ) to mój synek jest właśnie z tej metody ;) .A moja sąsiadka ma 5 chłopa w domu od 2 były wszystkie sposoby na dziewczynkę i nic a ,żeby było śmieszniej właśnie pół roku temu została babcią i też jest chłopak :)Wiec ja to już myśle że to przypadek z ta płcią.Że chyba nie da sie jej zaplanować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z dziwnych potraw jem kanapki z koncentratem pomidorowym :) Mniam.... M się zastanawiał po kim to mam dopóki kiedyś nie zauważyłam, że moja babcia też takie wcina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
Ja pisałam o płci, bo jakieś takie info dziewczyny pisują na rożnych forach, bo jak jakaś nie normalna czytam wszystko co leci na temat wczesnej ciąży itd... :) :) :) Będzie co ma być :) Mąż woli chłopca, ja dziewczynkę ale to chyba normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×