Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

A mi smutno. Nie wiem czy to pech czy co, dni plodne wg kalendarza maja byc od jutra, a moj mąż cos zaczyna chorowac, nie chce mu sie i generalnie lipka:( On nie ogarnia kiedy sa plodne wiec to zupelny przypadek, oboje chcemy dziecka ale kurde no....jestem rozżalona:(( W tym cyklu obserwuje sluz a raczej jego brak...nic kompletnie nie ma:( Do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi smutno. Nie wiem czy to pech czy co, dni plodne wg kalendarza maja byc od jutra, a moj mąż cos zaczyna chorowac, nie chce mu sie i generalnie lipka:( On nie ogarnia kiedy sa plodne wiec to zupelny przypadek, oboje chcemy dziecka ale kurde no....jestem rozżalona:(( W tym cyklu obserwuje sluz a raczej jego brak...nic kompletnie nie ma:( Do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Radosna82_______32_____1_______ _______ @31.10.2014 Tygrysica81______33_____2_______ 2 _______ @02.11.2014 melisa 176_______26_____3_______ 2 _______ @03.11.2014 Taka sytuacja_____27______6_______1________@04.11.2014 Bajkaanna ______ 30______ 3_______ 1_______ @ 07.11.2014 Jus sio _________28 ______1_______ _________ @08.11.2014 mała2__________29 _____ 3________ 2 ______ @ 11.11.2014 TakaJa86 _______ 28 _____2 _______ 1 ______ @ 15.11.14 rybkunia _______ 24______2 _______ _____ @16.11.14 buka199 ________ 27 _____ 2______1 _____ @ 20.11.2014 słowianka89_____ 25 _____ 1______ 1______ @ 20.11.14 Anabella1989____25______2_______1______@ 22.11.14 Amczitka________27______1________ ______ @ alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Ciężarne :) nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl:) gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______ mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______26____? _____ 10.06.2015____ 2______ Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?______ _______ 3 _______ 12 Fruziaaaaa____ ____?______ ______ 2 _______ Proszę kochane :) Zerknijcie w tabelkę czy wszystko sie zgadza jak coś pomyliłam albo o kimś zapomniałam to pisać mam dzisiaj taki szalony dzień ,ze padam na twarz wiec mi wybaczcie :)Aha i właśnie są w niej braki wiec dajcie cynka co do tych braków dzieci ,cykl itp to wpiszę aby było czarne na białym co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buka199 mi też w tym miesiącu przyszły później wiec i może tobie tez się spóźnią troszkę.Z tego co widz to połowie z nas jakoś zabłądziły i nie przyszły w terminach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle ze ja opieram sie tylko na tym co mówi kalendarz internetowy bo przecież po śluzie nic nie wyczaje:( Mam nadzieje ze sie spoznia troche i sie uda. Humor dzis wisielczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka ja niby śluz mam ładny ale jednak coś nie wychodziło dlatego zainwestowałam w testy owu i teraz wiem ,że moje owu ślizga się jakoś 3 dni z obliczeniami a to już duża różnica i mam nadzieję że to było powodem braku ciąży.A może spróbujesz tych ziółek co polecają dziewczyny bądź wiesiołka ? Dziewczyny sobie chwalą ja ich na razie nie próbowałam wiec nie doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala2 od nastepnego cyklu chyba faktycznie kupie wiesiolek i testy owulacyjne i moze zaczne siemie lniane pic-zobaczymy czy to sie jakos pokrywa z tym kalkulatorem i czy to pomoze w ogarnięciu mojego organizmu. A pomyslec, ze jeszcze 10 lat temu mialam sluzy jak w bajce-wiedzialam kiedy jaki dzien a teraz posucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała u mnie można dopisać ze staramy się o pierwsze dziecko. Ja właśnie po strankach:) Dzisiaj na teście owulacjnym pojawiła się blada druga kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka u Ciebie dopiero drugi cykl starań tak jak u mnie więc głową do góry nie można mieć jakiś pesymistycznych myśli. Jesteś teraz przed owu? Moze spróbujcie kochać się co drugi dzień podobno to najlepszy sposób jak nie wie się kiedy może być owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie też tak słyszałam ,że jak się przytula co 2 dzień to w końcu się chyba na ten dzień trafi :P a ,że koledzy potrafią trochę dni przeżyć to może akurat się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
U mnie już były dzieciaczki: dynia, duch, kościotrup i coś jeszcze - nie wiem co :D Czekam na męża i jedziemy... Przed nami 4 h jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka a wiesz ze u mnie w cyklu w ktorym zaszlam tez prawie zero sluzu plodnego..nigdy na to nie narzekam a tu raptem lipa ze sluzem ale sie udalo;) Mala mibwpisz 1 cykl staran i dziecko 2 i 3 hehe ;) Kurcze dalej mam te plamienia brazowe bez zadnego bolu..gdzies tam lekarz mowil ze widzi miniaturowego krwiaczka i ze to moze z niego ale nie potwierdzil ze napewno Z synem ciaza mega problemowa zakonczona w 37 tyg i teraz widze ze musimy walczyc ale bynajmniej ja bede dawac z siebie wszystko zeby sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
buka- spoko u mnie tez bieda na maxa ze slubem, nieraz az problem byl na poczatku, dopuero pizniej robilo sie okej. to ze nie masz sluzu "na wierzchu" nie znaczy ze masz go za malo, grunt zeby tam w srodku byli na tyle zeby plemniki mogly przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę się Wam tak
W pierwszych cyklach udało? Jak? Powiedzcie! Jakieś wspomaganie? Leki? Cokolwiek? Ja już 10 cykl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Dziewczyny rano wstalam z zupelnie bezbolesnymi piersiami. Mam sie martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruziaaaaa a ty przypadkiem w ciąży nie jesteś :P W tym stanie to co chwilę coś boli wiec jak nic nie masz się czym przejmować :) Kochana w tabelce u ciebie głucho proszę o jakieś inf to uzupełnię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
No jestem, dlatego sie martwie, ze tak nagle przestaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Fruzia a sutki bolą? Jak mocniej dotkniesz mnie juz piersi nie bola od ho ho trochę raz mniej raz bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
No wlasnie nie wiem tak juz je wygniotlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruziaaaaa ale to normalnie raz boli mnie raz więcej czasami wcale to zależy hormonów i ich nasilenia.Wiec nie masz się czym przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przestalam wymiotowac i czuc piersi to polecialam do gina i dal mi dupka;D ale teraz wymiotuje dzien w dzien, ale piersi nieraz przestaja bolec na kilka godzin wiec spoko. chociaz rozumiem Twoj niepokoj. jako doswiadczona panikara mowie ci - nie martw sie, jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie gościana? Tak codziennie? :-( Jejku mi już dzisiaj mdłości przeszły wczoraj już było mniej przedwczoraj kumulacja myślałam, że zginę. Mdłości też potrafią w d**e dać! Też się dzisiaj martwię czemu ich nie ma! No ale już idzie do końca wysokiej bety wiec pewnie dlatego! Gościanka ale tak widzę, że przeszłas nad tym do porządku dziennego ;-) to dobrze! Już niedługo i będzie lepiej! Małzon pojechał do swoich na groby rano ja zostałam w domu, w łóżku dzisiaj tak jakoś wole poleżeć mimo, że niedawno leżałam. Taki jakiś leń plus potrzeba odpoczynku! Jedyny minus, że nie mam nic obiadowego chyba sobie coś zamówię jak znajdę coś otwartego:-) nie mam siły gotować. Mam nadzieje, ze że parę dni mi minie ten stan zmęczenia...wczoraj pojechaliśmy na kolację do restauracji i mieliśmy jechać dalej na zakupy itd. Nie dałam rady.. :-( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Rybkunia jak bola cie piersi to moglo jeszcze Hcg nie spasc do 0, ja na twoim miejscu powtorzylabym bete po niedzieli to bedziesz miala jasnosc czy wszystko sie ladnie wyczyscilo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej chyba miałam owulacje około 12, ile jeszcze godzin jajeczko będzie w stanie sie zapłodnić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Leżę w szpitalu z krwawieniem, lekarz nie widzi ciąży. Czekam na betę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×