Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość słowianka89
jussio trzymam kciuki żebyś wytrwała w tym postanowieniu. A ja sobie postanowiłam, że jak okres spóźni się tydzień to zrobię test :P Ciekawe czy wytrzymam :P Jak ja kupuję banany, to mąż mówi na mnie Ruda Czita :P - nie wiem dlaczego... Ruda nie jestem :P Aluska super <3 Radosna ja na Nietykalnych byłam z mężem w kinie, a wczoraj obejrzeliśmy ponownie w tv, bardzo fajny film :) Najbardziej mój mąż śmiał się gdy ten gość sprzedał obraz za 11 tys. euro :P Widzę dziewczyny, że nie tylko ja mam fioła na punkcie świąt :) Gościana w domu moich rodziców na choinkę jest piękny żeliwny stojak. Niestety u nas takiego nie widziałam, bo tata zakupił go w Irlandii. Z kolei w naszym mieszkaniu również z mężem ubieramy choinkę (pierwszy raz rok temu) mimo że święta spędzamy u rodziców. I zamiast stojaka kupiłam takie metalowe wiaderko, wg mnie wygląda całkiem fajnie, tak rustykalnie http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/jg/bf/mqys/r2rSKOnwJfFEz7YiTX.jpg U nas zawsze jest żywa choinka - u rodziców wielka i cięta, a w naszym mieszaniu w doniczce. Później wieziemy ją do rodziców i sadzimy w ogrodzie :D A ja dziś w domu i pakuję się do wyjazdu - wyjeżdżamy dziś z mężem późnym wieczorem do rodziców na kilka dni. Wczoraj dowiedziałam się, że w przyszłym roku będziemy mieć 3 wesela :D Jak nie było wesel, to nie było, a teraz aż 3 imprezy, ale bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek887
Hej dziewczyny może wy mi dacie cień nadzieji czy udało sie zafasolkowac w tym cyklu:) Otóż staralismy się z M w 13 i 15dc, wtedy miałam śluz bardzo rozciągliwy i czułam mega wilgotność i wielka ochote na igraszki więc działaliśmy:) w 16 dc i w dniach póniejszych śluz juz zanikł nie było go wcale. Owulkę nie wiem kiedy miałam, nie odczułam jej a może jeszcze jej nie miałam:( Odnosnie cykli to przedostatni miałam 31 dniowy a ostatni 34dniowy także teraz niewiem kiedy mam dostać @. Co o tym myslicie czy mogło nam sie udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć kochane,termin mam na 10 czerwca tak więc ósmy tydzień z usg:) i nim się będę kierować bo późno u mnie musiała być owulacja przy tych cyklach.. z okresu był by 10 tydzień.., serduszko bije mój maluszek ma 19 mm:) na razie wszystko oki , mam kartę ciąży ,pobrał dziś cytologie , i dał skierowanie na badania -morfologia,mocz,glukoza grupa krwi bo gdzieś posiałam,tsh,toksoplazmoza i jeszcze coś czego nie mogę rozczytać, dziewczyny za które badania płaciłyście i ile? za tokso się płaci chyba? idę coś ogarnąć jeszcze bo nie długo do pracy a dziś ciężki dzień:( oby do 20....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja właśnie po cmentarnych szaleństwach ale zmarzłam ...bryyy.Ciepła herbatka już mi łapska grzeje. My zawsze mamy żywą ale to różnie raz w doniczce raz cięto to zależy jaka mi wpadnie w oko.A te w doniczce podobnie jak u ciebie gościana lądują na tyłach ogrodu:) Ja zawsze mam kaukaska‎ nie gubi igieł ,nie więdnie bardzo długo jest piękna ,aż żal ja rozbierać zawsze.Mój sąsiad ma szkółkę drzew i krzewów to zawsze od niego biorę. Jego syn(a mój dobry kumpel)zawszę się we mnie kochał to mam mega zniszkę .No cóż wredne to ale za to choinka w korzystnej cenie a tak piękna :) zawsze idę do nich na hale i wybieram jaka chce a nie zmarznięto na targu :)tylko z pierwszej reki. beta super kolejna czerwcowa mamuska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zawszekupujemy taką hmm ze srebrnymi iglami :D pani z naszej szkolki mowila ze one sie najlepiej przyjmują, no i nic z nich nie opada, to wiadro to swietny pomysł, ciekawe czy znajdziemy cos takiego, pasowałoby nam, bo ubieramy choinke na biało, chcoiaz niewiem.. widziałam fajnie ubrane choinki w ikeii na bialo zielono czerwono i tez mnie to kusi :D z tym ze nasza to taka malutka, razem z donicą to moze ma 1.50 ;) tesciowa mi wlasnie przyniosla golabki... nienawidze gołąbkow;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Swieta:) uwielbiam... U tesciow co rok*****sama sztuczna choinka.u moich rodzicow co rok prawdziwa pachnaca a my w angli mamy sztuczna. Fruzia ja mam kurtke z nexta z tamtego roku dla Patryka. Pasuje jak ulal ;) kolor niebieski.Tylko czapek mu nakupilam roznych i rekawic. Buty w CCC brazowe na rzepy za kostke. 100zl tylko dalam. Piszecie o jedzniu a ja wstalam taaaaka glodna;) lece zjem zupke poki mlody spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaanna
Ja lubię żywa choinkę :-P zapach i urok ma swój:-D odkąd z mężem mieszkamy razem to mamy w salonie choinkę :-P Lubie święta i to ze zazwyczaj mam w tym czasie urlop, mogę celebrować i odpocząć :-D A jak u was z prezentami? Skladacie się w rodzinie czy kupujecie jakieś drobiazgi a dużo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z prezentami jest tak ,że zawsze sie składaliśmy (wiecie ja z bratem ,mąż ze siostrami itp ) i kupiliśmy taki jeden droższy prezent a od momentu gdy praktycznie wszyscy mamy dzieci to kupujemy tylko maluchom a rodzicom jakiś drobiazg,że niby od wnucząt ;)A dziadkowie też tylko wnuką.Bo tak to każdy by chyba pół pensji stracił na prezenty bo trochę nas jest :P I mój meżuś co roku za swoją premię świąteczną kupi mi zawsze jakąś błyskotkę bo ja to sroczką jestem uwielbiam biżuterie z aparta.Zawszę się śmieję ,że to za ten cały rok użerania sie z jego humorami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas każdy każdemu kupuje prezent ponieważ ani ja ani mój mąż nie mamy rodzeństwa, więc święta spędzamy w bardzo kameralnym gronie: moi rodzice, babcia i teraz jeszcze mój mąż i jego mama. Teść nie żyje, a to pierwsze święta, które spędzimy razem jako małżeństwo :D Tak więc w tym wypadku można sobie pozwolić na kupowanie prezentu każdemu z osobna, bo mała nasza rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny, póki co jesteśmy na początku, niktóre starań, a niektore ciązy. Już nie mogę sie doczekać jak za kilka miesięcy będziemy wszystkie zafasolkowane i to już w zaawansowanym stopniu!! Tego zycze sobie i wszystkim staraczkom!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Rybkunia wtedy dopiero będziemy miały o czym dyskutować :D Mam nadzieję, że tak będzie i każda z nas doczeka się szybko II kreseczek. A ja już praktycznie jestem spakowana, tylko czekam na męża i w drogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
O i temat świąt się pojawił. U nas choinka sztuczna , bo nie lubię jak igły lecą itp, a co do prezentów to jak na razie kupujemy wszystkim ja mam małą rodzinę , narzeczony również . Poza tym nie kupujemy prezentów nie wiem jak drogich, bo najważniejsze żeby w tym dniu być razem i spędzić go rodzinnie a prezenty są tylko miłym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka ja tak lubię wesela, ale niestety żadne się nie szykuje w najblizszym czasie, oj ale bym sobie potańcowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Co tam dziewczynki, o świętach już gadacie, a ja przestraszona, dopiero to do mnie dociera, zrobiłam dziś już ostatni test teraz wieczorem, zupełnie inny od pozostałych i jest juz różowa gruba krecha, tego już nie da się inaczej wytłumaczyć jak ciążą, u mnie 24 dc, cykle 26 dniowe, raczej regularne z małym przesunięciem o jeden dzień, mnie testy owulacyjne nie zawiodły, na nich utrafiłam ten jak widać konkretny dzień :-) Radosna co tam u Ciebie???? byłaś na becie???? U mnie jest kocur w domu więc boje się trochę toksoplazmozy, kot co prawda na dworze nigdy nie był, ale jest u nas 3 lata i go nie wyrzucę,bo nie wyobrażam sobie życia bez mojego Mruczka, to zwykły dachowiec, ale odrobaczony, szczepiony i czyściutki, kuwetę i tak sprzątam w rękawicach wiec myślę,że nic się nie stanie, macie jakieś zwierzęta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoninka super :) Ja mam pieska, ale mieszka z moimi rodzicami :) Nie mogłam zabrać go ze sobą gdy wyjechałam na studia, więc został. Wydaje mi się, że dla zwierząt zmiana miejsca zamieszkania to duży stres. Na pewno jest jemu lepiej w domu z ogrodem niż w bloku. A poza tym on jest jak członek rodziny i moja mama śmieje się, że to jej mały synek :D A piesek to yorczek, ma już 7 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kota , tez dachowca. Tez wie trochę bałam ale była u weta ostatnio i on mnie uspokoił, powiedział, że bym musiała rękoma grzebać w kuwecie żeby się zarazić i ze częściej takso zaraża się jedząc brudne owoce i jedząc surowe nie dogotowane mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysica81
Ja mam dwa koty i psa na podwórku. Kuwetę sprzątam, będę musiała zlecić to mężowi, chociaż moje koty chodzą na dwór więc kuweta to dla nich wyjście awaryjne ;) poza tym nawet nie wiem czy w tej ciąży jestem czy nie więc nie mam zamiaru się przejmować. Teścik planuję może na niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Tygrysica ty zapoczątkujesz nowy tydzień , taka zasada, nie wywiniesz się, a po tobie następne niech się szykują, jeszcze tylko na Radosną czekamy, mam nadzieję,że test pokarze te dwie kreski,bo ten na zdjęciu był ewidentnie z dwiema kreskami, u mnie negatywne to negatywne nawet po 3 dniach były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek887
Hej dziewczyny może wy mi dacie cień nadzieji czy udało sie zafasolkowac w tym cykluusmiech.gif Otóż staralismy się z M w 13 i 15dc, wtedy miałam śluz bardzo rozciągliwy i czułam mega wilgotność i wielka ochote na igraszki więc działaliśmyusmiech.gif w 16 dc i w dniach póniejszych śluz juz zanikł nie było go wcale. Owulkę nie wiem kiedy miałam, nie odczułam jej a może jeszcze jej nie miałamsmutas.gif Odnosnie cykli to przedostatni miałam 31 dniowy a ostatni 34dniowy także teraz niewiem kiedy mam dostać @. Co o tym myslicie czy mogło nam sie udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę słowo: "staraczki" to w pierwszej chwili jakoś tak odruchowo czytam: "sraczki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
nakrecilyscie mnie na te swieta!!! kupilam w tesco piekne talerzyki w swiateczne wzorki..... ale i tak najlepsza byla w reserved... mężu kupował koszulę na jutro... no to ja...zeby nie byc gorsza... kupilam sobie....ramoneskę... bardzo przemyslany zakup.... ale byla na wyprzedazy, a ja zawsze chcialam..a ze jestem w ciazy to... no nie mglam sobie odmowic, bo by mnie myszy zjadly czy cos.... na szczescie jutro na dolnymslasku ponoc 16stopni wiec przynajmniej raz ja ubiore hahaha :D wogoleplecy mnie bolą..baaardzo ale to baaaaaardzo.... zna ktos jakies sposoby??ja nie wiem czy tojuz odciazy czy od tego ze nic nie robie... 10minutowe odkurzanie sprawia mi bol... i niestety z dnia na dzien to mi sie nasila;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek możesz do nas dołączyć,bo nasz topik jest szczęśliwym i niebawem wszystkie będziemy w ciąży,bo już sporo dziewczyn jest w potwierdzonej przez lekarza. Jak najbardziej możesz być w ciąży skoro oscylowałaś w dniach płodnych.Ja dopiero się dowiedziałam także o objawach nie opowiem,bo ich nie mam jedynie ból brzucha jak na @ Długo się staracie??w którym dc jesteś??? Dziewczyny wzięłam nospę,bo mnie brzuch boli, mam nadzieję,że można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam problem z bolącymi piersiami. Od 14 paź mam nowy cykl i moje piersi powinny być małe i niebolące, a tymczasem mam twarde a sutki to nigdy nie były tak wrażliwe. Czy możliwe że to po dupce? chyba że to hormony po tej mojej niby ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Mała trzeba tabelkę odświeżyć :) Coraz więcej zafasolkowanych przybywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianka ja nigdy... zwłaszcza w pierwszych dniach cyklu.. eh coś mi się rozregulowało wszystko... musze wyczuć znowu miesiączki i dopiero zaczne stosować testy owu bo znowu starce majątek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83ela83
Cześć wszystkim :) Tak sobie Was od wczoraj podczytuje i postanowiłam się dołączyć. Do potwierdzenia ciąży bądź braku ciąży mam jeszcze trochę czasu. I sama jeszcze nie wiem na co bardziej liczę...Bo che,ale boje się.Mam już dwoje dzieci:11 i 8 lat.I maleństwo wywróciłoby nasze życie do góry nogami. Zrobiliśmy tylko jedno "podejście" i jak się uda to myślę,że będę bardzo szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi smutno. Nie wiem czy to pech czy co, dni plodne wg kalendarza maja byc od jutra, a moj mąż cos zaczyna chorowac, nie chce mu sie i generalnie lipka:( On nie ogarnia kiedy sa plodne wiec to zupelny przypadek, oboje chcemy dziecka ale kurde no....jestem rozżalona:(( W tym cyklu obserwuje sluz a raczej jego brak...nic kompletnie nie ma:( Do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×