Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lubięwodę

Zdrowa żywność po sałacie.

Polecane posty

Gość Malwinka505
Witam! Zainteresowała mnie ta dietka, mam spory bagaż do zrzucenia, bo aż 20 kg. mam nadzieję że uda mi się schudnąć to w ciągu miesiąca. Wiem że to możliwe bo już kiedyś próbowałam, ale przez moją głupotę kilogramy wróciły! :( Przyszedł wreszcie czas aby się za siebię wziąść, wiem że za późno się z tym obudziłam bo za miesiąc mam wesele, i będzie cieszko! Będę się musiała sporo namęczyć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bescia
Hej Malwina też zaczynasz? Myślę żeby się do ciebie przyłączyć, będziemy razem się odchudzać co ty na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do zalozycielki tematu! Zyjesz jeszcze na tej salacie???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka505
Hej, wiem że razem będzie fajniej i więcej motywacji, więc okej! :) Będe jeść to co ty! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bescia
Okej, dzisiaj się mocno przygotuję, a jutro zaczynam nowe życie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokaznadmorza
Widzę że topik jeszcze nie umarł, i dobrze, bo dawno mnie tutaj nie było. :( Nie miałam jak się połączyć z internetem bo rodzice zaplanowali sobię wyjazd, w góry. I co miałam zrobić? Pojechałam, teraz do szkoły, nadrobiłam wszystko co miałam zrobić, a na wyjeździe całkiem zapomniałam o świecie. Żarłam jak dzika świnia, i kilogramy wróciły! :( Znowu będzie tżeba się wziąść za siebi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melankaśmietanka
Założycielko ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka505
Bescia, zaraz lecę na basen a ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bescia
Ja pójdę wieczorem na siłownię, teraz lecę oglądać film pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka505
Do zobaczenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubięwodę
Witam wszystkie panie rano! Melankaśmietanka- Mam 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie Jem sałaty ale będę musiała jeszcze troszkę schudnąć. Może jakieś 5 kg. :) Idę na wesele z chłopakiem i chcę ładnie wyglądać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałaś jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubięwodę
Nie nie miałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam się trzymacie? :) Ja już skończyłam ćwiczonka na dzisiaj! :D Tak sobię czytałam topiki innych dziewczyn o odchudzaniu, i doszłam do wniosku że mogłabym jeszcze trochę schudnąć do tego wesela, nie? ;) Napiszę jeszcze wieczorkiem, pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikatujest
Hej zaczynam z wami, właśnie słucham sobię muzyki. Aż chce mi się tańczyć. Jem mało i dużo ćwiczę, będe szczupła. Tak się spasłam przez ostatnie pare miesięcy. :( Przybyło mi aż 11 kg. Mam nadzieję że zrzucę owiele więcej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się powstrzymać! Zjadłam czekolada! :'( wiem, koniec z tym! Zaczynam od jutra, tylko jabłka, muszę schudnac! :-( :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybciaxxd
Hej! Mam 171 i ważę 67 kg. Jak myślicie czy przy moim wzroście to dobra waga? Wszyscy mi mówią że jestem za chuda, ale ja nadal czuję się grubo! :( Obecnie jem 3 grejpfruty dziennie, piję herbatę i wodę. I tak będe jadła jeszcze przez 2 tygodnie, chciałabym schudnąć jeszcze gdzieś około 10 kg. Myślicie że mi się uda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antosiaaa
Hej przyłączam się do was! START: 78kg. CEL: 20kg. zrzucić 172cm. zaczynam od jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bescia
Hej wróciłam zaczęłam już studia i będzie trochę ciężej z regularnymi posiłkami więc będę je nosiła w opakowaniach jak wcześniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubięwodę
Ja już po weselu jej, było wspaniałe. I tak będę tu zaglądać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubięwodę
Teraz będę dbać o siebie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry że tak długo mnie nie było, ale postaram się wchodzić regularnie, czy ktoś tu jeszcze jest? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tu znowu ja. Nie jestem w ciąży, ale na pewno skorzystam z porady. A tym czasem znalazłam całkiem dobrą dietę oczyszczającą. Zrobię sobie ją na jakieś kilka dni, tak tradycyjnie może co nie co schudnę, było by wspaniale. :D Będę piła codziennie po kilka szklanek soku ( oczywiście sok robię sama ). Joja się nie boję bo już wcześniej pisałyście jak go uniknąć. Za to bardzo wam dziękuję, i do zobaczenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokaznadmorza
Hej na jakiej teraz jesteście diecie? Ja na swojej własnej. :D Dawno mnie tutaj nie było, oj dawno! Dużo wpisów przybyło. Jutro lecę na basen a potem z psem na spacerek buziaki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×