Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Cześć dziewczyny, gratuluję spadków tych dużych i tych nieco mniejszych :) x Ja90 - przede wszystkim musisz usiąść i pomyśleć co Ty tak naprawdę zajadasz.... bo coś zajadasz, jakieś problemy ja też tyłam, bo coś zajadałam nie ruszyłam dalej dopóki nie uświadomiłam sobie co tak naprawdę próbuję poprawić poprzez jedzenie u mnie była to rutyna dnia codziennego, znużenie opieką nad dziećmi i monotonia - kiedy to sobie uświadomiłam, zmieniłam też zwyczaje żywieniowe - odstawiłam pieczywo, słodkie napoje, tłuszcze a za to zwiększyłam ilość owoców i warzyw nie głoduję jak mam napady obżarstwa to obżeram się marchewkami i nektarynkami, jabłkami owoce powodują, ze nie mam zachcianek na słodkie a żeby coś zmienić w swoim życiu - wieczorami chodzimy z rodziną do aquaparku - nie mam wtedy czasu na jedzenie, a jak wracam to padam i idę spać - wprawdzie nadal jestem z dziećmi, ale choć na 20 minut idę popływać a jak ktoś nie lubi pływać, to ostatnio widziałam świetne zajęcia o 20-tej coś jak aquaaerobik ale dużo wolniejsze, spokojniejsze, w brodziku z cieplutką wodą, a żeby panie czuły się jeszcze bardziej komfortowo - zgaszono nad brodzikiem górne światło i tylko było kolorowe światło z wody - dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, gratuluję spadków tych dużych i tych nieco mniejszych :) x Ja90 - przede wszystkim musisz usiąść i pomyśleć co Ty tak naprawdę zajadasz.... bo coś zajadasz, jakieś problemy ja też tyłam, bo coś zajadałam nie ruszyłam dalej dopóki nie uświadomiłam sobie co tak naprawdę próbuję poprawić poprzez jedzenie u mnie była to rutyna dnia codziennego, znużenie opieką nad dziećmi i monotonia - kiedy to sobie uświadomiłam, zmieniłam też zwyczaje żywieniowe - odstawiłam pieczywo, słodkie napoje, tłuszcze a za to zwiększyłam ilość owoców i warzyw nie głoduję jak mam napady obżarstwa to obżeram się marchewkami i nektarynkami, jabłkami owoce powodują, ze nie mam zachcianek na słodkie a żeby coś zmienić w swoim życiu - wieczorami chodzimy z rodziną do aquaparku - nie mam wtedy czasu na jedzenie, a jak wracam to padam i idę spać - wprawdzie nadal jestem z dziećmi, ale choć na 20 minut idę popływać a jak ktoś nie lubi pływać, to ostatnio widziałam świetne zajęcia o 20-tej coś jak aquaaerobik ale dużo wolniejsze, spokojniejsze, w brodziku z cieplutką wodą, a żeby panie czuły się jeszcze bardziej komfortowo - zgaszono nad brodzikiem górne światło i tylko było kolorowe światło z wody - dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam laski? Mam filmik z moich tańców to wam moze wrzuce wieczorem bo teraz na tel jestem. Zobaczycie jak wymiatam :) Ide poczytac książkę i pokrecic hh. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpiszcie mnie prosze efcyk. u mnue spadek w tyg 0 kg mam nadal 74.1 kg z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 czytasz wiec chcesz walczyc podaj meila to wysle ci moj nr telefonu i pogadamy moze troche doradze walcz dziewczyno o swoje szczescie. twoj wpis byl taki smutny ze az mi sie smutno zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk 27.05.2014........83.4kg.......-1,3kg............70,0kg.. ... .......58kg Izulek 01.08.2014.........75kg.........-1,2kg............70,8kg. .. .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........-1,0kg..........86,0kg. .. ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..........87,9kg.........-0,0kg.......83,3kg... . .....60 kg Anya77 25.07.2014........130,0kg.......-1,9kg......122,2kg..... .....99kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... - 0,0 kg.......65kg .............60kg Agula 28.06.2014.........76kg........-0,2kg...........64,2kg... .. ......63kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......-0,0kg...........74,1kg... ......... .75kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-1kg..........86,2kg..... ...70kg Ula 19.08.2014....70 kg.............-1,5kg... .........68kg...............65 kg HANKA 12.08.2014 ....69kg........-0,0kg......... 63,8kg ......50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Dziewczyny dzięki za ciepłe słowa , nawet nie wiecie jak one mi pomagają Evka jak dobrze widzę to miałaś podobną wagę do mnie więc wiesz jak to jest (nie będę podawać email na forum) ale dziękuje za chęci i pomoc nawet nie wiecie jakie to ważne i istotne że mogę się wam wygadać :) powiem tak napiszę w poniedziałek bo wyjeżdżam wieczorem skoro tyle osób mi dobrze życzy to może jednak będą te spodenki w grudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musza byc ;) bedzie dobrze ;) Co tam laski robicie? Ja sobie kuchnie posprzatalam i pranie zrobiłam i mi sie juz nic nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
90 ty nie chcesz to ja ci podam moj a niech tam efusia@tlen.pl podaj nr meilem to sie zdzwonimy trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) ja90 nie mozesz sie poddawac, nie mozesz, zeby kg zepsuly ci mlodosc I malzenstwo. jak Cie "zaatakuje glod" to zmykaj do wanny iwymocz sie w olejkach, zacznij czytac, wlacz gre na kompie, zrob co kolwiek, zeby zajac mozg. Zacznij jakas diete lub poprostu mniej jedz ale nie katuj sie, bo potem znow zaczniesz sie obzerac. Bierz przyklad z dziewczyn, one juz tyle schudly. POWODZENIA. Warto powalczyc o mniejszy rozmiar I lepsze samopoczucie :) Efcyk 27.05.2014........83.4kg.......-1,3kg............70,0kg.. ... .......58kg Izulek 01.08.2014.........75kg.........-1,2kg............70,8kg. .. .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........-1,0kg..........86,0kg. .. ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..........87,9kg.........-0,0kg.......83,3kg... . .....60 kg Anya77 25.07.2014........130,0kg.......-1,9kg......122,2kg..... .....99kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... - 0,9 kg.......64.1kg .............60kg Agula 28.06.2014.........76kg........-0,2kg...........64,2kg... .. ......63kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......-0,0kg...........74,1kg... ......... .75kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-1kg..........86,2kg..... ...70kg Ula 19.08.2014....70 kg.............-1,5kg... .........68kg...............65 kg HANKA 12.08.2014 ....69kg........-0,0kg......... 63,8kg ......50kg Gratuluje wszystkim spadku wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to przynajmniej wyższe ode mnie jestescie :) ja po ciazy wazylam 90 kg przy 161cm wzrostu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula dobrze pisze, ale najpierw ustal sobie swoje dzienne zapotrzebowanie na kcal, ( z internetu) , podel ustal jadłospis i zaopatrz sie w owoce i duzo warzyw chude wedliny mieso nabiał - wyrzuc słodycze i słone przekaski niech ci zejda z oczu. i jak poczujesz sie głodna zjedz duuuuze jabłko, wazne!!! - jedz co 3 godz za 3 tygodnie sie przyzwyczaisz i nie bedziesz miała napadu głodu mowie ci wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Oj ja 90... naprawdę chcesz zmarnować świadomie swoje życie przez śmieciowe jedzenie? naprawdę chcesz, żeby mąż oglądał się za innymi kobietami bo ty poddajesz się po paru dniach diety? Oszalałaś czy co? walczysz o swoje zdrowie o siebie, dla męża. Nie poddawaj się... nie warto!!! za rok będziesz ważysz 20 kg więcej i co? jeszcze trudniej ci będzie! Weź się w garść kobieto. Udowodnij innym, że potrafisz. Naprawdę chcesz żeby postrzegali cię jak tłustego grubasa co aby źrę i nic nie robi ze swoim życiem bo jedzenie tobą rządzi...do tego biadoli jaka jest biedna- samo się nie zrobi!!! ruszaj tą duuuuupe i do dzieła małpo jedna... odłóż słodycze, zamień pieczywo na ciemne, kolację jedz ok 19 a za tydzień wpadniesz tu i podasz, że ponag kg ci ubyło. Nie usadzaj doooooopy na kanapie z przekąskami tylko do dzieła. DO CHOLERY CO Z TOBĄ!!! kLEO85 Przepraszam,ale musiałam bo ktoś musi ją postawić do pionu i wiecie co? mam fantastycznego męża mimom wszystko, ale jak jedziemy samochodem i idzie kobieta o większych gabarytach on mówi ''zobacz jaka BETONIARA'' :o hmmmm ciekawe co myślał o mnie 30 kg temu ale mi wolno było tak wyglądać- innym nie... eee to facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem czytam co piszecie i jak wam idzie ale nie będę pisać tego samego na dwóch wątkach. Jak chcecie to wiecie gdzie piszemy... jak ja przegięłam dwa dni temu (chyba dwa dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hej kobitki co tam słychać ;) ja psychicznie przygotowywane się już do poniedziałku żeby zacząć dietę dukana ;) jak macie jakieś fajne przepisy na fazę pierwsza to po proszę ;) mam nadzieje ze będą fajne efekty i będę w końcu z siebie dumna :) gratulacje wszystkim spadku wagi oby tak dalej kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc jestem Ula
Hej Słońce Próbowałam rano wkleic się do tabelki ale mi spamowało i nie mogę wysłać wydaje mi się że już byłam wpisana do tabelki a teraz siebie nie widzę moja waga dziś 69kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D czyli jednak byłam w tej tabelce? Może dopiero w tej ;) jestem przed okresem i niestety coś z wagą nie tak poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evka ja juz sie wpisalam na vitalii. hej Slonce :) przepisy... znajdziesz mase w necie, wygoogluj sobie przepisy dieta Dukana i beda rozne na co tylko chcesz. a jak czegos nie kumasz to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Dzięki efcyk jakoś stresuje się ta dieta chce żeby wszystko było idealnie żebym uzyskała jak najlepsze efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade. ja jestem zadowolona z efektow :) 13 kg za mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 skoro masz problem z nawalem jedzenia moze sprobuj dukana :-/ jesz bez ograniczen bialko potem bialko plus warzywa nie bede sie dlugo rozpisywac o tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie niezly pomysl. ja90 przeczytaj ksiazke Metoda dr Dukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleo widze ze i ty tu podczytujesz,,,,ja tez,,,,,i wpisuje sie tu tez u dziewczyn,,,,dzieki temu mam wieksza motywacje,,,,lece zaraz do lasu znow na grzyby zeby mi zleciały te dwie godziny do kolacji z dala od lodówki hehe,,,,,dziewczyny gratuluje wyników z tego tygodnia,,,,, efcyk ja mam 164 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce16
Jest tutaj ktoś kto jeszcze nie śpi...? Ja jakoś dzisiaj nie moge spać, smutno mi i mam zły wieczór...ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×