Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

A ja się zalamalam. Cwicze, jem według diety, nie podjadam nic a waga 71. Szok. Kuzwa czemu no?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Zbyt dużo ćwiczysz budujesz widocznie mięśnie a nie tracisz tkanki tłuszczowej miałam efcyk to samo przybrałam o kg więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No bo tak jak ci efcyk pisałam widocznie zbyt intensywnie ćwiczysz i zamiast spalać budujesz mięsnie. Niestety w ćwiczeniach nie chodzi o to żeby nie ćwiczyć a nagle ćwiczyć codziennie przez tydzień i chcieć mieć nie wiadomo jakie efekty...trzeba stopniowo co drugi dzień albo 4 razy w tygodniu z przerwami żeby to miało sens ;) ja też z początku dużo ćwiczyłam i nic mi to nie dało tylko przybrałam 1 kg ;) a teraz jak robie sobie dzień lub dwa przerwy jak dla mnie jest dobrze i widzę efekty ;) każdy organizm inaczej reaguje ;) ale spróbuj zrobić przerwę i się nie załamuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie przerwe dopiero w niedzielę. Wiec cwicze 6x w tygodniu. Zobaczymy pod koniec miesiąca jaki bedzie wynik ;) bo pod koniec miesiąca tez bede sie mierzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Efcyk, Slonce ma racje, cwiczysz duzo, rozbudowujesz miesnie I stad ta waga, sprawdz obowody. Moj byly trener tez nam odradzal treningi 6 razy w tygodniu. Ale sama zobaczysz co Twoj organism lubi a co nie :) dziewczynki, ja tez wczoraj pocwiczylam. Byl Callanetics, przysiady, hh. Dzis mam niezle zakwasy, ale czego sie nie robi dla zgrabnej "pupci" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Ok dzieki za rady ;) Co tam robicie ciekawego? Ja juz ogarnelam mieszkanie, zrobilam pranie itp. Nudy kurde, ta jesien mnie dobija. kleo odezwij sie co w zwiazku z Twoja depresją. .. mnie tez cos bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja byłam dzisiaj na lotnisku bo moja mama przyjechała a teraz czekam aż mój wróci z pracy zje obiad i jedziemy na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce16
Poza tym dzisiaj ćwiczyłam rano już 3 dzień a6w zobaczymy czy dam rade do końca bo póki co już jest ciężko...ale nie poddam się...:) jutro znów idziemy na basenik...no i pobiegałam dzisiaj 6 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Wlasnie wrocilam ze spacerku z syniem, jest taka piekna pogoda. Szkoda, ze moj maz musi pracowac bo dzisiejszy dzien jest idealny na dluzszy wypad nad rzeke czy do lasu. Mam nadzieje, ze synio jednak sie dzis skusi na drzemke to bede miec "spotkanie z Mel B" a jak nie to beda tylko przysiady, brzuszki itp z dodatkiem hh Gratuluje zapalu do cwiczen dziewczyny :) Oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie wciagnelam w te cwiczenia ze pocwiczylam sobie 35min. Heh ;) W sobote i niedziele zrobię przerwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szesc razy w tygodniu za duzo !!!! mozna sie przetrenowac efekty sa ,ale szkoda organizmu co do cwiczen jak ktos cwiczy aeroby,kardio nie rozbuduja mu sie mega miesnie a z reszta kobiety nie maja takiej tendencji jak faceci.Ale nic nie szkodzi zawsze lepiej miesien niz tluszcz w tym miejscu.kobieta nie bedzie wygladac jak facet chyba,ze bedzie brala sterydy czy cos,ale ja chodze na silownie itd mam instruktora i do Ciebie slonce tez zobaczysz jakie dostaniesz cwiczenia 80 5 bedzie silowych,obwodowych z ciezkim wysilkiem a uwierz,ze takie cwiczenia spalaja wiecej kalorii niz kardio i co najlepsze w szybszym czasie ,ale to przed toba pisze zaszyfrowana ,nie chce mi sie logowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie tak mysle jeszcze powaznie dziewczyny poki co jestem na diecie i cwicze od 20 lipca 13 tygodni tak schudlam 13 kg i tak sobie mysle bo chce jeszcze 20 i to bedzie do konca lutego 20 tygodni,ale nie wierze,ze zawsze 1 kg bedzie lecial tygodniowo a prawda jest taka,ze szybciej jest mniej bezpiecznie i ,ze szkoda skory i tak sie zastanawiam jak te laski tak szybko chudna,chcialabym wszybciej,ale az sobie nie wyobrazam co musialabym robic i co jjesc a raczej nie jesc wcale,zeby tak szybko chudnac i sie porownuje i czuje ,ze jestem za slaba,ze za malo z siebie daje ahhh te mysli zaszyfrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przetrenowania... wlasnie o to chodzi ze ja nawet zakwasow nie mam mimo ze cwicze naprawde ciężko na wszystkich obciazeniach i daje z siebie 100%. Takze schodze cala mokra. Ustale sobie nowy grafik skoro mówicie ze tak jest zle i bede cwiczyc 4 razy w tygodniu. A Wy ile cwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk 27.05.2014........83.4kg.........-0kg............70,0kg.. ... ....58kg Izulek 01.08.2014.........75kg.........-0,5kg............69,3.. .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........+1,3kg.......... ..86,3 ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..87,9kg..83,3kg..82,2kg...80,4kg..79,5kg.... 60 kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... - 0,3kg.......61,7 kg.............60kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......+0,5kg...........73,5kg... .....70kg Kleo85 27.05.2014.........94 kg.......-1,0kg.............79,1kg......70kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-0,0g..........86,2kg..... ...70kg Zacna Kobitka 29.07.2014.....78kg.........-0.5kg.........71,7kg........ ..62kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hej kobitki ;) co do pytania ile ćwiczę to tak codziennie teraz robie 6 ;) co drugi dzień biegam no i jeszcze basen i waga spada nie stoi w miejscu jak wcześniej ;) no i jeszcze lekkie ćwiczenia typu mel b pośladki albo coś na boczki ale to zazwyczaj z rana ;) żeby mieć świadomość że moje ćwiczenia kosztowały mnie trochę czasu i wysiłku i żeby nie zjeść coś nie ładnego ;) jak wasze wagi ?:) u mnie super 78 kg a przez chwile pokazało 77 no ale wpisze 78 dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa jeszcze cala noc nie spalam. Dopiero od 6-7 . Masakra. Mojemu synowi idzie gorna jedynka, jedna ladnie sie przebiła a po lewej stronie wciaz spuchniete i nie moze wyjsc. ;/ musze kawke wypic bo spie na stojaco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk nie przejmuj się za tydzień na pewno będzie spadek tylko daj sobie czas a na pewno będzie dobrze ;) najlepiej nie wchodź na razie na wagę żeby się nie demotywowac nie potrzebnie ;) współczuję z tymi zabkami to jest masakra...wypij kawkę żebyś jakoś mogła funkcjonować biedulko ;) Kleo a ty gdzie jesteś weź się odezwij bo się martwię o ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
Efcyk 27.05.2014........83.4kg.........-0kg............70,0kg.. ... ....58kg Izulek 01.08.2014.........75kg.........-0,5kg............69,3.. .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........+1,3kg.......... ..86,3 ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..87,9kg..83,3kg..82,2kg...80,4kg..79,5kg.... 60 kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... - 0,3kg.......61,7 kg.............60kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......-0,5kg...........73,0kg... .....70kg Kleo85 27.05.2014.........94 kg.......-1,0kg.............79,1kg......70kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-0,0g..........86,2kg..... ...70kg Zacna Kobitka 29.07.2014.....78kg.........-0.5kg.........71,7kg........ ..62kg a u mnie 0.5 kg na minusie, ostatnio cos lichutko z dieta bo u mnie w domu infekcje i wszyscy po kolei chorujemy, moj syn pochodził dwa dni do przedszkola a juz trzeci tydzien choruje- ma trzecia infekcje z rzedu - wczoraj dostał antybiotyk i go zwymiotował no masakra, dzis juz wyglada lepiej ale wczoraj i przedczoraj nie było wesoło, goraczka jakby nie nurofen doszłaby nawet do 40 jak stwierdziła pediatra, a ilez mozna byc na przeciwgoraczkowym? ja pisze czesciej na vitali bo na telefonie tu posty nie chca wczodzic, ale czytam was jak wam idzie , i podziwiam słonce i efcyk za te wasze cwiczenia, tak bardzo bym chciala zobaczyc 6 z przodu,,,,tak jak kleo mowiła te ostatnie kg schodza najwolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie sie Iza tam smarujesz ;) Kleo daj znac co sie z Toba dzieje. Xx ja sie tylko jednym pocieszam, że lepiej sie czuje na tej diecie. Nie ma porownania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie innym wlasnie krecilam hh skacze wlasnie na skakance chwila odpoczynku i wracam do cwiczen moze sie zmobilizuje jeszcze do zumby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowunowa
izulek, znalazlam jadlospis gosc, dziekuje za wyliczenie, no tak ja musze troche odjac tych trzydziestek :) Dziewczyny ale wy cwiczycie, mam wrazenie, ze wy jakies za porzadne jak dla mnie, przynajmniej poki co :) Ja nie moge jakos sie przymusic do cwiczen, jezdze tylko na rowerze bo uwielbiam a nie z rozsadku i troche za malo, zeby byly widoczne efekty.... Chyba do poniedzialku lub niedzieli. Milego likendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Hej dziewczęta... czytam co u Was, ale ciężko mi pisać na dwóch wątkach Efcyk myśle, że mój nastrój jest spowodowany odchudzaniem, niestety. Nie poszłam prywatnie bo szkoda mi kasy... w tym tyg wydałam 1 tys zł na 2 rowery, 300 na buty dla Kacpra i prezent na 3 urodziny kosztował 100 zł plus nastepna kasa na chrzest bo dziś mamy ale nie idziemy. Jednym słowem różnie a odchudzanie no masakra. Jestem taka wściekła, że klnęła bym w głos. Waga stoi quwa no!!! 79,1 a ja cały tydz się pilnuje nie jem po 18 no pochlastac się idzie nic więcej. Od jakiś 6 tyg moja waga waha się między 81-79 kg jakby już spaść nie mogła. Jutro dostanę placki i mięso z chrzcin,w niedziele jedziemy na impreze z masą ciasta i sałatek a ja nie dośc, że zjem tyle co kura to waga jeszcze nie spada :x a mąż jeszcze nafochany od rana chodzi bo pączki do kawy mi kupił, tak jakbym kurdę paczki do kawy wcinała, ale mnie zdenerwował no mówie wam. Do tego szwagierka powiedziała ''wcale taka gruba nie jesteś'' :D Super, rewelacja, czyli jak ja mam wyglądać mając 181 cm wzrostu?! Jestem wściekła na wszystko, na tą głupią wage... wszystko mnie przybija,ale cieszę się ogromnie, że zmieniłam swoje życie, że przestałam się pocić, że nie męczę się wcale, że jestem pewna siebie, ale zastanawiam się czy ja jeszcze zrzuce choć te 5 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zapomniałam zrobić przysiady więc dziś zrobiłam 270 :D 130 za wczoraj, 140 na dziś ale nóg nie czuję za to pupa robi się twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja waga waha się 8 tyg, dokładnie to jutro będzie 8 tyg jak walcze między 81-79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleo cierpliwosci i wytrwalosci :) sprobuj dorzucic wiecej bialka moze waga ruszy tez mam jakies depresyjne stany :/ dzis udalo mi sie od dluzszego czasu pocwiczyc choc 30min na hh skakance i zumbie rano skusilam sie na kawalek 30g sernika wiec napewno juz to spalilam mialam zmierzyc swoje obwody ale zapomnialam wieczorem ide z moim na bilard :) zaraz mykam cos zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk 27.05.2014........83.4kg.........-0kg............70,0kg.. ... ....58kg Izulek 01.08.2014.........75kg.........-0,5kg............69,3.. .........69kg Ja90 11.08.2014..........89kg..........+1,3kg.......... ..86,3 ........70kg SŁOŃCE16 04.08.2014..87,9kg..83,3kg..82,2kg...80,4kg..79,5kg.... 60 kg czarnula75 03.08.2014 ........67,6 kg .... - 0,4kg.......61,3 kg.............60kg Evka30 03.05.2014..........87kg.......-0,5kg...........73,0kg... .....70kg Kleo85 27.05.2014.........94 kg.......-1,0kg.............79,1kg......70kg Zaszyfrowana87 20.07.2014.......95,4kg.......-0,0g..........86,2kg..... ...70kg Zacna Kobitka 29.07.2014.....78kg.........-0.5kg.........71,7kg........ ..62kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane jakos sie smutno zrobilo na naszym watku, ciagle jakies chorobska, biedne te wasze dzieciaczki ciagle cos im doskwiera. Moje male sloneczko dostalo potowek po podrozy I tez nie moze spac w nocy, bo go swedza nozki. Efcyk, ja sie staram cwiczyc 3- 4 razy w tygodniu. Ale sama wiesz jak jest u mnie czytajac moje posty ;) Raz uda mi sie zrobic caly trening a czesto musze konczyc po 20- 30 min, bo moje dziecko sie juz naspalo. Wczoraj cwiczylam tylko 30 min z Mel B + 40 przysiadow. NA silownie chodze juz tylko w weekend I to zazwyczaj 1 dzien. Wiec ja nie jestem wzorem do nasladowania co chodzi o cwiczenia :( Dziewczyny, przestancie tak obsesyjnie myslec o odchudzaniu, wadze, bo naprawde nabawiecie sie depresji. Ludzki organism jest przekorny, czym bardziej bedziecie chciec I naciskac go tym bardziej bedzie sie buntowac. Wiekszosc z was schudla juz tyle kg, jestem pewna, ze lepiej czujecie sie fizycznie, docencie to I po malu robcie swoje, wtedy na 100 % waga bedzie leciec na dol. Kleo, olej docinki swojego otoczenia. Wszyscy Ci zazdroszcza, ze udalo Ci sie tyle schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo tez masz synka Kacpra? Fajnie ;) Czarnula wiesz w dzien jest z malym spokój, bo nie marudzi tak, ladnie sie sam bawi. Gada sobie , teraz sie nauczyl "papa" i jak wychodze do ubikacji albo do kuchni po cos to mi macha i "papa" mowi haha xD Za to w nocy tragedia. Ja tez mam juz dosc tej wagi ale nie waze sie do piątku. Tak dbam zeby czegos zakazanego nie zjeść. A tu lipa. Chyba jestem przewrazliwiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×