Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

hej kobietki :) Moj synio bardzo lubi cwiczyc z mama a jeszcze jak jest tata to juz wogole nie ma lepszej zabawy. Ale cwiczenia z nim trwaja 5 gora 10 min. Na poczatku nasladuje mnie, liczy dokladnie moje powtorzenia a potem jak sie mu znudzie do skacze po mnie, wpisana sie itp Ale czasami sam proponuje taka zabawe. Mam niestety problem. Nie chce juz spac w dzien a ma dopiero 2,5 roku. Jak on nie spi to ja nie mam szans na porzadne cwiczenia w ciagu tygodnia, bo sam weekend do za malo. Wczoraj poobijalam sobie niezle kosci miednicy I nabijal siniaka hh wiec dzis dzien przerwy. Dziewczyny dieta idziemi doskonale. Nic nie podjadm, zadnych kesow ciasteczek, paluszkow od synia itp. Odzwyczailam sie I nawet mnie nie ciagnie. Dobrze, ze jestescie pelne humoru I zapalu do walki ze swoimi waleczkami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Ja90 w koncu sie odezwałaś :) Ja wlasnie czekam na obiad i dalej idziemy zwiedzać ;) Takze tyle ode mnie, odezwe sie w wolnej chwili. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja90 gdzie sie podziewalas? Myslalam dzis o Tobie :-) x kurcze przesnelam razem z malym i snie dawno mama mnie obudzila heheh weszla sobie ot tak poprostu x kleo az twoja motywacja zaraza :-) x mam zamiar wybrac sie dzis na solarium bo znow luszczyca mi dokucza,na dodatek gdzies wcisnelam masc i nie moge jej znalezc ;-/ x ide zaraz pokrecic hh poki mailmita jest i zaopiekuje sie mlodym x wogole to zaczelam znowu pic kawe i to z cukrem :-/ ale inaczej nie wypije parzonej a mleka unikam wiec rozpuszczalna odpada x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Czarnula75 a może pomysł o jeździe na rowerze z małym skombinuj sobie siodełko dla małego chyba ze masz ;) rower to tez dobry sposób na spalanie a może taki sposób aktywności to jemu też się spodoba...chociaż nie wiem jaka w pl pogoda na rower...w sumie do zimy trochę czasu jest na jazdę jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Aaa gdzie mieszkasz Czarnula75 ?:) ciężko się połapać kto skąd wiem jedno ze efcyk jest z Niemiec..a reszta to dokładnie nie wiem ;) ja byłam z moim biegać dziś juz mu się udało 4 km przebiec normalnie jestem z niego dumna ;) zaraz prysznic i jeszcze dziś musze się pouczyć ;) masakra z ta szkoła w weekend ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez po cwiczeniach dzis skakanka plus hh brak mi zumby ale nie mam jak bo mlody jeszcze hula heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguniusiaaaa
Ważna jest jakośc jedzenia. Warzywa, które sa zasypywane toną chemii i kurczaki, w których jest więcej antybiotyków niż mięsa są straszne dla organizmu. Ja kupuje zdrowe żarełko na lokalnyrolnik.pl i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
hej dziewczyny blagam niech ktos ta tabelke uaktualni,bo nie moge patrzec hahaha :D:D:D: ja mam mega motywacje znowu nie dosc ,ze waga spadla ,a mialam chwile przestoj to jeszcze sluchajcie weszlam we wszystkie spodnie jakie mam w szafie dwie pary sa z przed 3 lat :P i sa dobre i malo tego te z przed 2 lat robia sie za duze.Juz mam duzo ubran za duzych. ale poki co mam co nosic nie chce kupowac waga docelowa ma byc o wiele mniejsza nie bede szalec choc przyjdzie czas,ze bede musiala cos kupic,w poniedzialek biegalam tylko pol godzinki wczoraj bylam na silowni dzis znowu 30 minut biegu.Jutro silownia.Czuje sie super Slonce zaraz Cie z waga dogonie :P:P:P jak dobrze pamietam masz 81 z gorszami ja 83,1 tak,ze musze sie ogarnac heheh juz czekam na ta 7 z ublaganiem pamietam jak czekalam na 8 tak bardzo czekalam a tu juz zaraz 7. Zapisalam sie do lekarza ,bo mam problem z okresem a wlosciwie jego brak od ponad pol roku okres mialam moze 3 razy.Nie wiem co jest za 1,5 tyg mam wizyte.od diety na pewno nie ,bo sie nie glodze a po drugie to sie zaczelo o wiele wczesniej.Mialam isc jutro ,ale praca musialam przelozyc. ja nie mam dzieci tylko psa :P tzn to moje dziecko ja was podziwiam,ze przy dziecku potraficie i macie czas sie odchudzac,przeciez biszkopty sa pyszne i te kaszki nestle jezus mniam hahaha dzieckiem sie trzeba zajac podziw :) ja biegam z psem i tak musialabym wyjsc z nia na spacer to sobie biegamy razem.Teraz ma cieczke i ciezko sie z nia biega musze miec ja na smyczy caly czas i ciagnie mnie czasem albo wacha wszystko jak szalona sika co chwile.Instynkt jej sie wlaczyl i wszedzie teren znaczy a jak widzi psa az piszczy :D Moja psinka ma dzis swieto ma wielki kosz zabawek zawsze ma tylko 1 lub dwie dop zabawy,bo idzie sie o nie zabic i ,zeby sie nie znudzila dzis jej caly kosz wysypalam nie wiem co ma zrobic ze szczescia :P w niedziele bede sprawdzac wymiary ostatni raz sprawdzalam 8 wrzesnia czyli za tydzien bedzie prawie miesiac,nie chce czesciej ,bo na wadze lepiej widac niz w wymiarach ,ale trzymajcie kciuki :) a ja za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszyfrowana masz za maly poziom progesteronu dlatego nie masz @ ja mam bardzo czesto ten problem teraz juz mi sie spoznia od jutra znow musze sie wspomoc luteinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj synus idzie od jutra do przedszkola pierwszy dzien. bardzo sie ciesze i stresuje zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina to progesteron (hormon)od tego sie nie tyje chyba za masz konkretne zaburzenia ja mam pcos wiec to juz inna spiewka napewno zrobia ci usg o ile maja na miejscu idziesz do zwyklego ginekologa?? jesli nigdy wczesniej nie zglaszalas tego do swojego gienia podejrzewam ze dadza ci progesteron i na tym sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz dostac tez duphaston rozne sa nazwy z yego co mi dietetyczka mowila to po tym leku sa zaburzenia metabolizmu ale wszystko zalezy od lekarza itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evka u mojego brata dwoje teraz poszlo do przedszkola :-) jedno jest zadowolone ta starsza a mlodszy ciagle placze godz po przyjscou do przedszkola chce do domu pozniej jest ok :-) x ostatnio pytalas dlaczego sen jest wazny przy odchudzaniu, wyzej wkleilam link tam znajdziesz odpowiedz :-D x DOBRANOC DZIEWCZYNKI DO JUTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie mieszkam w pl tylko w UK tu usg sie doprosic a ginekolog to juz cud musze isc do ogolnego pewnie mnie splawi tabletkami i ewentualnie zrobi badanie krwi a wiem,ze musze miec usg ,bo moha byc jakies torbiele na jajnikach to logiczne,ale juz widze jaks ie bede awanturowac o swoje i czekac miesiacami na skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszyfrowana a w jakim miescie w uk mieszkasz?o ile mozna spytac ja jak 4lata jestem w Anglii do tej pory nie mam GP jak mi cos jest to zawsze na emergency jade hehe ale nie przejmuj sie dadza c***aracetamol :-p x Dziendobry dziewczynki jak wam mija poranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paracetamol hahah xD naprawde tak jest czy sobie jaja robicie? Ja juz jutro wracam, chyba sie tu przeprowadze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Dzień dobry a no bardzo dobrze właśnie czekam aż mała usnie i pójdę wypić kawę...;) wieczorem dzisiaj tez bieganie z moim może jakoś dzisiaj da rade 5 km przebiec ;) a wy co tam ?:) mam nadzieje ze grzecznie bez podjadaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma mieszka w Uk w ciązy miała 3 usg bo mała była ulozona plecami a nie tWarza i ja wyjatkowo polozna monitorowala. Caly czas ze bedze corka, corka, corka a tu mi przysyla zdjecia malego w rozowej czapce bo chlopak sie urodzil i powaznie na wszystko paracetamol :D Na bol nogi, na zwichniecie kostki, na cisnienie paracetamol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Mam rodzinę w UK i na prawdę tak jest....masakra ;) efcyk wracaj do nas ;) ja wczoraj kupiłam sobie juz 3 parę spodni do biegania tyle ze te co kupiłam wcześniej to wiszą bo wzięłam rozmiar L...a wczoraj kupiłam M i są takie fajne w sam raz ;) jeszcze do pewnego czasu miałam mnie kupowania troszkę większych rzeczy a teraz to połowa bluzek juz na mnie wisi i to tak konkretnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Cześć pytałyście gdzie byłam no więc na urlopie wprawdzie w Polsce ale w totalnej głuszy bez neta i komóry , ale psyche totalnie odpoczywa wtedy. choć dziś już tęsknię do weekendu. ja dziś fajnie od rana się trzymam choć chyba zrobię sobie święto bo mi się kebab marzy już dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Tylko że dziś rano się załamałam bo ubrałam kurtkę z zeszłego roku i taka nabita się czułam że znowu to obrzydzenie do siebie poczułam, a teraz myślę o kebabie cieszę się chociaż że dzięki temu że jestem z wami przynajmniej nie tyję już a nawet schudłam troszkę ej wy też tak macie że zostawiłyście za ciasne ubrania z nadzieją że znów się w nie zmieścicie? ja tak zostawiłam sporo bluzek, a co do dnia dzisiejszego to musze kupić sobie jakieś nowe dresy i na aerobik nowy strój, bo czuję się jakaś taka zaniedbana na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 jak chcesz dam ci przepis na kebaba w tortilli do zrobienia w domu jest dietetyczny ale przepyszny tez mam za male spodnie i bluzkebi bluze dostalam od siory mam sie w to wcisnac w sylwestra z tym ze ona ma rozmiar xs a ja l/xl ja tez nie podjadam :-D skonczylam pic kawe, posciagalam cwiczenia na kompa teraz biore sie za sprzatanko x efcyk serio w 90% przepisuja paracetamol ja bylam 2razy na emergency raz na szyciu palca bo wsadzilam pod blender, i jak mi sciegna poszly za pierwszym razem to wiadomo szycie a za drugim razem codeine zajebiscie silny lek na szczescie nie dali mi paracetamolu ale jak mam jakies dolegliwosci to jade do Pl do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej podoba mi sie w UK leczenie ospy wietrznej nie smaruja dzieci jakimis szmatlawymi kremami jak w Pl penicylina w syropie przez 4dni i po ospie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 90 mam chwilke to Ci cos napisze. Zadnych kebabow! Pisalam juz o tym. Mówisz ze schudlas troche, masz zalamke bo kurtka ciasna, po co Ci to ? Chcesz sie bardziej dobijac? Gwarantuje Ci ze jak go zjesz bedziesz miec mega wyrzuty sumienia. Daj spokoj, kup sobie piers z kurczaka dobrze przypraw i upiecz sobie w piekarniku. Ja jestem teraz na wakacjach, ale nie poplynelam, nie jem lodow, smieciowego zarcia nawet pieczywa nie jem. Mam to gdzieś. Co prawda diety sie nie trzymam bo jestem na Dukanie i nie mam mozliwosci ale jem jak najmniej kalorycznie. Wracam w piatek i musze sie za Ciebie wziac bo tak nie moze byc. Fast foody i slodycze to samo zlo. Jeszcze jakis batonik raz na jakis czas nie zaszkodzi, ale nie jedz tych smieci. Jestesmy tym co jemy, pamietaj o tym :) nie daj sie pokusom, nie warto. Wiem to z autopsji ;) To tyle mialam Ci do powiedzenia, mam nadzieje ze Cie nie urazilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Efcyk brawo, popieram. Nie ma nic gorszego jak nagroda za zrzucenie kg. Potem robi się drugą nagrodę,trzecią a następnie przychodzi załamka bo waga wskazuję z kg więcej. Szczerze? martwiłam się, że wrócisz z dużym plusem, a tu proszę Efcyk jak nie Efcyk :) jakbys była zupełnie inną osobom, ale tak pozytywnie oczywiście. Ja 90 ja mam rzeczy za małe zostawione na potem :) Od wczoraj podjęłam wyzwanie z przysiadami plus brzuszki z Mel B. Przysiadów na dziś miałam 30, a brzuszków zrobiłam tylko 50, ale jak mi do teraz nogi się trzęsą, mówię Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×