Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Gość efcyk
Czarnula super wygladasz ! :)) a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce16
Możecie dać linka do Vitalii ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dziekuje za mile komentarze, ale jest jeszcze nad czym poracowac ;) Mam 168 cm wiec do najnizszych nie naleze ;) Slonce, link kafe blokuje, uwaza za SPAM jak chesz mnie zobaczyc to poszukja na vitalii forum wsparcia odchudzanie na powaznie - I23 czarnula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce,, zrob jak pisalam powyzej W wyszukiwarke vitalii wpisz -123czarnula a potem moj pamietnik, tam sa fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) no Czarnula super wyglada, naprawde. Chcialabym tak wygladac juz :) Dziewczyny robilam badania, rano bylam po poludniu odebralam. Niestety kolorowo nie jest, dostalam glikomoerz. Mam 3 razy dziennie kontrolowac na czczo, po obiedzie i po kolacji. Wszystko wskazuje na to ze to poczatki cukrzycy. Mam umowiona juz wizyte u dietetyka na jutro. Ma mi ustalic diete pod te schorzenia. Ech kurde leb mi peka... ok, ogladam moj serialik. :) do jutra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Hej Dziwczyny moja waga oszalala nie mam zadnych grzeszkow chodze sumiennie na silke ,biegam i uwaga 81,1 kg na diecie jestem 13 tygodni jezeli chodzi o wymiary to juz wam pisze ile mi zeszlo,bo chce sie pochwalic lydki -2 uda-4 biodra na wysokosc***epka -10 oponka :P -9 pas-6 ramiona -5 posladki-5 cycki - 10 :( i to wszystko w 13 tygodni jeszcze ponad 20 kg przede mna ,ale mam motywacje jak sa efekty to i jest motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wlasnie siedze przy kawce i czytam co tu naskrobalyscie :-) x zaszyfrowana gratuluje spadkow ja gdzies zapodzialam centymetr grzecznie dietkuje ogolnie juz sporadycznie korzystam z przepisow od dietetyczki,ta monotonia mnie dobijala sama kombinuje w kuchni :-) x maluch mi spi a ja nie moge usnac dalej biore sie zaraz za prasowanko poki mam troche wolnego czasu Tymczasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hej dziewczyny właśnie mnie obudził mocny ból brzucha...nie dość ze @ to jeszcze wczoraj tak pocwiczylam z mel b na brzuch ze mam zakwasy ;) u mnie taka masakryczna pogoda...pada...mam nadzieje ze się poprawi bo bieganie wzywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
A wy co tam grzecznie dietkujecie bez podjadania ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki :) Wpadłam zajrzeć co tu u Was słychać :) Widzę że temat nadal żywy a Wy wciąż walczycie - to fajnie :) Ja ze 130kg od których zaczynałam jak na razie zeszłam do 114,9kg - walczę dalej, ale nie wiem jaki będzie skutek w tym tygodniu bo przyznam że naraziłam mój organizm na małe eksperymenty kulinarne i nie wiem czy się to mi odbije czkawką na wadze czy nie :) Piatkowe ważenie pokaże ;) Życzę Wam wszystkim sukcesów w dalszym odchudzaniu - pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Jak macie @ to waga wam normalnie spada czy staje w miejscu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula też oglądałam zdjęcia (efekty widać gołym okiem:) brawo izulek trudno mi ocenić w kg ile schudłaś, bo waga 81,1 zbyt dużo mi nie mówi (nie wiem czy zaczynałaś od 100kg, czy od 90kg czy od 82kg..., jak możesz zrób proszę stopkę łatwiej jest porównywać efekty. Z tego co pamiętam chyba niedawno miałaś ok85-jak ja:) spadki w centymetrach super! brawo! izulek ja też wolałabym sama kombinować, bo lubię jeść to na co akurat mam ochotę (oczywiście z produktów dozwolonych), ale dobrze, że byłaś u dietetyczki przynajmniej wyrobiłaś sobie nawyki zdrowego jedzenia i teraz pewnie łatwiej Ci komponować coś samemu:) słońce jak mam @ waga albo stoi w miejscu, albo idzie 0,5-1kg w góre przez pierwsze 2dni, a potem jak jestem "bezgrzeszna" to spada 1-1,5 (teraz też na to liczę, bo też mam @ i waga pokazuje 86,2...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha... i oczywiście też byłam rano na siłowni (pomimo @ :), tyle, że starałam się nie zajechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce jak masz @ i bóle brzucha może odpuść sobie 1dzień... mięśnie i tak muszą odpocząć, do tego brzydka pogoda..., a jak jednak zdecydujesz się na bieganie to tak bardziej lajcikowo...nie ma co przesadzać (no i dzisiaj nie ćwicz brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Zdecydowanie odpuszczam...niestety ale musze...nie jestem w stanie chodzić a nawet leżeć wiec nie chce myślec co by było gdybym poszła biegać...właśnie waga pokazała mu dzisiaj nadal 80 ale z moich obliczeń powinno już coś spaść i spokojnie 79 powinno się pokazać ale to na pewno przez @..bo nic nie podjadam i nie ma opcji żeby to było przeze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek cofnęłam się do wpisów jak pisałyśmy o siłowniach i to zaszyfrowana miała 83,1 i ją w myślach na siłowni goniłam:) a nie Ciebie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce bardzo! dobra decyzja. Nie ma co przesadzać. Odpoczynek należy Ci się jak nie wiem co. Ostatnio ćwiczysz codziennie, więc dzień lub dwa odpoczynku na pewno Ci nie zaszkodzi, a nawet da odpocząć mięśniom i za chwilę znowu wrócisz do biegania. Miłego odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Dziękuję no musze odpocząć ale jak tylko lepiej się poczuje to wracam do ćwiczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce jutro na bieżni przebiegnę dodatkowy km (więcej nie dam rady:) za Ciebie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hehe dziękuję kochana jesteś ;) lepiej się będę czuła ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Efcyk, nie masz mi czego zazdroscic, niedlugo bedziesz meic jeszcze lepsza figure niz ja mam. Ja jestem grubej kosci I zebym nie wiem co robila to I tak nigdy nie bdede filigramowa kobietka. Dobrze, ze mam meza wysokiego to bez problem moge nosic swoje ulubione szpilki :) dziekuje za mile slowa wszystkim Slonce, dzis koniecznie zrob wolne, miesnie tez potrzebuja odpoczynku. Cwiczysz tak,ze wszystkie Cie podziwiamy. Zaszyfrowana, gratulujemy spadkow cm :) Ja jestem przed @ i czuje sie taka ciezka, waga tez cos podskoczyla ;( Ale nic mam nadzieje,ze to woda. Jestem jeszcze na dodatek taka zla na siebie, moj synio mial taka dluga drzemke a ja nie cwiczylam, bo dostalam takiego bolu glowy, ze tabletki nie dzialaly. Taka okazja przepadla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula ja mialam wczoraj taki bol glowy ze pol nocy plakalam... :/ w zyciu mnie tak glowa nie bolala, skron mi tak pulsowala po prawej stronie ze az bylo widac przez skore. I tez nawet tabletek nie mialam :/ Slonce ja tez wczoraj odpuscilam cwiczenia bo leje sie ze mnie, i jeszcze ten bol glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk, ja mam bardzo czesto niskie cisnienie i dlatego miewam takie bole glowy. Jak czulas takie pulsowanie w glowie to cos masz z ciensieniem, albo masz za wysokie albo niskie a za to serce nadgania pulsem Jak po Twojej wizycie u dietetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×